+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 101 do 114 z 114
  1. #101
    Pogromca zakrętów Awatar bartekk
    Imię
    Bartosz
    Model
    3V
    Silnik
    1.5 TSI
    Od
    05 Oct 2011
    Mieszka w
    Wieleń nad Notecią
    To się chyba niestety wyklucza.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #102
    Kursant Awatar grzesiek.g1
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    05 Aug 2015
    Mieszka w
    Kraków
    A znajdę jakieś wskazówki jak ściągnąć skórę z przednich foteli? Mam inne z grzanie i wentylacją tylko chciałem skórę ze swoich przełożyć. Ewentualnie czy ktoś z okolic Krakowa umie to zrobić.Przyciski do grzania już działają.

  4. #103
    Niedzielny kierowca
    Model
    Mondeo Ghia X
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Narazie śmiga bezproblemowo
    Od
    17 May 2014
    Mieszka w
    Szczecin
    skóra wentylowana powinna mieć z tylu otwory do zasysania powietrza weź to pod uwagę.
    jak ściągnąć:
    od tyłu oparcia u dołu masz plastikową listwę coś w rodzaju dwóch w kształcie litery "U", które na siebie nachodzą. rozpinasz po czym podnosisz delikatnie do góry. poluźniasz odcinek ledxwiowy i wyjmujesz mocowanie linki a nastepnie sam uchwyt. wchodzi on na wcisk.
    Co do siedziska to odpinasz wszystkie kabelki i od spodu są duże 4 nakrętki odkręcasz je i masz siedzisko w reku. nastepnie odwracasz je spodem do góry i ściskasz w rogu np kolanem po czym z takiej rynienki wyciągasz tapicerkę jak wyciągniesz to zbaczysz o co chodzi (jest ona na wcisk). potem od góry w iejscu zagłębienia tapicerki masz kilka metalowych kółek trzymających tapicerkę (kółka są trochę sztywne więc będzie trochę cieżko ale się da. podobnie jest w oparciu plus dodatkowo plastikowe zatrzaski, które są również w siedzisku. sprawa wymiany jest banalnie prosta. także na pewno sobie poradzisz.

  5. #104
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Mam fotorelację z montażu may jakbyś chciał to podeślij mi maila na pw

  6. #105
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    02 Nov 2015
    Mieszka w
    Przedecz

    Chciałbym odgrzebać troche temat.

    Witam, w moim mondeo mk3 nie działają podgrzewane fotele, poprzedni właściciel mówił ze przestały grzać jakiś czas temu. Czy jest na forum ktoś kto podjął by się naprawy ogrzewania siedzeń w moim samochodzie? Przyciski są, maty są, podejrzewam, że tak jak pisaliście tu wczesniej któryś kabel uległ przerwaniu. Zajrzałem pod siedzenie, a tam plik kabli, min od elektrycznego ustawiania itd, jestem w tym zielony wiec sam nie dam rady. Szukam kogoś z okolic Kłodawy, Konina, Koła , Włocławka.

  7. #106
    Niedzielny kierowca
    Model
    Mondeo Ghia X
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Narazie śmiga bezproblemowo
    Od
    17 May 2014
    Mieszka w
    Szczecin
    sprawdź kable które wchodzą w głąb siedziska od spodu. kable wychodzą z wtyczki zielonej i niebieskiej. sprawdź czy dochodzi do nich prąd.

  8. #107
    Pogromca zakrętów Awatar steell
    Imię
    Andrzej
    Model
    Fusion USA
    Silnik
    1.5 EcoBoost 182KM
    Od
    02 May 2008
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Ulamane kable prawdopodobnie przy module w siedzisku

    Wysłane z mojego HTC Desire 510
    Ford Fusion /USA/ wersja SE zmodyfikowana. Rocznikowo model 2015.
    Fusion mk2

  9. #108
    Kursant Awatar grzesiek.g1
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    05 Aug 2015
    Mieszka w
    Kraków
    A czy dużo kłopotu jest z przełożeniem wentylatorów od innych foteli?

  10. #109
    Niedzielny kierowca
    Model
    Mondeo Ghia X
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Narazie śmiga bezproblemowo
    Od
    17 May 2014
    Mieszka w
    Szczecin
    problem raczej będzie z ich znalezieniem. do wentylatorów dochodzi jeszcze inny moduł sterujący duże czarne pudełko pod siedziskiem. tańszym rozwiązaniem będzie zakup używanych i podmiana. jeśli będą w innym kolorze można w ostateczności przełożyć tapicerkę. choć wentylowane posiadają z tyłu dodatkowy perforowany pasek do nawiewów. siedziska od anglików są tanie i w polifcie pasują p&p przy podmianie napinaczy pasów na swoje. w razie co mogę napisać więcej szczegółów bo sam to robiłem.

  11. #110
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Od
    09 Feb 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    POMOCY.

    Nie grzeje mi fotel kierowcy, więc zacząłem mierzyć napięcia na kostkach (białe pod fotelami kierowcy i pasażera oraz niebieska pod fotelem kierowcy).
    Grzanie fotela pasażera było włączone na zgaszonym silniku i padł akumulator. Po odpaleniu auta z kabli nie działa już ładowanie akumulatora. Czy jest możliwe, że grzebiąc przy tych kostkach zrobiłem coś z ładowaniem akumulatora? Czy może poprostu padł akumulator dlatego, że się rozładował.
    Macie jakieś pomysły?

    ---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

    POMOCY.

    Nie działa mi podgrzewanie fotela kierowcy, więc zacząłem mierzyć napięcie na kostkach (białe kostki pod fotelem kierowcy i pasażera oraz niebieska kostka pod fotelem kierowcy). W międzyczasie grzał się fotel pasażera na wyłączonym silniku i padł akumulator. Napięcia spadało jak mierzyłem białą kostkę. Po rozruchu silnika "na kable" nie ma ładowania akumulatora.. Co się mogło stać? Akumulator się zepsuł od rozładowania? Czy mogłem coś zepsuć z ładowaniem grzebiąc przy kostkach od grzania foteli?

    Proszę o pomoc, bo nie wiem co robić

  12. #111
    Pieszy
    Model
    Ford Mondeo
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    05 Jan 2016
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    ma ktos schemat podlaczenia podgrzewanych foteli do przedlifta?
    kupilem przyciski oraz fotele skorzane ipodgrzewane ale nie mam wtyczek do przyciskow w okolicy radia wiec musze pociagnac instalacje.

  13. #112
    Kursant
    Imię
    Dariusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    GHIA
    Od
    10 Nov 2015
    Mieszka w
    Dębica
    Witam. Mam zakupione już wentylowane i podgrzewane siedzenia i kanapy w skórze do Mondka MK3 z 2005 roku, który obecnie ma podgrzewanie jedynie z przodu. Moje pytanie brzmi: Czy mogę podłączyć bez problemu fotele grzane/wentylowane z przodu i grzane z tyłu? Posiadam odpowiednią wiązkę, przyciski i nowy tunel. Czy przy podłączeniu mogę spalić wiązkę?? Jest to możliwe, że po prostu jeżeli fabryka tego nie dała to może być z tym problem? Pozdro

  14. #113
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Przód pójdzie bez problemu, instalacja taka sama a z tylem trzeba zobaczyć czy jest instalacja.

  15. #114
    Redakcja MKP
    Imię
    Tomek
    Model
    X91
    Silnik
    M9Rk 805
    Od
    13 Sep 2013
    Mieszka w
    WPR
    Obstawiam, że nie będziesz miał wiązki na tył idącej lewym progiem oraz nie będziesz miał jednego gniazda przy gnieździe zapalniczki w tunelu do sterowania grzaniem z tyłu.
    było:
    Nissan Almera N16 1.5 98KM MY03
    Ford Mondeo MK3 2.0 115KM MY01
    Subaru Forester SG 2.0 158KM MY07
    Subaru Forester SH 2.0 150KM MY11

    Jest:
    Renault Laguna III 2.0 150KM MY08

Podobne wątki

  1. [MkI] Podgrzewane fotele MKI
    By uma in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2012, 19:28
  2. [MkIII] podgrzewane fotele
    By lisek in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 21:23
  3. [MkII] Podgrzewane fotele?
    By Netoper in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-05-2007, 20:24
  4. Podgrzewane fotele
    By fordziak76 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 24-10-2006, 18:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów