+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    [MkII]Skrzynia biegów

    Witam co się znajduje pod tym dekielkiem zaznaczonym na czerwono bo mi została tylko ta część zaznaczona na czarno i nie wiem czy to coś poważnego możne się stać, czy mogę śmiało śmigać dodam ze kupiłem auto już w takim stanie skrzyni i ewentualnie poco to ktoś odkręcał bo ktoś odkręcał i połamał tą blaszkę albo urwał śrubę TORX pozdro
    http://img72.imageshack.us/i/10165521432aaa.jpg/

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów Awatar ryszinho
    Opis
    mkII 1.8 TD
    Od
    21 May 2008
    Mieszka w
    Poznan
    Ja napsize tyle, iel wiem, a wiem tyle że te blaskzi czy co to jest same pękają, tak ot same z siebie.

    Nie wiem czym to szkodzi, bo dawno był o tym temat, ale dobrze byłoby tą skrzynię zamknąć

    Dodano po 8 min.:

    Ta blaszka ma chyba jakiś trzpień na którym jest jest cos, zapewne jakaś zębatka zamontowana, i od obciążenia to pęka.

    Dobrze byłoby to wymienić.

    Mozesz odkręcic i zobaczyc czy to jest zaslepka czy to rzeczywiście do czegos służy

    Patrzyłem w microcacie i cena jest masakryczna tego więc próbuj to reanimwoac albo się tego nie tykaj jeżeli sie jeszcze na 2 śrubach trzyma

  4. #3
    nie sączy się olej wiec nie tykam tego hehe jak się zepsuje to wymienię cała skrzynie ale na 100% ktoś grzebał przy tym bo ta część która mi odpadła czyli ta trzecia śruba z podkładką była wygięta tak jak by ktoś to na siłę odginał ale z czasem zgubiłem ten element, tak mi się wydaje ze ktoś to przykleił głupie ale prawdziwe pozdro

    Dodano po 2 min.:

    nie mogę dać nowej blaszki bo mi porostu brakuje tego górnego gwintu musiał ktoś grzebać jakiś niemiecki mechanik heheh

  5. #4
    Pogromca zakrętów Awatar ryszinho
    Opis
    mkII 1.8 TD
    Od
    21 May 2008
    Mieszka w
    Poznan
    Jak barkuje gwintu???? nie ma otworu w skrzyni nagwintowanego? tam ejst chyba gwint m8 a taki gwint jest ciężko zerwać.

  6. #5
    jest jakaś część skrzyni ułamana obudowy wraz gwintem ale nie ma dziury do wnętrza skrzyni

  7. #6
    Pogromca zakrętów Awatar ryszinho
    Opis
    mkII 1.8 TD
    Od
    21 May 2008
    Mieszka w
    Poznan
    A to kawałek obudowy skrzyni jest wyrwany/ułamany? To ktoś tam chyba ostro z tym walczył ja bym zostawił i nie kombinował

  8. #7
    Ja nie chce kombinować, tylko się zastanawiam poco ktoś tam grzebał i ewentualnie czy może się coś stać jak jest to w takim stanie

Podobne wątki

  1. [TD MkI] Skrzynia biegów MK1
    By piotr_alex in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-08-2009, 14:33
  2. [MkII] skrzynia biegów
    By grzegorzwalczak in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-12-2006, 16:11
  3. [MkIII] skrzynia biegów
    By giendi in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-11-2006, 13:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów