+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    12 Aug 2009
    Mieszka w
    Rumia

    [TDDI] WENTYLATOR - MK3

    Witam kolegów!
    Taka kwestia : po włączeniu silnika po chwili gdy silnik zlapie troche temperatury włacza się jedenz dwóch wentylatorów chlodnicy,ten mniejszy jezeli dobrze mi się zdaje.Czy to normalne teraz gdy jest ciepło?Rano nim rusze do pracy jest to samo,ktos mi powiedzial ze to normalne ale czy napewno?Kilka dni temu wymienilem panel na ten z pomaranczowym MAX,bo poprzedni zwykly nie wlaczal mi funkcji AUTO przy klimie,zgłupialem juz szczerze mówiac czy klima mi się wlacza mimo ze jej nie uruchomilem czy po prostu to tylko praca wentylatora ktory schladza rozgrzany silnik.

    Z góry dzieki za sugestie
    Pozdrawiam!

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Imię
    piotr
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    16 Aug 2009
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    witam ale pytanie czy masz klime czy klimatronik?? bo po włączeniu silnika przy klimatroniku to normalne bo komputer określa temp. we wnętrzu auta i określa czy ma chłodzić czy grzać a przy chłodzeniu wiadomo wentylator musi działać pozdrawiam

  4. #3
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    12 Aug 2009
    Mieszka w
    Rumia
    Climatronik ,wiec mowisz ze to normalne ?tez tak dzis slyszalem ale wole sie upewnic

    Dodano po 42 min.:

    Zeby bylo smiesznie wlasnie zrobilem test!!!
    Odpalilem mondka i nie wlaczalem klimy wentylator sie nie wlaczyl jak wlaczylem klime wentylator ruszyl zrobilem kilka razy na przemian i przy klimie wlaczonej wentylator chodzi a przy wylaczonej nie!naprawilo sie???!!!
    chodzi teraz niby jak powinno dodam ze wyczyscilem czujnik klimy w kabinie bo byl zasyfiony;/
    zastanawia mnie jeszcze dzialanie AUTO moze on cos powoduje,jak je wylacze na wyswietlaczu pozostaje tylko temperatura nic wiecej nie ma tez pokazanych wskaznikow sily nawiewow,moze dalej mimo tego chodzi auto stad dzialnie wentylatora jak dam na reczna tegulacje sily nawiewu i nie wlaczam klimy wiatrak nie chodzi.
    KURDE KOCHAM TO AUTO mimo ze mam je kilka dni hehehe!

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar Ry2y
    Imię
    Marcin
    Model
    Volvo V50 & Subaru WRX
    Silnik
    1.6D & 2.0T
    Od
    02 Dec 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez chemikk
    zastanawia mnie jeszcze dzialanie AUTO moze on cos powoduje,jak je wylacze na wyswietlaczu pozostaje tylko temperatura nic wiecej nie ma tez pokazanych wskaznikow sily nawiewow,moze dalej mimo tego chodzi auto stad dzialnie wentylatora jak dam na reczna tegulacje sily nawiewu i nie wlaczam klimy wiatrak nie chodzi.
    Taki jest zamysł klimatronika. Jak sobie ustawisz powiedzmy na 20 stopni, to on mierzy ci temperaturkę w aucie. Jak jest w samochodzie 30 stopni bo stało na słońcu to on automatycznie włączy chłodzenie na full. Tak samo jest w zimie. Masz ustawione 20 stopni a w aucie kolo zera, wtedy zacznie grzać. Ale w sytuacji jak masz ustawione 20 stopni i w aucie masz blisko 20 stopni to prawie nic się nie dzieje.
    Auto stara się utrzymać zadaną mu temperaturę.
    I'm not insane, my mother had me tested!

Podobne wątki

  1. [TDDi MKIII] Wentylator
    By bednarz in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-2011, 21:24
  2. [TD MkII] wentylator
    By elton in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-01-2009, 00:08
  3. [MkII] wentylator
    By pa_so in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-05-2007, 10:31
  4. [MkIII] wentylator
    By redbull_uk in forum Pozostałe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-05-2006, 16:36
  5. [MkII] Wentylator???
    By ToM_M in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-03-2006, 11:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów