+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 62 z 170 PierwszyPierwszy ... 125258596061626364656672112162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,240 z 3391
  1. #1221
    Pogromca zakrętów Awatar Tomasz
    Imię
    Tomek
    Model
    Volvo S60
    Silnik
    2.4 - 140KM
    Od
    21 Apr 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz/Stronno
    Rozmowy prywatne proponuję przenieść na PW. Temat jest o obejrzanych ST a nie o tym kto co napisał.
    Zgubiłeś się w drodze na spota, cb kanał: 29
    Jak już musisz to dzwoń: 664 974 051

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1222
    Przemo1903
    Gość
    Mam wrażenie że sprzedający i kupujący nie ustalili wersji oficjalnej na potrzeby forum. Wczoraj Stfan wspomniał że w ASO znaleziono tylko 3 pierdółki ( jak jedna z linek ręcznego czy simering o czym sam nie wiedziałem ), a dziś nowy właściciel Malik81 wymienił wad, usterek troszkę więcej
    -uszkodzona antenę GPS
    -usterkę obwodu czujnika wysokości od ksenonów
    -tylnia tuleja belki juz mozna sie przymierzyc do jej wymiany lekki stukot przy lezacym policjancie
    -Linka od recznego
    -Klima do nabicia i usczelnienie pompy
    -Simering do wymiany
    -nie podobało mu się pocenie silnika

    Skoro był robiony silnik to nie został usunięty ostatni punkt? Ciekawe

    Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości Stfan nie chcę Cie w żaden sposób poniżyć, ani nie jestem Twoim wrogiem ale dokonując konfrontacji wypowiedzi Twojej oraz nowego właściciela ciężko wierzyć w słowa, które piszesz tutaj na forum. Z 3 pierdółek o, których wspomniałeś wczoraj zrobiło się aż 7

  4. #1223
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    Mam wrażenie że sprzedający i kupujący nie ustalili wersji oficjalnej na potrzeby forum. Wczoraj Stfan wspomniał że w ASO znaleziono tylko 3 pierdółki ( jak jedna z linek ręcznego czy simering o czym sam nie wiedziałem ), a dziś nowy właściciel Malik81 wymienił wad, usterek troszkę więcej
    -uszkodzona antenę GPS
    -usterkę obwodu czujnika wysokości od ksenonów
    -tylnia tuleja belki juz mozna sie przymierzyc do jej wymiany lekki stukot przy lezacym policjancie
    -Linka od recznego
    -Klima do nabicia i usczelnienie pompy
    -Simering do wymiany
    -nie podobało mu się pocenie silnika

    Skoro był robiony silnik to nie został usunięty ostatni punkt? Ciekawe

    Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości Stfan nie chcę Cie w żaden sposób poniżyć, ani nie jestem Twoim wrogiem ale dokonując konfrontacji wypowiedzi Twojej oraz nowego właściciela ciężko wierzyć w słowa, które piszesz tutaj na forum. Z 3 pierdółek o, których wspomniałeś wczoraj zrobiło się aż 7
    No tak nabicie klimy to usterka. Przeczyszczenie wtyku anteny która działała a i pewnie będzie działać ( wczoraj się okazało że jednak zakłóca po podpięciu kompa ) to też mega usterka. Kurde strach było wracać autem na kołach. Pocenie się silnika = simering. Też nie wiem dlaczego go nie wymienił, w każdym bądź razie jego koszt z robotą nie powinien przekroczyć stówki. I tak nie bywałe jest że auto 10 letnie po przetrzepaniu ASO wymaga wkładu może 500zł ? Jak oglądam zakup kontrolowany to w 2-3 letnich autach jest lista rzeczy które są do zrobienia a kwoty są w tysiącach. Już widzę listę osób które usilnie przed sprzedażą nabiją klime - lepiej to zróbcie bo będzie jako usterka Tylne gumy się nie tłukły ani troszeczkę, podejrzewam że wymieni je pewnie za rok jak będą dawały o sobie znać - kurde no całe 50 zł Na luzie...

  5. #1224
    Przemo1903
    Gość
    Napisał że klima do nabicia i uszczelnienie pompy, więc nie tylko trzeba ją dobić, z wypowiedzi Malik81 nie wynika że simering powoduje pocenie silnika bo jest tam spójnik "i", piszesz że tylne gumy nie tłukły się ani troszeczkę a Malik 81 pisze: "lekki stukot przy lezacym policjancie" Wybacz ale umiem czytać ze zrozumieniem ...

  6. #1225
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    Napisał że klima do nabicia i uszczelnienie pompy, więc nie tylko trzeba ją dobić, z wypowiedzi Malik81 nie wynika że simering powoduje pocenie silnika bo jest tam spójnik "i", piszesz że tylne gumy nie tłukły się ani troszeczkę a Malik 81 pisze: "lekki stukot przy lezacym policjancie" Wybacz ale umiem czytać ze zrozumieniem ...
    Ehh dobra już, uszczelnienie z 30-50zł więc mocno przytnie kieszeń. Nie tłukły i sam potwierdzi. No ale tak, na naszych drogach co 10m leżą spowalniacze więc trzeba te 50zł zainwestować. Nawet w największej 5- letniej igle w aso znajdą ci kilka wad bo oni szukają na siłę - za to się płaci i się opłaci. Przynajmniej klient od razu może wiedzieć czego się spodziewać/co trzeba będzie wymienić przez kolejne msc użytkowania. Zresztą to wszystko są pierdoły. Ktoś kto chce kupić auto patrzy czy samochód jest bezwypadek, sprawdza silnik i podzespoły itd. Jak ktoś dopatruje się gum za 15zł które MOGĄ zacząc stukać i robi z tego usterkę to od razu wysyłam do salonu i uczulam - nie przyjeżdżać nawet bo auto ma 10lat i teoretycznie wszystko może sie wysypać a ja nie jestem cudownym uzdrowicielem. Co dopomina się wymiany/daje się we znaki lub wyjdzie na trzepakach - wymieniam - proste.

  7. #1226
    Przemo1903
    Gość
    Dalsza dyskusja z Tobą naprawdę nie ma sensu. Mnie nie chodzi o koszta że uszczelnienie 50 zł czy może 100 zł, chodzi mi tylko o sam fakt stwierdzenia usterek. Ty triumfalnie oznajmiłeś wczoraj że samochód przeszedł trzepanie w ASO i znaleziono 3 rzeczy (zgadzam się że antena od GPS to błahostka i nie mająca wpływu na stan ogólny samochodu a jedynie podwyższa komfort podróżowania), natomiast nowy właściciel wspomniał o WIĘKSZEJ liczbie usterek, defektów, które stwierdził mechanik w ASO. Mój post miał za zadanie pokazać że nie piszesz o wszystkim tylko piszesz to co Ci wygodnie i tylko wybrane informacje.

  8. #1227

    Model
    sierra
    Silnik
    2.0T
    Opis
    życzliwy świeżak
    Od
    24 Mar 2014
    Mieszka w
    WPR
    mam nadzieje ze to właściwy temat, czy ktoś mógłby coś napisać widząc te 2 ogłoszenia?? z góry dziękuje
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C31200071.html
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-C32600267.html

  9. #1228
    Niedzielny kierowca
    Model
    audi
    Silnik
    2.0 TFSI
    Opis
    a4 allroad
    Od
    04 Dec 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    Napisał że klima do nabicia i uszczelnienie pompy, więc nie tylko trzeba ją dobić, z wypowiedzi Malik81 nie wynika że simering powoduje pocenie silnika bo jest tam spójnik "i", piszesz że tylne gumy nie tłukły się ani troszeczkę a Malik 81 pisze: "lekki stukot przy lezacym policjancie" Wybacz ale umiem czytać ze zrozumieniem ...
    Rozumiem, ze klima nie sprawna. Jakos tak sie sklada, ze sprzedajacy zawsze jesli klima nie dziala, pisza "sprawna, do nabicia", a pozniej sie okazuje, ze sprezarka nie dziala, zatarta i inne chcec. Oby w tym przypadku tylko uszczelnienie i nabicie bylo.
    A4 allroad 2.0 tfsi, VW cross polo 1.2 TSI
    ---------------------------------------------------

  10. #1229
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Model
    Mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Ford mondeo MkIII ST220
    Od
    20 Aug 2013
    Mieszka w
    Żagań
    Witam. Przymierzam się do kupna Mondeo wersji ST220 już od dłuższego czasu. Znalazłem na Tablicy takie auto i chcę poznać jakieś szczegóły zanim obejrzę ten samochód. Będę wdzięczny za każdą informację

  11. #1230
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez rowin3 Zobacz posta
    Będę wdzięczny za każdą informację
    Szklana kula mi się popsuła akurat


    A tak serio wklej jakiegos linka czy zdjęcia...

  12. #1231
    Pochłaniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imię
    Marcin
    Model
    Galaxy mkIV
    Silnik
    tyt sport
    Od
    16 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez rowin3 Zobacz posta
    Będę wdzięczny za każdą informację
    Szklana kula mi się popsuła akurat


    A tak serio wklej jakiegos linka czy zdjęcia...
    Pijany jaki czy co???


    Słowo klucz to "TAKIE"

  13. #1232
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez Marcinus_1 Zobacz posta
    Pijany jaki czy co???


    przed chwilą samochodem jechałem także trzeźwiutki

  14. #1233
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta


    ŚMIETNIK, ŚMIETNIK, ŚMIETNIK. Czy chociażby jeden z twoich postów ma sens ?
    Wymień jeden post, który nie ma sensu.

    No to zacznijmy od początku...

    1.
    Cytat Zamieszczone przez boro
    Doszło do tego, że część aut została "przeparkowana" z Limanowej do Siekierczyny co by skojarzeń w nazwie miejscowości nie było... Dziwnym trafem numer telefonu sprzedającego ciągle jest taki sam...
    Do tej pory zawsze była Limanowa, a teraz przy niektórych Twoich autach pojawia się Siekierczyna natomiast numer telefony pozostał bez zmian. Prawda to czy kłamstwo?

    Ot, chociażby ten "rodzyn" http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32397757.html jest już z Siekierczyny, a nie z Limanowej jak wcześniej. A podany numer telefonu 514-835-747 jest identyczny z tym podanym tutaj http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32212528.html

    2.
    Cytat Zamieszczone przez boro
    Musisz mieć duży dar przekonywania, że ktoś uwierzył Ci w remont kapitalny silnika bez przedstawienia jakichkolwiek rachunków choćby tylko na same części...
    Masz rachunki na części? Na naprawę nie musisz mieć ale pokaż rachunki na same części...

    3.
    Cytat Zamieszczone przez boro
    To dobrze, że chociaż odjechał... Bo DonMondeo tez odjechał tyle, że na lawecie...
    Czy kolega DonMondeo nie wzywał lawety zaraz po zakupie?

    4.
    Cytat Zamieszczone przez boro
    A potem wymienił w tym rodzynie części za kilka tysięcy złotych...
    Prawda czy nieprawda?

    No, a teraz słucham wyjaśnień w którym miejscu napisałem nieprawdę?

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Parchem jeździsz a oceniasz auta innych
    Chciałbyś mieć choć jednego takiego parcha na stanie. Przynajmniej nie musiałbyś nic dokładać...


    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Gość boro wieszał by śmietnik na moim samochodzie nawet jakbym nowego GT-Ra wystawił bo ma taki odpał i tyle, a żadnych sensowno-konkretnych argumentów żeby mieć do tego podstawy bez oględzin
    Jakiego auta byś nie wystawił każde będzie dla mnie podejrzane po Twojej historii z tego forum...

    Tak się składa, że dobrze wiem w jaki sposób doprowadzasz do jako takiego porządku sprzedawane ST220. A nawet gdybym nie miał tej wiedzy, to wystarczy dokładnie przeczytać ten temat dokładnie i każdy kumaty gość nie kupi od Ciebie żadnego auta, bo z tego co zostało tu pokazane, to kupujesz parchy i po lekkim retuszu wizualnym i wymianie niesprawnych części na w miarę sprawne używki sprzedajesz je za podwójną cenę.

    Niby taki rodzyn, a ile kasy włożył DonMondeo po zakupie? Chyba sam wiesz co wymieniał i ile go to kosztowało...

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    nieudacznictwo ma tą cechę w sobie - jedynie narobienie dziadostwa innym...
    Według Twojego pojmowania świata wolę być nieudacznikiem jeżdżącym parchem
    niż człowiekiem biznesu/cwaniakiem żyjącym z oszukiwania innych. Taka drobna różnica, a dla niektórych bardzo istotna. Ja nie muszę oszukiwać innych, żeby mieć na życie...

    A to, że jeżdżę parchem? Może i stary, ale przynajmniej wiadomego pochodzenia, nienaprawiany na używkach, nieoklejony chromem żeby wyglądał na nowszy niż jest w rzeczywistości i serwisowany u gościa, którego wszyscy tutaj znają...

    No, a na zakończenie zestawmy Twoje ogłoszenie http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo...5-ID5bgr1.html

    Samochód nie wymagający żadnego wkładu finansowego, amortyzacja średnio 75%. Wszystko działa jak należy, nie brakuje żadnej zaślepki.Wszystkie szyby oryginalne. Lakier zadbany, żadnej korozji. CAŁE wyposażenie 100% sprawne !
    z rzeczywistością jeśli chodzi o ostatnio sprzedanego rodzyna:

    Cytat Zamieszczone przez malik81 Zobacz posta
    Wizualnie jest oki ryski i jakieś defekty na 10 latka do przyjęcia poprawione delikatnie nadkola myślę ze do korekty przed zima na masce lekki pęcherzyk ale maska była malowana wiec to tez nic tragicznego. Auto było sprawdzane w aso mechanik po oględzinach spodu i badaniu lakieru powiedział ze nie było uderzone i cały lakier łapał się w nawiasach od 140 do 240 mikronów czujnik przykładał we wszystkich miejscach. Podpięcie pod komputer wykryło uszkodzona antenę GPS i usterkę obwodu czujnika wysokości od ksenonów (...) Mechanika tylnia tuleja belki juz mozna sie przymierzyc do jej wymiany lekki stukot przy lezacym policjancie tak to zawieszenie wyszlo oki. Linka od recznego no przed zima mozna sie nia zainteresowac ale to orginal od nowosci wiec juz swoje wysłużył. Klima do nabicia i usczelnienie pompy. Simering do wymiany no i nie podobało mu się pocenie silnika
    Czy rzeczywiście wszystko działa jak należy i wszystko jest w 100% sprawne jak napisałeś w ogłoszeniu?
    A może zepsuło się nagle tuż po wyjeździe za płot jak u DonMondeo?

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    No tak nabicie klimy to usterka.
    Sprzedajesz kolejnego rodzyna i nie stać Cię było na nabicie klimy? Nabicie klimy to nie usterka ale według opisu wszystko miało działać jak należy. Więc może to jednak nie tylko brak czynnika?

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    I tak nie bywałe jest że auto 10 letnie po przetrzepaniu ASO wymaga wkładu może 500zł ?
    Może 500 zł? Samo uszczelnienie pompy i nabicie klimy to pewnie 500 zł... Zresztą nieważne czy 500 zł czy 1000 zł, bo to miał być rodzyn niewymagający ŻADNEGO wkładu finansowego... Tak przynajmniej sam napisałeś:
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32212528.html


    amortyzacja średnio 75%
    To w moim starym parchu jest lepsza...

    Cytat Zamieszczone przez Stfan
    Dodatkowo samochód posiada drobną modyfikację podnoszącą znacząco dynamikę
    Czyżbyś dokupił chipa z Allegro jako gratis do chromowanych listew?


    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Nawet w największej 5- letniej igle w aso znajdą ci kilka wad bo oni szukają na siłę - za to się płaci i się opłaci. Przynajmniej klient od razu może wiedzieć czego się spodziewać/co trzeba będzie wymienić przez kolejne msc użytkowania. Zresztą to wszystko są pierdoły. Ktoś kto chce kupić auto patrzy czy samochód jest bezwypadek, sprawdza silnik i podzespoły itd. Jak ktoś dopatruje się gum za 15zł które MOGĄ zacząc stukać i robi z tego usterkę to od razu wysyłam do salonu i uczulam - nie przyjeżdżać nawet bo auto ma 10lat i teoretycznie wszystko może sie wysypać a ja nie jestem cudownym uzdrowicielem.
    To typowe tłumaczenie dla marnego handlarzyny, który opisuje auto jako jedyne na Allegro i bez żadnego wkładu finansowego...

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Co dopomina się wymiany/daje się we znaki lub wyjdzie na trzepakach - wymieniam - proste.
    No to auto DonMondeo sprawdzałeś chyba na trzepaku przy bloku skoro tyle rzeczy z zawieszenia zostało potem wymienionych... Czy nie tak było?
    Ostatnio edytowane przez boro ; 29-03-2014 o 02:39

  15. #1234
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Sep 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez rowin3 Zobacz posta
    Witam. Przymierzam się do kupna Mondeo wersji ST220 już od dłuższego czasu. Znalazłem na Tablicy takie auto i chcę poznać jakieś szczegóły zanim obejrzę ten samochód. Będę wdzięczny za każdą informację
    na największą uwagę zasługuje silnik, poczytaj sobie jest dużo tematów z nim związanych, reszta to jak w każdym aucie
    ps.do moderatora proponuję założyć odrębny temat dla tych co chcą naprawdę kupić ST. bo ten już dawno zszedł na psy i przestał być pomocny a ten zatytułować NIE WIDZIAŁEM ALE I TAK WIEM LEPIEJ
    Ostatnio edytowane przez galant79 ; 29-03-2014 o 08:32

  16. #1235
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Cytat Zamieszczone przez galant79 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez rowin3 Zobacz posta
    Witam. Przymierzam się do kupna Mondeo wersji ST220 już od dłuższego czasu. Znalazłem na Tablicy takie auto i chcę poznać jakieś szczegóły zanim obejrzę ten samochód. Będę wdzięczny za każdą informację
    na największą uwagę zasługuje silnik, poczytaj sobie jest dużo tematów z nim związanych, reszta to jak w każdym aucie
    ps.do moderatora proponuję założyć odrębny temat dla tych co chcą naprawdę kupić ST. bo ten już dawno zszedł na psy i przestał być pomocny a ten zatytułować NIE WIDZIAŁEM ALE I TAK WIEM LEPIEJ
    POLAĆ MU !

    boro nie ma sensu ta konwersacja. Odnośnie np klimy to teraz tak myśle że przy wyjęciu silnika nie musiał mechanior upuścić gazu ? Dzwoniłem do malika i mówił że wszystko z autem OK więc pewnie tak było. DonMondeo tak na prawdę do samochodu nie dołożył dużo, nie liczcie zużytych opon czy tarcz hamulcowych jako usterki samochodu - ludzie ! To że pojechał na lawecie to złośliwość rzeczy martwych, pęknięty okazał się zbiorniczek płynu chłodzącego za 50zł, gdzie tą wadę można było zauważyć przy ciśnięciu tylko, pojechał kilka razy 200km/h i płyn wyrzuciło. Teraz skrupulatnie sprawdzam wszystkie podzespoły zanim wypuszcze samochód do ludzi, bo rzecz jasna zrekompensowałem DonMondeo lawetę i trochę mnie to wszystko kosztowało.
    Poza tym KTO skąd może wiedzieć jak opisywałem samochód który jemu sprzedałem ?? NIE WIDZIAŁEM ALE I TAK WIEM LEPIEJ ......... ten cytat mógłby przejawiać się w każdym poście tego tematu od 15 stron.

  17. #1236
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez galant79 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez rowin3 Zobacz posta
    Witam. Przymierzam się do kupna Mondeo wersji ST220 już od dłuższego czasu. Znalazłem na Tablicy takie auto i chcę poznać jakieś szczegóły zanim obejrzę ten samochód. Będę wdzięczny za każdą informację
    na największą uwagę zasługuje silnik, poczytaj sobie jest dużo tematów z nim związanych, reszta to jak w każdym aucie
    ps.do moderatora proponuję założyć odrębny temat dla tych co chcą naprawdę kupić ST. bo ten już dawno zszedł na psy i przestał być pomocny a ten zatytułować NIE WIDZIAŁEM ALE I TAK WIEM LEPIEJ
    Jak nie jest pomocny? Czarno na białym widać jakie rodzyny są wciskane przez handlarzy

    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

  18. #1237
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Sep 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Jak nie jest pomocny? Czarno na białym widać jakie rodzyny są wciskane przez handlarzy
    każdy kręci przy sprzedaży jeden mniej drugi więcej

  19. #1238
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    pojechał kilka razy 200km/h i płyn wyrzuciło
    nawet mnie nie wnerwiaj, prędkość max jaką miałem to 140-160 km/h, zresztą nawet jeśli jechałbym 200 to nie powinno się nic stać

    nie jestem jedyny, który nie dojechał od Ciebie do domu bez awarii (patrz przykład Huberta, który nie chce się wypowiadać na MKP)
    Ostatnio edytowane przez DonMondeo ; 29-03-2014 o 11:06
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  20. #1239
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    pojechał kilka razy 200km/h i płyn wyrzuciło
    nawet mnie nie wnerwiaj, prędkość max jaką miałem to 140-160 km/h, zresztą nawet jeśli jechałbym 200 to nie powinno się nic stać

    nie jestem jedyny, który nie dojechał od Ciebie do domu bez awarii (patrz przykład Huberta, który nie chce się wypowiadać na MKP)
    Przez tel mówiłeś inaczej ale nie o to chodzi. Jasne że nie powinno. To już powiedziałem - złośliwość rzeczy martwych. Ja teraz kupiłem subaru za rynkową wysoką cenę w nadziei o znakomity stan techniczny, kupiłem z uszkodzonym termostatem o czym właściciel nie wiedział bo jeździł tylko na miejscu. Teraz muszę UPG w nim robić bo żadnych objawów nie było tak samo jak u ciebie z pękniętym zbiorniczkiem. Chyba każdy to rozumie.

    Hubert wiedział że do wymiany będzie reduktor LPG bo tylko jego mi po trasie 800km do siebie zakomunikował. Taka awaria... Masakra, auto 10 lat i każdy chce jak nowe i najlepiej za najniższą cenę. Do niebieskiego kombi na dzień dzisiejszy nie dołożyłem ani złotówki w stan techniczny oprócz LPG, a jest dalej w idealnej kondycji technicznej. Auto autu nie równe.

  21. #1240
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    pojechał kilka razy 200km/h i płyn wyrzuciło
    nawet mnie nie wnerwiaj, prędkość max jaką miałem to 140-160 km/h, zresztą nawet jeśli jechałbym 200 to nie powinno się nic stać

    nie jestem jedyny, który nie dojechał od Ciebie do domu bez awarii (patrz przykład Huberta, który nie chce się wypowiadać na MKP)
    Dlaczego dopiero teraz to piszesz

    Trudno było się przyznać że wtopiłeś i kupiłeś minę ze znaczkiem ST, temat dawno by był zakończony a handlarz zbanowany za kłamstwa w ogłoszeniach i na forum.

    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów