+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 90 z 170 PierwszyPierwszy ... 4080868788899091929394100140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,800 z 3391
  1. #1781

    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    16 Dec 2014
    Mieszka w
    elblag
    Witam wszystkich jestem tu nowy szukam st220 jako dupowoza budżet mam 20 tys na sam zakup samochodu naprawy oddzielny

    znalazłem w Internecie

    te o to egzemplarze

    http://allegro.pl/ford-mondeo-st-3-0...893452062.html

    najbardziej jestem przekonany do tego wygląda na zdjęciach na zadbany egzemplarz tylko kolor marzy mi się niebieski ktoś cos wie o tym ?


    http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st2...tml#6216d3b0b0

    niebieskie sa wsumie 3 sztuki

    http://otomoto.pl/ford-mondeo-bdb-st...C34997462.html

    jeszcze jest ten i ten z płocka co myślicie po którego jechać ?



    chyba ze ktoś ma jakies forumowe na sell to proszę o pw

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1782
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    tego z Osieka widywałem swego czasu dość często.
    Nawet fajnie się prezentował.
    wypisuję się z tego kraju...

  4. #1783
    Zielony listek Awatar dembu19
    Opis
    ST220
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Ten z Legionowa, to "Moj były" … sprzedałem znajomemu handlarzowi, bo nie miałem czasu się bawić w sprzedaż. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  5. #1784

    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    16 Dec 2014
    Mieszka w
    elblag
    Dembu wyslalem pw ktoś cos jeszcze wie bo w sobote chce jechać cos zakupić

  6. #1785
    Niedzielny kierowca Awatar franczesko
    Model
    MK4 ; MK3 ST220
    Silnik
    2.0 TDCI 163 ; 3.0v6
    Od
    09 Apr 2010
    Mieszka w
    KN
    Cytat Zamieszczone przez dembu19 Zobacz posta
    Poszarpane radio dookoła, źle spasowane plastyki przy kierownicy i zegarach … możesz być prawie pewny ze przebieg będzie skręcony, tym bardziej, ze to Płock, gdzie główne motto handlarzy to "nie skręcim, nie uśniem" :/


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Przebieg okazał się nieskręcony, przeglądałem histerie serwisową od 2004 do 2013 roku. Samochód zadbany zdrowy wszystkie papiery są do niego
    Co ciekawe wykonałem pomiary powłoki lakierniczej i odziwo nic nie lakierowane!
    Samochód mimo, że wisi jeszcze na allegro, został sprzedany
    Ostatnio edytowane przez franczesko ; 24-12-2014 o 11:32

  7. #1786
    Kursant Awatar zimoch
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    25 Apr 2014
    Mieszka w
    Kwidzyn
    Cytat Zamieszczone przez dembu19 Zobacz posta
    Ten z Legionowa, to "Moj były" … sprzedałem znajomemu handlarzowi, bo nie miałem czasu się bawić w sprzedaż. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Nie jest skrecony ?

  8. #1787
    Zielony listek Awatar dembu19
    Opis
    ST220
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez zimoch Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez dembu19 Zobacz posta
    Ten z Legionowa, to "Moj były" … sprzedałem znajomemu handlarzowi, bo nie miałem czasu się bawić w sprzedaż. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Nie jest skrecony ?
    Nie jest na 100%


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  9. #1788
    Zielony listek Awatar dembu19
    Opis
    ST220
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez franczesko Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez dembu19 Zobacz posta
    Poszarpane radio dookoła, źle spasowane plastyki przy kierownicy i zegarach … możesz być prawie pewny ze przebieg będzie skręcony, tym bardziej, ze to Płock, gdzie główne motto handlarzy to "nie skręcim, nie uśniem" :/


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Przebieg okazał się nieskręcony, przeglądałem histerie serwisową z od 2009 roku. Samochód zadbany zdrowy wszystkie papiery są do niego
    Co ciekawe wykonałem pomiary powłoki lakierniczej i odziwo nic nie lakierowane!
    Samochód mimo, że wisi jeszcze na allegro, został sprzedany
    Samochodzik wyglada fajnie, no i polift. 😃GRATULACJE


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  10. #1789

    Model
    st 220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Jeszcze szukam:)
    Od
    18 Dec 2014
    Mieszka w
    Kłodzko
    Witam
    http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-...888643329.html Obejrzane i uczucia mieszane. Właściciel co innego a oglądający(mój kuzyn zajmujący się sprowadzaniem i sprzedażą samochodów) co innego. Niby perełka ale kilka drobiazgów jest, jakieś ryski, odprysk, podgrzewanie foteli nie działa, mała stłuczka parkingowa ale wszystko fajnie zrobione ,tyle że jedna lampa nówka a druga zbyt mocno się wyróżnia-dla mnie do wymiany. Kuzyn mówi ,że pompa wspomagania do wymiany a właściciel nic nie słyszy. Może jest ktoś z Głogowa bądź okolic kto mógłby podjechać i oglądnąć tego S-teka? Nastawiłem się ,że w tej cenie będzie ok wszystko a jednak nie jest. Silnik suchy ładnie pracuje, sprzęgło po wymianie, serwisowany ale tu trzeba jeszcze fachowe oko posiadacza innego ST bo to zupełnie inny pryzmat oceny.

  11. #1790
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    Hmm przeciez to 10-cio letnie auto...

    wyImprezowano z S5
    Carpe diem...

  12. #1791

    Model
    st 220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Jeszcze szukam:)
    Od
    18 Dec 2014
    Mieszka w
    Kłodzko
    Ja wszystko rozumiem ale jeśli ktoś pisze,że chorował na nie 3 lata, siedział w nim "po godzinach" i cacał to nie pasuje mi ,że właśnie takie pierdoły występują. Miało być 2 właścicieli jest 3, zimówki niby są ale praktycznie nie są bo zajechane. Gdyby napisano w ogłoszeniu że to i tamto do roboty, to rozumiem. Ale człowiek jedzie i wychodzą niuanse i to nawet nie takie za którymi trzeba głęboko grzebać. Dlatego mam mieszane uczucia. Ja sprzedając swoje stare audi na zdjęciach pokazałem wszystko. Kazdy odprysk i niuans a to o co dbałem to było widać ,że naprawdę zadbane. Kupujący przyjechał sprawdził i kupił bo po co się bawić i tak wszystko by znalazł. Przeglądam ogłoszenia-wszystkie St po 20 tys a tu jeden za 26(tyle było na pierwszym ogoszeniu) i na drugim 24 tys. Myślę sobie ,że za taką ceną i opisem kryje się ktoś jak ja kto chciał ten samochód i dbał o niego. Dbany był ale chyba jednak nie tak jak opisuje właściciel. Dlatego potrzebuje opinii innego posiadacza ST. Nie wiem czy ta cena jest adekwatna.

    A tak z innej beczki http://www.mobile.de/pl/marka/ford/m...203277623.html mój znajomy może podjechać i go sprawdzić. Co sądzicie? Oczywiscie na tyle ile można wywnioskować ze zdjęć i skromnego opisu. Przebieg nierealny dla mnie. W Niemczech z tym silnikiem, tam wszystko po autostradzie jedzie. Nie przeraziłby mnie przebieg 200 000+ ale przeraża mnie ,że ten jest kręcony.

  13. #1792
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Węgrów/Warszawa
    lewy bok kombinowany.. zobacz drzwi i błotnik tylny.. różnica dwóch odcieni co najmniej..

    8 zdjęcie..
    Ostatnio edytowane przez Piotrek_77 ; 25-12-2014 o 13:59

  14. #1793

    Model
    st 220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Jeszcze szukam:)
    Od
    18 Dec 2014
    Mieszka w
    Kłodzko
    Rzuca się w oczy, trzeba przyznać. Czyli znając życie puknięty, zrobiony, skręcony i do sprzedaży Ale oglądnąć trzeba.
    http://www.mobile.de/pl/marka/ford/m...203310554.html A to jest kolejna propozycja. Przynajmniej przebieg bliżej realnego, sprzęgło i pompa zrobione. Napisałem do sprzedającego o resztę drobiazgów zobaczymy co odpisze.

    http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-i4929569890.html a tego ktoś widział?

    Mam pytanie. Czy za wersję przedliftową z 2003 roku, bez oryginalnego radia,parktronika, tempomatu i podgrzewanej przedniej szyby, bez przygód blacharskich, z realnym przebiegiem 219000 km. ze sprawną mechaniką z Niemiec opłaca się dać 20 tys zł? Cena jest już ze wszystkim, całą rejestracją i ubezpieczeniem.
    Ostatnio edytowane przez wujas ; 28-12-2014 o 14:32

  15. #1794
    Zielony listek Awatar dembu19
    Opis
    ST220
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek_77 Zobacz posta
    lewy bok kombinowany.. zobacz drzwi i błotnik tylny.. różnica dwóch odcieni co najmniej..

    8 zdjęcie..
    Lewy bok nie musi być kombinowany ... Wystarczy ze miał korozje na drzwiach i naprawiali oraz malowali w ASO


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. #1795
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    06 Sep 2014
    Mieszka w
    Wroclaw
    Cytat Zamieszczone przez wujas Zobacz posta
    Mam pytanie. Czy za wersję przedliftową z 2003 roku, bez oryginalnego radia,parktronika, tempomatu i podgrzewanej przedniej szyby, bez przygód blacharskich, z realnym przebiegiem 219000 km. ze sprawną mechaniką z Niemiec opłaca się dać 20 tys zł? Cena jest już ze wszystkim, całą rejestracją i ubezpieczeniem.
    20tys za przedlifta to średnia okazja, może gdyby miał pewną historię od nowości.
    Podgrzewana przednia szyba była w standardzie więc jeśli jest nieoryginalna to albo auto miało jednak jakieś przygody, albo właściciel na nim oszczędzał.
    Ostatnio edytowane przez BugsDW ; 29-12-2014 o 00:02

  17. #1796
    Zielony listek Awatar dembu19
    Opis
    ST220
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez BugsDW Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez wujas Zobacz posta
    Mam pytanie. Czy za wersję przedliftową z 2003 roku, bez oryginalnego radia,parktronika, tempomatu i podgrzewanej przedniej szyby, bez przygód blacharskich, z realnym przebiegiem 219000 km. ze sprawną mechaniką z Niemiec opłaca się dać 20 tys zł? Cena jest już ze wszystkim, całą rejestracją i ubezpieczeniem.
    20tys za przedlifta to średnia okazja, może gdyby miał pewną historię od jedynego właściciela.
    Podgrzewana przednia szyba była w standardzie więc jeśli jest nieoryginalna to albo auto miało jednak jakieś przygody, albo właściciel na nim oszczędzał.
    Dokładnie to samo chciałem napisać


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. #1797
    Kursant Awatar bishop
    Imię
    Marek
    Opis
    ST220 2002
    Od
    09 Mar 2010
    Mieszka w
    Zawada
    Za 20 tysięcy z Niemiec? Po akcyzie, rejestracji? Realny przebieg, bez przygód blacharskich? Sprawny? Ja bym był zainteresowany. Radio można nowe zamontować. Nie wiem jak z tempomatem ale raczej też to możliwe będzie. A szyba? Czasami pęka autostrada, jakiś kamień i trzeba wymienić. W St najważniejsze jest V6 Masz VIN?

  19. #1798
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Galaxy
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    25 Dec 2005
    Mieszka w
    warszawa

  20. #1799
    Pieszy
    Model
    mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    MONDEO ST220
    Od
    12 Oct 2012
    Mieszka w
    Chrzanów
    Cytat Zamieszczone przez esik_az_eso Zobacz posta
    To są dwa różne auta - tylko blachy te same. Jeden to polift, z listwami na dzwiach i oryginalnych alusach, czarnymi relingami. Drugi to przedlift, z srebrnymi relingami, na 16tkach fordowskich, bez zaślepki na sprysk i bez logo w grilu.

  21. #1800
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Galaxy
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    25 Dec 2005
    Mieszka w
    warszawa
    jeszcze jedno - czy ktoś zerkał na to st220?
    http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st2...tml#bc888f8fd2

    dostrzegam wbite drzwi, ale więcej nie

    ---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Kapi1983 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez esik_az_eso Zobacz posta
    To są dwa różne auta - tylko blachy te same. Jeden to polift, z listwami na dzwiach i oryginalnych alusach, czarnymi relingami. Drugi to przedlift, z srebrnymi relingami, na 16tkach fordowskich, bez zaślepki na sprysk i bez logo w grilu.
    właśnie tak czułem, że coś jest nie halo - późno już i tak zerkałem i nie mogłem skojarzyć w czym problem

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów