+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1

    [MkI]zgubione klucze od auta

    Witam mam taki problem wczoraj zgubilem dwa komplety kluczy od mondeo i nie wiem co mam robic jak sie dostać do samochodu i jak z dorobieniem kluczy zmianią wkładek proszę o pomoc pozdrawiam...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów Awatar Brudsien
    Imię
    Paweł
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    Mondeo MKII 1.8pb Kombi
    Od
    30 Sep 2007
    Mieszka w
    Katowice
    No koszta będziesz mial i to nie male, wybierz szybe do wywalenia i kupujesz szybe, wkladki i bebenek w stacyjce, klucze do immo tez trzeba zaprogramować
    Ewentualnie szukaj kogos kto potrafi dorobic klucze na podstawie zamka i otworzyc auto bez kluczy
    MkII 1.8i 05/1998 Kombi SI

  4. #3

    zgubione klucze od auta

    no szyby bic to nie moze ktoś mi złamie zamek jutro bede dzwonil po zakładach

  5. #4
    Pogromca zakrętów Awatar Brudsien
    Imię
    Paweł
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    Mondeo MKII 1.8pb Kombi
    Od
    30 Sep 2007
    Mieszka w
    Katowice
    Jutro dzien wolny i mozesz miec problem ze znalezieniem takiego zakladu
    MkII 1.8i 05/1998 Kombi SI

  6. #5

    zgubione klucze od auta

    to sobie ładnie dorobiłem....ciekawe jak z wymiana wkładek w drzwiach..czy to jakas trudnosc

  7. #6
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Piotr
    Model
    MK III kombi
    Silnik
    diesel 2.0 TDCI
    Od
    08 Feb 2010
    Mieszka w
    Radom
    Wymiana wkładek to żadna trudność, a poszukałbym zakładu który otwiera bez uszkadzania zamków. Z reguły w takim zakładzie na podstawie wkładki dorobisz klucz. Gorzej już z programowaniem imo, ale też do zrobienia. Koszt otwarcia samochodu przynajmniej u mnie w mieście jest 100 do 150 zł. Koleś płacił 100.
    Był Kadet, Ibiza I, Orion, Mondek MK I i obecnie Mondek MK III


  8. #7
    Zielony listek Awatar tomik
    Imię
    Tomek
    Opis
    mk II 97' z kuchenką na pokładzie
    Od
    26 Jun 2009
    Mieszka w
    Czarnków/Wlkp
    Siedlce to nie taka mała mieścina. Popytaj, z pewnością znajdzie się niejedna osoba, która awaryjnie otwiera auta, bez uszkadzania elementów U mnie w 13 tysięcznej mieścinie znam co najmniej dwie osoby o takowych zdolnościach, więc i Ty z pewnością takowe znajdziesz

  9. #8
    No jutro będę kombinował i szukał pomocy u ślusarzy mysle czy kupic cała wkładkę do stacyjki na allegro z kluczykami

  10. #9
    chyba widzę ze tylko mi serwis forda pomoże? tylko obawiam się ze będę musiał zapłacić 800-1000zł plus lawetę z 250 to sa skutki picia wodki pozdrawiam

    Dodano po 14 min.:

    A moze ktoś wie jak sprawdzić czy jest Immobilizer????pozdrawiam i prosze o pomoc

  11. #10
    Niedzielny kierowca Awatar Pawcioz109
    Imię
    Paweł
    Opis
    MK II 1.8 B GHIA (sprzedane)
    Od
    08 May 2007
    Mieszka w
    Warszawa-Bemowo
    Immo w niektorych mondkach mozna bylo wyjac jak dobrze pamietam ale to niech ktos sie wypowie do ktorego rocznika wsadzali takie "wyjmowalne" immo.
    BMW E34 Touring 518i -> 544 V8 , 2.2 DOHC VTEC w wersji FINE ART i inne...

  12. #11
    Zbanowany
    Opis
    Mondeo MK1 1.8 Pb only
    Od
    10 Mar 2008
    Mieszka w
    Łódź
    ja to jeszcze proponuję poszukać ślusarza co by mógł i umiał zrobić odlew zamka i na jego podstawie dorobić klucz, najtaniej to wyjdzie do tego programowanie immo

    a co do samego otwierania samochodu bez kluczy, mam "instrukcje" w pdf'ie do mondeo tyle, że po szwedzku, ale po obrazkach idzie dojść co i jak

    jak coś to zapraszam na PW

  13. #12
    Szyba tylko 1 cent sie opusciła wiec nie idzie wsadzić drutu ?

  14. #13
    Zbanowany
    Opis
    Mondeo MK1 1.8 Pb only
    Od
    10 Mar 2008
    Mieszka w
    Łódź
    bo drut się wsadza między drzwi a karoserie delikatnie odginasz drzwi i wsadzasz drut tuż przy uszczelce

  15. #14
    Mistrz pobocza Awatar Jondi
    Imię
    Andrzej
    Model
    Ford FieSTa
    Silnik
    2,0 150km
    Od
    20 Jan 2009
    Mieszka w
    Kraków
    mondeo tak nie otworzysz... powieś się na szybie tylnej jak jest na korbke tak zeby ją opuścić ile dasz rade. potem odegnij ją kawałek śrubokrętem i włóż drut żeby o klamkę zachaczyć

    wiem że skutkuje bo do mojego trzeba było sie włamać i gość który to robił powiedział mi że to jest strasznie ciężkie auto do otwarcia przez osłony na linkach zamków

    edit:
    nowa szyba chyba wyjdzie taniej jak awaryjne otwarcie

    Były: AR 145 junior 1,4 TS ,Mondeo Mk II 2,0 silver top, Cougar v6, AR 166 3,0 v6

  16. #15
    drzwi otwarte tylko teraz jak wyjąc wkładkę w drzwiach moze ktoś to to wyjmował? bo dzwonilem do zakładu i mi dorobią w starej wkładki pozdrawiam:_)))

  17. #16
    Mistrz pobocza Awatar jamax
    Imię
    Jarosław
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.2 TDCi 175 KM
    Opis
    TITANIUM
    Od
    15 Sep 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Na początek boczek drzwi, dalej klamka z wkładką ( od wewnątrz śruby)

  18. #17
    Pogromca zakrętów Awatar ryszinho
    Opis
    mkII 1.8 TD
    Od
    21 May 2008
    Mieszka w
    Poznan
    A jak otworzyłeś auto? Bo ja bym szybe bił a jestem ciekaw jak ty to zrobiłeś

    Co do wkładki to chyba trzeba rozbebeszyc drzwi, od bębenka wyhaczyc cięgno, odkręcić śrube z boku drzwi na wysokości bębenka, wkładasz klucz do zamka i wychodzi wkładka.

    Ale poczekaj na inną opinie bo już nie pamiętam czy to było tak czy jeszcze coś trzeba było robić.

  19. #18
    Cytat Zamieszczone przez ryszinho
    A jak otworzyłeś auto? Bo ja bym szybe bił a jestem ciekaw jak ty to zrobiłeś

    Co do wkładki to chyba trzeba rozbebeszyc drzwi, od bębenka wyhaczyc cięgno, odkręcić śrube z boku drzwi na wysokości bębenka, wkładasz klucz do zamka i wychodzi wkładka.

    Ale poczekaj na inną opinie bo już nie pamiętam czy to było tak czy jeszcze coś trzeba było robić.

    jak klucz jak nie mam kluczy a delikatnie szybę opuściłem i drutem złapałem...z tylu od pasażera za rączkę od drzwi

  20. #19
    Pogromca zakrętów Awatar ryszinho
    Opis
    mkII 1.8 TD
    Od
    21 May 2008
    Mieszka w
    Poznan
    Aaaa sorry.......zapomniałem to wyhaczasz to ciegienko co łaczy klamke z zamkiem oraz co łączy zamek z wkładką, odkręcasz dwie śruby od klamki do środka, i wujmujesz cała klamke z zamkiem.

  21. #20
    Cytat Zamieszczone przez ryszinho
    Aaaa sorry.......zapomniałem to wyhaczasz to ciegienko co łaczy klamke z zamkiem oraz co łączy zamek z wkładką, odkręcasz dwie śruby od klamki do środka, i wujmujesz cała klamke z zamkiem.



    no mysle ze to tylko 80zł dorobienie kluczy ze immobilizera nie mam

Podobne wątki

  1. [MkII] Zgubione klucze:(
    By sebus1803 in forum Pozostałe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2012, 22:03
  2. [MkIII] Klucze do radia CD 6000
    By Archon_1 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-03-2012, 22:56
  3. [MkII] Klucze
    By partyza in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-10-2011, 15:11
  4. [MkII] Nowe klucze
    By staggy in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-07-2008, 09:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów