+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    [MkII][MkII]Zamek tylnej klapy HB

    Witam czy ma ktoś wiedzę na temat zamka tylnej klapy w HB tzn czy da się go otworzyć bez kluczyka mam seryjnie zamontowany centralny zamek i nie wiem czy mi działa na tylnej klapie jak to sprawdzić jak włączę alarm centralny zamyka drzwi ale nie wiem czy klapę też przy włączonym alarmie mogę bez problemu otworzyć klapę kluczykiem i nic się nie dzieje help

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo MK@ 99r.
    Od
    08 Mar 2010
    Mieszka w
    Głubczyce
    Witam! U mnie gdy otworze drzwi kluczykiem to bagaznik tez automatycznie tez jest otwarty i nie trzeba go osobno otwierac kluczykiem..
    Mondeo mk2 1.8TD HB 99r

  4. #3
    ale jak wciskasz ten bolec od zamka i klapa odskakuje. U mnie tak nie jest i właśnie dla czego

  5. #4
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo MK@ 99r.
    Od
    08 Mar 2010
    Mieszka w
    Głubczyce
    a wciska Ci sie on do konca?
    Mondeo mk2 1.8TD HB 99r

  6. #5
    tak wciska do końca a od tego białego co idzie linka jest podłączona jakaś wiązka kabli jutro zrobię fotkę i wrzucę

  7. #6
    zamek jest otwierany silniczkiem elektrycznym.przeczyść styki, sprawdź, czy nie ma przerwy w zasilaniu zamka. w moim mondeo zaciął się ten silniczek. wyglada to takhttp://moto.allegro.pl/item100612675...ka_1996_r.html) rozebralem, przesmarowałem i gra.

  8. #7

  9. #8
    gruba linka, która idzie w prawo otwiera zamek. z drugiej strony zamka jest ten silniczek o którym pisałem. nie pamietam teraz czy jeszcze jakieś przewody tam nie powinny iść. silniczek jest uruchamiany w momencie naciśnięcia przycisku.w weekend zobaczę jak to u mnie jest.

  10. #9
    Zielony listek Awatar krzYchu77
    Imię
    patrz nick :)
    Opis
    Ford Mondeo MK2 1.8 Zetec
    Od
    20 Nov 2007
    Mieszka w
    Płock
    Gdy samochód jest otwarty to bagażnik otwiera się tylko naciśnięciem tego zamka bagażnika, ale gdy samochód pozamykany trzeba użyć kluczyka i nie powoduje to otwarcia drzwi.
    Ten zamek w bagażniku chyba lubi sie zacinać, u mnie też nie mogłem go kiedyś otworzyć mimo otwartych drzwi ale jakoś samo mu przeszło i nie rozbierałem go

  11. #10
    marekck83 w tym linku co dałeś tego silniczka widać ze podpina sie jakieś przewody możliwe że ja nie mam takiego silniczka?? to czekam na twoje fotki marekck83

  12. #11

Podobne wątki

  1. [MkIII] Zamek tylnej klapy
    By Sz4kil in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-07-2013, 20:31
  2. [MkII] Zamek tylnej klapy
    By mz25 in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-07-2013, 20:58
  3. [MkIII] Zamek tylnej klapy-kombi
    By pablofm in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 19:53
  4. [MkIII] Zamek tylnej klapy
    By Osiem in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 13:53
  5. [MkII] zamek tylnej klapy kombi
    By BS in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 13:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów