+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Kursant
    Opis
    Mondeo MKIII 2.0 16v 2002
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Rybnik

    [MkI]Radio - wyci±gniêcie starego oraz pod³±czenie nowego -

    Witam . Jakie¶ 2 tygodnie temu zakupi³em swoje pierwsze autko - Ford Mondeo 1.6 1996r. Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony lecz przysz³a chêæ na wymianê starego kaseciaka na co¶ nowszego. I tutaj pojawi³ sie problem a mianowicie jak wyci±gn±æ stare radio ? Po d³u¿szej chwili i kilku próbach uda³o mi siê wyci±gn±æ radio do po³owy (lub wiêkszej po³owy - nie wiem sam) ale za ¿adne skarby nie chcê i¶æ dalej. Wygl±da to tak:

    http://yfrog.com/1xpolowicaj

    Wiem ¿e to mo¿e byæ trochê ¶mieszny problem dla was no ale ja siê na tym za bardzo nie znam a na si³ê nie chcê ci±gn±æ tego itd. Liczê na wasz± pomoc w tej sprawie.

    ¯eby nie zak³adaæ drugiego tematu zadam drugie pytanie. Gdy ju¿ uda mi siê wyci±gn±æ te stare radio to na jego miejsce mam zamiar wsadziæ takie:

    http://www.zadowolenie.pl/zobacz,251...g-lac-2900----

    I tutaj moje pytanie odno¶nie tego radia. Czy pod³±czenie tego radia bêdzie jakim¶ wiêkszym problemem i czy bêdê potrzebowa³ jakich¶ kabli lub przej¶ciówek aby je pod³±czyæ ? Je¶li tak to jakich ? Z góry dziêkujê za pomoc. Pozdrawiam.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrêtów
    Imiê
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mk IV 2.5T Titanium
    Od
    28 May 2006
    Mieszka w
    BZA Zambrów / £ód¼
    Spróbuj wyci±gn±æ pó³kê któr± masz pod tym radiem i zobacz czy co¶ nie blokuje, powinno wychodziæ bez problemów. Do pod³±czenia radia bêdziesz potrzebowa³ http://allegro.pl/item802945178_ford...iso_tanio.html
    Mariusz , tel - 694-765-650

  4. #3
    Zielony listek
    Imiê
    Piotr
    Opis
    Mondeo [Mk1] 1,6 V16:)
    Od
    09 Nov 2009
    Mieszka w
    Jaworze/kolo Bielska-Bia³ej
    Jak mi sie dobrze wydaje to radio trzymia lapki ktore sa na bokach radyjka najlepiej miec jakies 2 blaszki i je wlozyc miedzy radio a oslone i powinno wyjsc troche to studiowalem nie ciagnij mocno bo je calkiem wygniesz i bedziesz musial caly ten plastki sciagac wraz z pokretlami a to jest troche roboty

  5. #4
    Kursant
    Opis
    Mondeo MKIII 2.0 16v 2002
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Dziêkujê za odpowied¼ . Co do wyci±gniêcia pó³ki to spróbujê ale mia³em wra¿enie ¿e co¶ trzyma z lewej strony po boku ale byæ mo¿e pomo¿e mi wyci±gniêcie tej pó³ki. Mam jeszcze jedno pytanko . Oprócz tego kabla który mi pokaza³e¶ do pod³±czenia jak sie domy¶lam bêd± jeszcze kable od g³o¶ników z nimi ju¿ nie bêdzie problemów ? nie trzeba ¿adnych kabli itd ?

  6. #5
    Zielony listek
    Imiê
    Piotr
    Opis
    Mondeo [Mk1] 1,6 V16:)
    Od
    09 Nov 2009
    Mieszka w
    Jaworze/kolo Bielska-Bia³ej
    Tak to masz komplecik zasilanie + antena + glosniki wystarczy wpiac w stara wiazke i w radio i wszystko gra no chyba ze miales majstrowane w kablach cos to wtedy musisz przerabiac

  7. #6
    Kursant
    Opis
    Mondeo MKIII 2.0 16v 2002
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Ok dziêki . Jutro siê tym zajmê - wyci±gnê stare radio jak mi siê uda i wtedy bêdê widzia³ co tam mam za kable w razie czego zrobiê zdjêcie i zapodam wam tutaj.

Podobne w±tki

  1. [MkIII] pod³±czenie wi±zki kabli oraz skrzynki bezpieczników
    By oizowski in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-08-2012, 22:17
  2. [Radio]pod³±czenie CB pod aku
    By pupek86 in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-12-2010, 18:13
  3. [MkII] klamki starego typu wymiana na nowego typu
    By Tomek-Gringo in forum Nadwozie i wnêtrze
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-06-2010, 22:36
  4. [MkII] pod³±czenie Radio 6000 CD E.O.N
    By MONDEOV6 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-06-2007, 09:25
  5. [MkII] pod³±czenie radio + wzmacniacz
    By faceman in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-06-2007, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów