+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Booster

  1. #1
    rustin
    Gość

    [TD MkI]Booster

    Dzisiaj chciałem sprawdzić czy mi membrany w boosterze nie poszly bo jakos wiecej pali,na szczescie nie,ale jak ruszałem przewodem podcisnieniowym w górę,dół żeby go zsunąć to ruszał sie ten cały kawałek boostera co wystaje kruciec na przewod podcisnienia.jest on u mnie od góry ograniczony takimi dwoma precikami że tylko z pół cm się krecił w jedna i drugą i nie wiem teraz czy to ma znaczenie czy będzie bardziej na lewo czy na prawo przekrecony.Aha i co zrobić żeby się nie ruszało bo chyba nie powinno,wystraczy dokrecić tym dużym kluczem co się booster cały wykreca 22 chyba??

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar N2O
    Opis
    MkI 1,8TD
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    Truskaw
    Całego boostera musisz mieć luźno, klucz potrzeby to 36 lub 38(nie pamiętam dobrze)
    MkI 1995 1.8TD Combi
    RANGE ROVER 1998 2.5 DSE
    NISSAN PATROL K160 3,3TD 1982

  4. #3
    rustin
    Gość
    próbowałem do krecić tym kluczem 36 chyba co sie cały booster wykręca i ani drgnie na maksa zakrecony.a ten pierścien cp wychodzi z niego kruciec na przewod podcisnieniowy luźno się rusza w lewo prawo miedzy ograniczeniami tymi dwoma.czyli tak ma byc?

  5. #4

  6. #5
    Niedzielny kierowca
    Opis
    MK II 1,8 TD
    Od
    10 Mar 2009
    Mieszka w
    bielawa
    witam tak jak kolega pisze to może sie ruszać nic sie nie dzieje u mnie kiedyś to ciasno siedziało ale po kilku odkręceniach bostera obluzowało sie ale dokręciłem boster patrzyłem i nic nie kapie i nie cieknie taz ze nie ma strachu, a uwazaj bo te dwa pręciki jak to nazwałeś mozna łatwo złamac tak ze ostrożnie z dokecaniem one służą tylko pozycjonowaniu tego piescienia tak nie mają az takiego znacczenia ale delikatnie


    pozdrawiam i powodzenia

Podobne wątki

  1. [MkII] [TD] Booster
    By jacekpr1 in forum Na własne oczy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-06-2010, 22:53
  2. [TD MkI] booster?
    By praca_praca2000 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 10-11-2009, 16:21
  3. [MkII] Booster
    By staggy in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 09-04-2008, 19:09
  4. booster
    By in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-07-2007, 17:21
  5. Booster
    By stolar in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-03-2007, 21:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów