+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 54 z 170 PierwszyPierwszy ... 44450515253545556575864104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,080 z 3391
  1. #1061
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Zlom to masz Ty. I auto i w glowie

    Tapagadanie z Z1
    Widzisz .Tylko moje złomy mają się bardzo dobrze. Nie muszę z nich wyjmować LPG, nie muszę sprzedawać. Nie muszę się martwić ,że mam jakieś inne poduszki powietrzne. Nie będę musiał pisać głupich tłumaczeń czemu sprzedaję.
    Co do głowy to moja ma się bardzo dobrze.
    Moje auto jest idealne. Pisanie że mam złom jest w pewnym sensie oszczerstwem. A Ty ciesz się że nie musisz sprzedawać auta ale nic w życiu nie wiadomo.
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1062
    Pogromca zakrętów Awatar bartekk
    Imię
    Bartosz
    Model
    3V
    Silnik
    1.5 TSI
    Od
    05 Oct 2011
    Mieszka w
    Wieleń nad Notecią
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Pisanie że mam złom jest w pewnym sensie oszczerstwem.
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Zlom to masz Ty. I auto i w glowie
    norbi, chyba ktoś powinen Cię przeprosić za oszczerstwa.

  4. #1063
    Klubowicz Awatar Dziadzia
    Imię
    Darek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    Biały traktorek
    Od
    10 Aug 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Zlom to masz Ty. I auto i w glowie

    Chyba przesadziłeś kolo
    masz coś do mnie dzwoń 504 245 322
    Chociaż nie Ta sama Mama
    Łączy nas braterska sztama
    https://www.youtube.com/watch?v=u4Z8TYVFcPw

  5. #1064
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Dziadzia Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Zlom to masz Ty. I auto i w glowie

    Chyba przesadziłeś kolo
    pitu pitu
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  6. #1065
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Zlom to masz Ty. I auto i w glowie

    Tapagadanie z Z1

    Carpe diem...

  7. #1066
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    jak dzieci, wszystko w jedną stronę
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  8. #1067
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Don - sorry, ale zachowujesz się poniżej krytyki.
    Kupiłeś paździerza, nie wnikam w jakim stanie on jest i nie wnikam dlaczego go chcesz sprzedać (wybacz, ale gadka o zamianie ST na TDCi jest mało przekonywująca), ale obrażanie Norbiego to już są osobiste wycieczki.
    Nie jest to mile widziane na tym forum.
    wypisuję się z tego kraju...

  9. #1068
    Kursant Awatar sova89
    Imię
    Mateusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    14 Feb 2014
    Mieszka w
    Szczecin
    DonMondeo, myślę że dla własnego spokoju powinieneś przestać pisać w tym wątku, bo mnie aż denerwuje jak wszyscy cisną na twój samochód, a co dopiero Ciebie.

    Wszystkie wypowiedzi można podpiąć pod cykl "Nie znam się, ale się wypowiem". Żaden nie widział tego samochodu, żaden nim nie jeździł, natomiast każdy już wie że to złom, że się nie nadaje i wogóle.

    Sam przymierzam się do zakupu ST, planowałem dołączyć to tego forum, opisać swoje autko i wogóle, ale widzę że nie warto bo jak tylko samochód będzie rozpoznawany przez forumowiczów to zaraz znajdą się tacy co zaczną robić czarny PR i późniejsza ewentualna sprzedaż będzie niemal niemożliwa, bo 80% osób kupujących ST zna to forum.

    Jeśli chodzi o LPG, Panowie dopuście czasem inny tok rozumowania i zastanówcie się. Są osoby które wolą ON i nigdy nie kupiliby PB, bywa również odwrotnie. A bywa też tak że ludzie nie chcą aby w ich samochodzie znajdowała się instalacja LPG (może argument o wykorzystywaniu mocy nie jest najlepszy, ale napewno nie jedyny).

    Posiadanie instalacji LPG wiąże się z pewnymi niedogodnościami, chociażby: zmniejszona ilość miejsca w bagażniku, droższy przegląd czy ograniczenia w parkowaniu na parkingach podziemnych.

    Proponuję również moderatorom aby ogarnąć trochę ten wątek, bo jest tutaj mnóstwo nierzeczowych postów, które wprowadzają zamieszanie i utrudniają znalezienie jakiejkolwiek wartościowej informacji na temat pojazdów na sprzedaż. Przypominam że tytuł wątku to "Obejrzane ST" a nie "ST którego nie widziałem ale bym go nie kupił".

    Pozdrawiam

  10. #1069
    Mistrz pobocza Awatar Mzzyku
    Imię
    Łukasz
    Model
    Foka
    Silnik
    1.8 TDCi 115KM
    Od
    21 Jun 2010
    Mieszka w
    Boronów
    Panowie, proponuję po dżentelmeńsku zakończyć tę rozmowę ... bez udowadniania sobie kto jakim samochodem jeździ, co się komu zepsuło. Na kolejne oszczerstwa i niemal wulgarną wymianę zdań nie będziemy oszczędzali upomnień i ostrzeżeń. Tyle ode mnie w temacie.

    ---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:51 ----------

    Cytat Zamieszczone przez sova89 Zobacz posta
    Wszystkie wypowiedzi można podpiąć pod cykl "Nie znam się, ale się wypowiem". Żaden nie widział tego samochodu, żaden nim nie jeździł, natomiast każdy już wie że to złom, że się nie nadaje i wogóle.
    taka już natura Polaka niemniej jednak na początku wypowiedziały się osoby, które już ten samochód widziały, więc chyba nie wszystko jest tu tylko "durną wypowiedzią sprzed klawiatury" - po drugie ... uwierz, wielu z nas niejednym Mondeo jeździło i nie jedną rzecz w nim naprawiło - taki problem z samochodami już, że się psują. Sam mogę trochę powiedzieć np. o wymianach panewek ... do czego zmierzam ? Naprawdę wielu z nas widzi pewne rzeczy i "przekłamania" już na podstawie zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez Mzzyku ; 21-02-2014 o 12:11

  11. #1070
    Kursant Awatar sova89
    Imię
    Mateusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    14 Feb 2014
    Mieszka w
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Mzzyku Zobacz posta
    [/COLOR]
    Cytat Zamieszczone przez sova89 Zobacz posta
    Wszystkie wypowiedzi można podpiąć pod cykl "Nie znam się, ale się wypowiem". Żaden nie widział tego samochodu, żaden nim nie jeździł, natomiast każdy już wie że to złom, że się nie nadaje i wogóle.
    taka już natura Polaka niemniej jednak na początku wypowiedziały się osoby, które już ten samochód widziały, więc chyba nie wszystko jest tu tylko "durną wypowiedzią sprzed klawiatury" - po drugie ... uwierz, wielu z nas niejednym Mondeo jeździło i nie jedną rzecz w nim naprawiło - taki problem z samochodami już, że się psują. Sam mogę trochę powiedzieć np. o wymianach panewek ... do czego zmierzam ? Naprawdę wielu z nas widzi pewne rzeczy i "przekłamania" już na podstawie zdjęć.

    Tak zgadza się, nie wszystkie - źle się wyraziłem. I oczywiście nie mówię, że nikt się tutaj nie zna. Doskonale wiem, że na podstawie zdjęć można wiele powiedzieć i nie mówię że aby coś tu napisać trzeba zajrzeć w każdy zakamarek samochodu, było bowiem wiele istotnych i merytorycznych wypowiedzi tylko na podstawie fotek, ale było też mnóstwo bezsensownych

    Pozdrawiam

  12. #1071
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez bartekk Zobacz posta
    norbi, chyba ktoś powinen Cię przeprosić za oszczerstwa.
    Nie potrzebuję






    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta

    Wymieniałeś uszczelke pod głowicą?
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta

    Wymieniłem
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    . Jesli chodzi o uszczelki to byly wymieniane od rozrzadu i miski olejowej bo byla taka koniecznosc.


    ---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:13 ----------


    Co chwila coś innego. Raz piszesz,że potrzebujesz kasy,a za chwilę ,ze wyrzuciłeś LPG ,bo stać Cię na paliwo
    Patrząc na Allegro to przód Twego auta z jest po ostatnim lifcie ,zwykła poduszka oraz znaczek st220 na dole zderzaka dla mnie są bardzo istotnymi elementami .Także dla mnie wygląda na auto po wypadku i naprawione częściami od anglika.Ciekawe jak lampy przednie

    ---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

    http://www.ebay.co.uk/itm/2006-Ford-...item338b1d906c

    http://www.ebay.co.uk/itm/06-56-Ford...item51b8dbbca1

    ---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

    Cytat Zamieszczone przez sova89 Zobacz posta
    Wszystkie wypowiedzi można podpiąć pod cykl "Nie znam się, ale się wypowiem". Żaden nie widział tego samochodu, żaden nim nie jeździł, natomiast każdy już wie że to złom, że się nie nadaje i wogóle.
    Widzisz.Miałem ST220 i trochę się tym autem interesowałem.Także na podstawie zdjęć również mogę coś wywnioskować
    Ostatnio edytowane przez norbi333 ; 21-02-2014 o 16:33
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  13. #1072
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Patrząc na Allegro to przód Twego auta z jest po ostatnim lifcie ,zwykła poduszka oraz znaczek st220 na dole zderzaka dla mnie są bardzo istotnymi elementami .Także dla mnie wygląda na auto po wypadku i naprawione częściami od anglika.Ciekawe jak lampy przednie
    Jakbyś pooglądał aukcje Stfan to byś zauważył ,że każdy jego ST jest wizualnie robiony na 2FL... Auto wtedy nieziemsko zyskuje na wyglądzie. Pakiet chrom na przodzie robi robote.
    Ale tak, Wy w każdej modyfikacji widzicie przySTanek i auto klepane. Szkoda gadać Poduszka tutaj ok, jest dziwna. Ale przód wiele osób robi po 2FL bo jest po prostu ładny. I tyle.
    Co do auta... Wielce wypisujecie ,że to szrot. A czy tak naprawde go oglądaliście ? Skąd taka opinia o tym samochodzie ?

    Co do DonMondeo
    Wyśmiemasz LPG, mówisz ,że chcesz czyste noPB. Ok, rozumiem. Twoja decyzja, Twoje auto. Ale po co chcesz potem odkupować tą instalacje LPG ?
    Jak już spalanie przebolałeś to kolejny argument : bo drogi są słabe i mi szkoda auta ...
    Arek jesteś dorosłym facetem a te argumenty i zachowanie...
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  14. #1073
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta

    Jakbyś pooglądał aukcje Stfan to byś zauważył ,że każdy jego ST jest wizualnie robiony na 2FL...
    Oczywiście. Co za dobry handlarz,że kupuje nowe zderzaki do aut ,które są już w idealnym stanie

    Pytanie tylko.Skoro taki dobry to czemu tylne zderzaki wszędzie są przedliftowe?



    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Poduszka tutaj ok, jest dziwna.
    Pewnie nie wystrzeliła oryginalna,a po prostu tak dobry był,że zmienił na ładniejszy model.Po co na kierownicy ma razić napis ST

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Ale przód wiele osób robi po 2FL bo jest po prostu ładny.
    Oczywiście robią.Ale nie handlarze,a właściciele aut. Gdyby to DonMondeo zmieniał to nawet bym słowa nie napisał na ten temat
    Ostatnio edytowane przez norbi333 ; 21-02-2014 o 17:46
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  15. #1074
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Oczywiście. Co za dobry handlarz,że kupuje nowe zderzaki do aut ,które są już w idealnym stanie

    Pytanie tylko.Skoro taki dobry to czemu tylne zderzaki wszędzie są przedliftowe?
    Zderzak jest ten sam. Dodaje chrom i ew. grill. A Norbi, dobrze wiemy jak kupują polacy. Oczami(tutaj bez opinii o stanie technicznym bo po prostu aut od Damiana nie oglądałem i nie poruszajmy tej kwestii) i sam dobrze wiesz ,że w polsce same dobre zdjęcia to połowa sukcesu. Widziałeś jak kodex za zaporową cene sprzedał swoje mk3. Także inwestycja paru pln w grill,chromy się zwraca...
    A tylne ? Kwestia zmiany 2 plastików. Żadko idzie dostać ten element i jest okropnie drogi. Sam go nie mialeś w ST A robiłeś pod siebie
    Co do poduszki -> jeśli Damian takiego kupił to może po prostu poprzedni właściciel po kosztach dołożył tempomat ? Kto wie. To są tylko domysły. A i w tym nie należy przesadzać jeśli auta nie widzieliście.




    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Oczywiście robią.Ale nie handlarze,a właściciele aut.

    Akurat STfan sam to robi... Ale to już wyżej o tym było.
    Jak się ma połapane to taka zabawa nie jest droga. A auto dużo zyskuje. Łatwiej sprzedać za dobrą cene wykładając nie wiele $. Proste
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  16. #1075
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta

    Zderzak jest ten sam. Dodaje chrom i ew. grill.
    I handlarz od siebie z dobrego serca do każdego dokłada.Tylne lampy dokłada,a na 2 plastiki z tyłu już brakuje?

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Widziałeś jak kodex za zaporową cene sprzedał swoje mk3.
    Ale on miał auto przez dłuższy czas i robił je pod siebie

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Sam go nie mialeś w ST A robiłeś pod siebie
    I jedynie klampy tylne wymieniłem

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    jeśli Damian takiego kupił to może po prostu poprzedni właściciel po kosztach dołożył tempomat ?
    I człowiek zajmujący się handlem ST ,prawie pasjonat nie zauważył ,że poduszka nie ma znaczka ST

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta


    Akurat STfan sam to robi... Ale to już wyżej o tym było.
    I jest handlarzem.A sam wszystko robi.O czym można było poczytać w tym wątku.Tak jak i dla niego każdy ST musi mieć wycieki czy zawilgocenia.Jak nic nie wie o korektach liczników. Jak kupuje perełki,a potem nagle w perełkę wsadza parę tyś?

    Mniejsza o to .Ja wiem swoje i to mi wystarczy
    Ostatnio edytowane przez norbi333 ; 21-02-2014 o 18:05
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  17. #1076
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    I handlarz od siebie z dobrego serca do każdego dokłada.Tylne lampy dokłada,a na 2 plastiki z tyłu już brakuje?
    Lampy wychodzą taniej niż te głupie 2 plastiki
    Poza tym Norbas napisałem - strasznie ciężko o ten element. A w ASO naprawde życzą sobie chorą cene.


    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Mniejsza o to .Ja wiem swoje i to mi wystarczy
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  18. #1077
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    A w ASO naprawde życzą sobie chorą cene.
    Skoro wkłada tyś w idealne auto to co za różnica wydać 300 zł więcej.
    Ale niech Ci będzie. Idealny sprzedający.
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  19. #1078
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Ale niech Ci będzie. Idealny sprzedający
    Gdzie ja tak napisałem Norbi ?


    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    co za różnica wydać 300 zł więcej.

    Za jeden ? Nawet nie wiem czy nie więcej
    Na allegro chodzą od 150-20zł... A i problem jest to spotkać
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  20. #1079
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-st...968750248.html
    Cały zderzak
    Z Twojego forum:

    Do sprzedania komplet 2 kratek tylnego zderzaka do ST220. Kratki jak widać na zdjęciu przerobione. Wygląda to całkiem profesjonalnie. Odblask odbija światło. Jeżeli ktoś nie chce płacić w ASO za taki komplet 530 zł to jest do dobra alternatywa. U mnie taki komplet 150 zł wraz z kosztami wysyłki.
    Ostatnio edytowane przez norbi333 ; 21-02-2014 o 18:53
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  21. #1080
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cały zderzak za 700 zł dla dwóch kratek kupować ?

    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Do sprzedania komplet 2 kratek tylnego zderzaka do ST220. Kratki jak widać na zdjęciu przerobione. Wygląda to całkiem profesjonalnie. Odblask odbija światło. Jeżeli ktoś nie chce płacić w ASO za taki komplet 530 zł to jest do dobra alternatywa. U mnie taki komplet 150 zł wraz z kosztami wysyłki.
    Taaa, już to widzę jakbyście nie daj boże się dowiedzieli ,że to ori nie jest
    Zacząłby się płacz i lament ,że to podróbka itd.
    W Twoim ST obecnie jest przerobione, nie ma ori. Jest ok ale do oryginału daleko
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów