+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 321
  1. #21
    jw23
    Gość

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #22
    Zielony listek Awatar Maniakdk
    Imię
    Rafał
    Opis
    Ford Mondeo MK II
    Od
    19 Jul 2010
    Mieszka w
    Krosno RK
    JW23-chodzi o MKIII a ty pokazujesz MKI hi hi
    Dumny posiadacz MONDEO MKII 2,0 130KM GHIA

    Poznałem Ludzi Sto razy Bogatszych Ode Mnie Ale Czy Sto Razy Mądrzejszych

  4. #23
    Kursant
    Imię
    Michał
    Opis
    MK3 TDCI
    Od
    25 May 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Puławy/Tarnobrzeg
    ja wrzuciłem sobie Cobrę, mam uchwyt do gruszki nawiercony w zaslepce obok włącznika awaryjnych. reszta schowana pod podłokietnikiem. też miałem problem z miejscem, więc padło na takie rozwiązanie

  5. #24
    Zielony listek Awatar Sdaman
    Opis
    Ford Mondeo Mk II 1.8 TD GLX (kombi)
    Od
    07 Jul 2010
    Mieszka w
    Okolice Olsztyna
    W moim kombiaku było zamontowane standardowe radio 2 DIN - a że to stary kaseciak, to musieliśmy się rozstać. Zamontowałem radio Kenwooda - a nad nim zostało sporo miejsca, więc bez problemu zmieściło się tam radio CB. Super esetycznie to może nie wygląda - radio jest węższe niż ta szczelina, możliwe że założę jakąś ramkę, żeby ją całkowicie wypełnić. Potem wrzucę poglądowe foto.

  6. #25
    Bar2niO
    Gość
    Ja troszkę główkowałem. Chciałem mieć radio zamontowane na stałe ale tak aby nie było go widać. Parkuje pod blokiem i nie chciałem aby radio padło łupem złodzieja, a jednocześnie nie chciałem za każdym razem montować i zabierać radia do domu. Jedynym miejscem jakie mi przyszło do głowy to podłokietnik. I wymyśliłem.
    Kupiłem małe radio u mnie Tommy. Ze środka podłokietnika wyciąłem plastikowe przegródki i zrobiłem otwór na wpuszczenie kabla antenowego i kabla do głośnika. W kablu od anteny zmieniłem końcówkę na kontową, aby radio było niżej zamontowane. Przy standardowej pokrywa podłokietnika nie domykała się do końca. Antenę kupiłem magnetyczną kabel puściłem z podłokietnika pod pod wykładziną i tylną kanapą do bagażnika. Antena jeśli nie jest używana jeździ w bagażniku.
    Radyjko obłożyłem szarą gąbką tak aby było na środku otworu.
    Głośnik zamontowałem pod radiem 1DIN w miejscu po firmowym radiu.
    A dokładnie przerobiłem zaślepkę taką jaką można kupić na Allegro.
    Wyciąłem w niej żebrowanie i wkleiłem płaski głośnik . Głośnik pochodził ze starego monitora komputerowego LG Flatron.

    W środku radio jest kompletnie nie widoczne do domu zabieram tylko gruszkę. W czasie jazdy kiedy gruszka jest podłączona można spokojnie korzystać z podłokietnika. Pokrywa oczywiście całkiem się nie domyka opiera się tylko na przewodzie od gruszki.

    Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podesłać zdjęcia, a jeśli będę miał chwilę to wkleję do posta

  7. #26
    Pogromca zakrętów Awatar fundil
    Imię
    Łukasz
    Model
    był B6 jest B7
    Silnik
    X0+XT+XTR+DuraAce
    Opis
    fundil edyszyn
    Od
    31 Aug 2010
    Mieszka w
    Mysłowice
    Cześć. Ja mam ALANA109 zamontowałem go wschowku na okulary

  8. #27
    Kursant
    Opis
    Mondeo MKII kombi 1.8 Pb + podtlenek LPG :)
    Od
    13 Oct 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Ja całe radyjko zmieściłem w podłokietniku. I tak nie używałem go do przechowywania czegokolwiek więc sprawdził sięidealnie. należało tylko wyciąć przegródki na kasety i jest ok. Gruchę też chowam do podłokietnika. Więc w sumie radyjko jest widoczne tlyko wtedy kiedy go chce używać

    Kabelki przeciągnąłem w tunelu a kabel antenowy pod tapicerka i jest ok

  9. #28
    Mistrz pobocza Awatar wrozek
    Imię
    Michał
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Kraśnik
    Ja tradycyjnie poświęciłem schowek po lewej stronie. Uniden 520 mieści się tam idealnie. Dwie śrubki w obudowie radia zastąpiłem kołkami dystansowymi ( zostało mi kilka z czasów grzebania w komputerach, te z drobnym gwintem idealnie pasują ) dzięki czemu radio dało się zatrzasnąć w uchwytach schowka. Przód podwieszony jest na "krawatce" ale docelowo będzie na taśmie z rzepem ( bardzo dobrze mi się to sprawdzało w poprzednim samochodzie w kwestii szybkiego demontażu ) . Uchwyt na "gruchę" po lekkim zmodyfikowaniu kształtu dał się ładnie wcisnąć za obudowę zegarów (oczywiście trzeba było ją odkręcić).
    Kilka fotek z montażu:
    http://picasaweb.google.pl/1999fairy...eat=directlink
    Pozdrawiam !

  10. #29
    Zielony listek Awatar Markowka
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    21 Apr 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    A ja wywaliłem schowek z lewej strony, ten malutki i tam wsadziłem a gruch leży sobie w schowku drzwi. Kabel pociągnięty pod plastikami przy progu do bagażnika, a antena na środku klapy z tyłu. Pasuje jakby stamtąd było
    Było Mondeo MKII 2.0 Pb+LPG Zetec. Sedan 1998 GHIA
    Było Mondeo MKIII 2.0 Pb+LPG Duratec. Sedan 2001. Pakiet RS.
    Jest Mondeo mk IV Titanium 2.0 benzyna

  11. #30
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo
    Od
    10 Nov 2007
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    Ja zamontowalem w MKI w kieszonce pod wlacznikiem swiatel i nie widac nic. Radio Tommy jest male i z zewnatrz nie widac nic. Bar2niO jak ci sie sdprawuje radio i jaka masz antene?
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  12. #31
    Bar2niO
    Gość
    Radyjko bardzo fajne. Mino braku bajerów. Ma to co powinno mieć. Auto ASC bardzo dobrze filtruje. Wsiadam włączam i jadę, zero problemów.
    Antenę mam najtańszą magnesową COBRA HG-A1500 za 70zł. Ale jestem bardzo mile zaskoczony pomijając fakt że podczas strojenia musiałem ją skrócić o niecałe 5cm to antena bardzo dobrze się sprawuję. Robiłem testy zasięgu i wychodzi około 8km.
    Mam zamiar zmienić antenę na coś lepszego ale to dopiero w przyszłym sezonie wyjazdów wakacyjnych.

  13. #32
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo
    Od
    10 Nov 2007
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    Ja mam obecnie Floride ale mam okazje kupic uzywana w idelanym stanie Lemm 1700 doslownie za grosze od kolegi. Takze sie zastanawiam.
    Ogolnie z radyjka tez jestem zadowolony chociaz duzo czytalem zlych komentarzy na forum specjalistycznym CB ale znowu na stronach poswieconych sklepom ci ktorzy kupili byli bardzo zadowoleni. Ogolnie nie lubie pokretel i w czasie jazdy skupiac sie na kreceniu dlatego wzialem prosty ale dobry sprzet.
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  14. #33
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Adaśko
    Model
    Honda Accord
    Silnik
    2.2 i-DTEC
    Od
    09 Aug 2006
    Mieszka w
    Elbląg
    Cytat Zamieszczone przez lukasz-stargard
    Ja mam obecnie Floride ale mam okazje kupic uzywana w idelanym stanie Lemm 1700 doslownie za grosze od kolegi. Takze sie zastanawiam
    Jak za grosze, to nie ma się nad czym zastanawiać. Przyzwoity, długi bat, idealny w trasę.
    Honda Accord Tourer 2.2 i-DTEC Executive
    Opel Corsa 1.0

  15. #34
    Zielony listek Awatar magier76
    Opis
    Mondeo mk II 1.8 DI --> Saab 9-5 I 2.3T
    Od
    29 Sep 2009
    Mieszka w
    WLI / LU
    Ja zakupiłem alana 109 i musze stwierdzic ze to radyjko nie jest małe montujac je w miejscu na gabke musi lezec dolem do gory bo przeszkadza kabel na gruszke. Noi calkowicie nie mam pomyslu gdzie gruszke zamontowac. Nie wspomne juz ze radio mimo wszystko jest ciut widoczne po zamknieciu samochodu i chyba wstawie je w podlokietnik...wtedy gruszka bedzie od tak sobie spoczywac. Tyko jak z dzwiekiem przy zamknietym schowku? Musowo zewnetrzny głośnik?
    Va faill... En'ca minne...

  16. #35
    Zielony listek Awatar magier76
    Opis
    Mondeo mk II 1.8 DI --> Saab 9-5 I 2.3T
    Od
    29 Sep 2009
    Mieszka w
    WLI / LU
    Zdecydowalem sie na to miejsce na gabke ale mam pytanie. Na jednym zdjeciu widzialem jak ktos mial gruszke przypieta do tej kratki z nawiewu. Skad dostac taki zaczep albo jakie macie pomysly na ta gruszke?
    Va faill... En'ca minne...

  17. #36
    Niedzielny kierowca Awatar konrados
    Model
    Focus MKII
    Silnik
    1.6
    Opis
    Ti-VCT 115 KM
    Od
    21 Mar 2010
    Mieszka w
    Inowrocław
    Chyba możesz takie coś ulepić z tego trzymadła od zapachów na nawiew. Kiedyś widziałem taki patent

  18. #37
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Andrzej
    Opis
    Passat
    Od
    01 Sep 2008
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Cytat Zamieszczone przez magier76
    Zdecydowalem sie na to miejsce na gabke ale mam pytanie. Na jednym zdjeciu widzialem jak ktos mial gruszke przypieta do tej kratki z nawiewu. Skad dostac taki zaczep albo jakie macie pomysly na ta gruszke?
    ja mialem na dwoch opaskach przypiety ten uchwyt w rogu mniejszej kratki
    VW Passat B5fl...kiedys bylo MKII. Andrzej
    President Wilson + AT72 na uchwycie

  19. #38
    Zielony listek
    Imię
    Rafał
    Opis
    Mondeo mk1 kombi 2.0 Kat B,LPG
    Od
    11 Sep 2010
    Mieszka w
    Lublin
    Ja też sporo myślałem gdzie w mk1 zamontować i w końcu znalazłem takie fajne miejsce, nad lewym kolanem kierowcy tam było takie ładne prostokątne wycięcie, akurat jak na cb :-) nie wiem tylko po czym ono zostało, a może tak juz było chodz wygląda na to że tam wcześniej coś było;p a zasilanie mam z zapalniczki

  20. #39
    Zielony listek Awatar magier76
    Opis
    Mondeo mk II 1.8 DI --> Saab 9-5 I 2.3T
    Od
    29 Sep 2009
    Mieszka w
    WLI / LU
    Zasilanie chce podpiac pod aku...jaki tam bezpiecznik szedl nie wiecie? A z gruszka wymyslilem jeszcze jedna rzecz Po lewej stronie na slupku dzwi przylepic kwadrat rzepu a drugi na gruszke po odkreceniu tego okraglego uchwytu. Bedzie sie zuzywac ale nie zostana dziury po wierceniu A w mk2 ta polka na gabke jest odczepiana? Bo moja chyba tak
    Va faill... En'ca minne...

  21. #40
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Andrzej
    Opis
    Passat
    Od
    01 Sep 2008
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    uchwyt na gruszke wcisnij gdzies w szczeline. bezpiecznik 1,5-2 A do radia 4W
    VW Passat B5fl...kiedys bylo MKII. Andrzej
    President Wilson + AT72 na uchwycie

Podobne wątki

  1. [Uchwyt] Jak zamontowaliście radio cb i antenę w swoich Mondeo
    By kilus89 in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 09-01-2012, 18:00
  2. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-06-2011, 12:42
  3. [MkI] Gdzie macie zamontowane wtryskiwacze gazu w V6
    By Waldi1973 in forum LPG
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-01-2010, 00:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów