+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 64 z 170 PierwszyPierwszy ... 145460616263646566676874114164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,280 z 3391
  1. #1261
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez mdoST220 Zobacz posta
    Może nieco rozwieją się wątpliwości formuowe jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić. Gdybyś chciał mogę ci coś pomóc w oględzinach gdybyś się w kierunku NS wybierał.

    jakie wątpliwości?

    dwa auta wracające po zakupie na lawecie to za mało?

    dodatkowo dwóch użytkowników oglądało u niego auta i pisali, że były trupami a nie jak zapewniał rodzynkami?

    No chyba, że mamy czekać na kogoś kto sie nie zna i kupi..

    Zresztą kolego jesteś od:

    Od 07-04-2014
    także jak dla mnie możesz być klonem Stfana
    Ostatnio edytowane przez linkgrabber ; 11-04-2014 o 23:11

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1262
    Przemo1903
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez mdoST220 Zobacz posta
    Jeśli wybierasz się w okolice Krk to masz prawie na miejscu to auto: http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32825968.html

    Może nieco rozwieją się wątpliwości formuowe jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić. Gdybyś chciał mogę ci coś pomóc w oględzinach gdybyś się w kierunku NS wybierał.
    A Ty dalej swoje... Weź się trochę wysil i przeczytaj parę stron wstecz tego tematu i nie pisz bredni: "jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić". Wszystko co zostało zarzucone na forum, zostało potwierdzone przez sprzedającego!

    Linkgrabber wyprzedziłeś mnie o 3 minuty Szczerze myślę że masz rację, że to klon Stfan-a...
    Ostatnio edytowane przez Przemo1903 ; 14-04-2014 o 19:45

  4. #1263
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Z tajemnych wieści wiem że to był klon
    wypisuję się z tego kraju...

  5. #1264
    Cytat Zamieszczone przez mdoST220 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez brave2010 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    StFan zmienił miejscowość Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32830110.html
    A kulawe praktyki jak byly tak sa nadal."pelny"facelifting spod jego łap,tj.pseudo chromo ramki ze sklepu wszystko za 5zl,,wersja 2004 ale rocznikowo 2003(czyli jak dla mnie 2003 a nie 2004 i trzeba to sobie powiedziec jasno!),deska nie jest po zadnym lifcie(nie widze chociazby mieszka biegow typu "techno" czy tez czerwonych przeszyc nicia w tapicerce ,ktora jak sie nie myle byla wlasnie po Pełnym facelifcie...Tak wiec Uwaga na to auto dla przyszlych chetnych!!!(napewno bedzie zenil bajke ze bezwkladu finansowego)
    Jeśli już się tak bardzo znasz to zachowaj to dla siebie bo wprowadzać możesz ludzi w błąd. Face lifting był 07.2003r i zmian jest od groma. Czerwone nicie o których mówisz były od połowy 2005r wzwyż i nie inaczej.

    Auta ciekawe, ale studiując temat nie wiadomo komu wierzyć. Mam chyba nie daleko więc kiedyś podjade coś obejrzeć. W zasadzie jestem w posiadaniu ST od kilku dobrych dni ale zanim je kupiłem przestudiowałem mocno temat i internet. Ten gość ( jak mówicie stfan ) nie miał wozu w konfiguracji która mnie interesowała a to był priorytet ( czarne kombi z jasną skórą ) więc nie oglądałem żadnego. Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.
    Dalej nie dociera ze nie jestes tu mile widziany???pseudo fanie??...

  6. #1265
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    panowie, gościa nie ma już od kilkunastu godzin

  7. #1266
    Pieszy
    Imię
    Dawid
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 May 2013
    Mieszka w
    Kęty
    Witam, jakiś czas temu pisałem w tym wątku odnośnie zakupu ST220, ponieważ nadal szukam takiego pojazdu to byłbym wdzięczny za wszelkie informację na temat egzemplarzy z ogłoszeń http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220...135262621.html oraz http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220...C32821237.html, do obu z tych samochodów mam do przejechania praktycznie cały kraj, dlatego nie uśmiecha mi się jazda na oglądanie ich w "ciemno", jeśli ktoś coś wie na ich temat, lub już je oglądał to byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą

  8. #1267
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    jest kolejny klon, nick : fanst

    Właśnie otrzymałem pogróżki i żebym usunął moje wiadomości dotyczącego jego aut....

    Stfan nie może sprzedać aut przez nasze forum...

    najbardziej spodobało mi się to:

    Nikt nie ma żadnych dowodów na to może cofnąłem licznik, słowa są słowami, poza tym auto jest moje i mogę z nim robić żywnie co mi się podoba, nawet ustawić przebieg 0 a jeśli się to komuś nie podoba to niech zostawi to dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez linkgrabber ; 14-04-2014 o 12:44

  9. #1268
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    jest kolejny klon, nick : fanst
    Działamy.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  10. #1269
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    jest kolejny klon, nick : fanst
    Działamy.

  11. #1270
    Zbanowany
    Model
    MKII
    Silnik
    2.3 160 KM
    Od
    14 Apr 2014
    Mieszka w
    koło
    To co się tu dzieje to istna PORAŻKA . Czysty śmietnik który ma za zadanie tylko oczernić druga osobę bez żadnych faktów, WYMYŚLONE wyssane z palca. Zaraz się dowiemy że wszystkie auta są kręcone, i nie są w stanie odjechać bez lawety.

    Jeśli sprawa się nie rozwiąże, za pomówienia linkagrabber i innych ** wniosę oskarżenia prywatne. Jak to nie pomoże, to pomoże na pewno ciekawsza alternatywa. CHCĘ porozumienia i nigdy więcej nie wypowiadania się na mój temat.

  12. #1271
    Mistrz pobocza Awatar CoastBasse
    Imię
    Mateusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    19 Sep 2010
    Mieszka w
    Brzeg
    sfant Stefan czy jak tam masz....powiem ci że masz tupet. Czytam ten temat od dawna i przyznam że całkiem interesujący. Z tego co widziałem to nikt Cię nie oczerniał tylko napisał prawdę. Boli że ludzie walczą z nieuczciwymi sprzedającymi? Sam wypisujesz bzdury cyt. "Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy" a później się dziwisz. Myślę że pozywać możesz ale to nic nie da bo osoby które kupiły od ciebie samochody nie wyssały sobie tego z palca. Jeśli jest taka igła to chętne zobaczę ale jeśli jest jedna rzecz której nie powinno być według Ciebie to oddasz kasę za stracony czas i paliwo?

    "
    Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy. Zawieszenie ciche, żadnych stuków. Silnik, skrzynia, sprzęgło pracują bez zarzutu. Wizualnie żadnej wgniotki czy zarysowań, bardzo dobry stan lakieru. Jedynie jakieś odpryski na przodzie z racji oryginalnego lakieru. "

  13. #1272
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sfant Zobacz posta
    Czysty śmietnik który ma za zadanie tylko oczernić druga osobę bez żadnych faktów, WYMYŚLONE wyssane z palca.
    Jeśli wypowiedzi ludzi którzy zostali zrobieni w kolano są wyssane z palca to gratuluję trzeźwego spojrzenia i samooceny swojej działalności,
    Natomiast na "porozumienie" w kwestii ukrycia zastrzeżeń forumowiczów do przeprowadzonych transakcji nie ma co liczyć.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  14. #1273
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.6 120 KM
    Od
    14 Apr 2014
    Mieszka w
    moka
    Netoper na prawdę jesteś tak ** żeby nie potrafić załatwić jednej sprawy ? Chcę uzyskać jakieś działanie ze strony administracji tego forum i SIĘ NIE DA. Same półgłówki czy co ? Powierzy admin władzę takim ludziom i nic się nie da z sensem załatwić. Najlepiej kliknąć blokena konta i muszę co chwile zakładać nowe, jak dzieci w piaskownicy.

    POWTÓRZĘ poraz ENty bo ludzie tutaj chyba na prawdę kładą mózg obok klawiatury jak tworzą posta.

    KTO TERAZ przytoczy opis samochodu DonMondea żeby mógł mi wytyknąć jaki miał być a jaki był ? Każdy tylko ślizga się na wypocinach jakiegoś fajansa linkgarbbera a argumentów konkret brak. TAK auto DonMondea wróciło do domu na lawecie. Przyczyną był jak się potem okazało pęknięty zbiorniczek chłodzącego od spodu TAK że nie dało się tego zauważyć dopóki nie wyrzuciło po prostu płynu. Jak los chciał pokazać że życie to nie bajka u mnie się to nie stało TYLKO jak Don auto zabrał i objawy jakieś 70km od mojego domu się ukazały. Może jeszcze ktoś powie że o tym wiedziałem i nie wymieniłem zbiorniczka za 50zł a wolałem zapłacić później 500zł za lawetę, bo czułem się w obowiązku jej zapłacenia, kontaktowałem się z nim co chwilę bo tak mnie to uraziło jako sprzedawcę - zapewniałem go że mechanicznie auto jest na prawdę OK. Miało wyjść jak najlepiej, wyszło do - chyba każdy tego doświadczył w różnych dziedzinach. I niech jeszcze ktoś napisze że dołożył więcej to szlag człowieka trafi. Jak kupie nowe auto i dołoże inne lepsze opony, inne lepsze hamulce i lepszy wydech to mam powiedzieć że auto w złym stanie bo musiałem uczynić wkład finansowy ? Don dołożył trochę kasy do Mdo bo robił na igłe dla siebie, uszczelnił dół silnika który jest w każdym ST choć wg mnie to syzyfowa robota bo wkońcu i tak pocieknie, naprawił czujniki parkowania które mu dosłałem, naprawił reg fotela które dzięki jego informacji i ja teraz naprawiam bo to częsty feler w Recaro a nie wiedziałem na czym to polega i OlaBoga. Zajazd niemiłosierny.

    Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy. I dodatkowo śmiecisz że ktoś u mnie z forum był, oglądał i powiedział że zajazdy. Czemu ja tego nigdy nie przeczytałem a śledze nieustannie tematy? W wątku 2st co jest nie tak, jeden gość z rupniowa raz był u mnie jeszcze chyba w tamtym roku oglądał 2 Esteki i co ? Ponoć zero zastrzeżeń, to ostatnio przeczytałem jedynie.

    CoastBasse zapraszam Cię. Zobaczysz jak wygląda to na prawdę a co się dzieje na forum. Wszyscy dobrze się bawią a ja tracę z każdym dniem. Wiem, fajnie. Oo jaki biedny.
    Od chwili WOJNY NA FORUM między mną vs HISTORIE WYSSANE Z PALCA I LUDZIE W STYLU NIE WIDZIAŁEM A WIEM LEPIEJ, jeśli tak piszę:
    "Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy. Zawieszenie ciche, żadnych stuków. Silnik, skrzynia, sprzęgło pracują bez zarzutu. Wizualnie żadnej wgniotki czy zarysowań, bardzo dobry stan lakieru. Jedynie jakieś odpryski na przodzie z racji oryginalnego lakieru. "

    TO TAK JEST !

    Ludzie którzy chcą mi coś napisać na PW niech napiszą na maila - damianw15@interia.pl
    Bo znajdzie się taki dziecinny Netoper który nadużywa ikony blokowania konta i nie mam dostępu do wiadomości prywatnych.

  15. #1274
    adela
    Gość
    Yyyy
    Ale o co chodzi?
    Kurde, maznales orendzie bez ladu i skladu..
    Tak o, zeby sobie napisac..
    Na Twoim miejscu wiecej bym tu nie pisal bo tego typu postami sam sobie szkodzisz.




    ...wyeLTEowane jabłkiem...

  16. #1275
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy. I dodatkowo śmiecisz że ktoś u mnie z forum był, oglądał i powiedział że zajazdy. Czemu ja tego nigdy nie przeczytałem a śledze nieustannie tematy?
    to usiądź jeszcze raz przed kompem i poczytaj bo ja nigdzie nie napisałem nie kupujcie od niego bo coś tam

    Przytoczyłem tylko słowa innych a dokładnie to, że dwóch ludzi pisało że wracało na lawecie i kolejnych dwóch oglądało auto w realu i mówili, że auto nie było zgodne z opisem.


    Z tego co się orientuje cytowanie wiadomości wysłanych przez innych nie jest zabronione wg prawa

    Sam osobiście nigdy aut nie widziałem i to widać po czytaniu wiadomości jeśli ktoś potrafi czytać i rozumieć (najlepiej obie rzeczy)

    Ocenianie zdjęć auta skoro są ogólnodostępne też nie jest karane także nie wiem w jakim celu miałbyś wnosić ten pozew ale jeśli musisz to do zobaczenia w Sądzie. Zobaczymy kto będzie zdziwiony po ogłoszeniu wyroku

    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy.
    Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale takie teksty są groźbą i w tym przypadku rozprawa w Sądzie miałaby większy sens niż te Twoje wymysły

    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    Ponoć zero zastrzeżeń, to ostatnio przeczytałem jedynie.
    To ten gość co był zarejestrowany jeden dzień na forum?

    Dziwnym trafem wszyscy którzy zachwalali Twoje auta byli kilka dni na forum a potem sie nie udzielali

    Widzę, że zaczyna brakować pomysłu na nicki a konta blokowane także możesz wpisywac sobie Stfan1 i rosnąco

  17. #1276
    Zielony listek Awatar Venetian
    Imię
    Alek
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Aug 2006
    Mieszka w
    Opole
    Ahoj
    Kopę lat minęło, miałem kiedyś Mk3 1.8 i był to najlepszy samochód we wszechświecie. Potem zbłądziłem i nabyłem jakiś kredens z plakietką Opla. Teraz rozum mi wróciłem i chcę nabyć mk3, koniecznie ST220, koniecznie poliftowe i koniecznie hb/sedan (kombi jeżdżą zombie ). Jest tego sprzętu mało i chętnie postawię piwo każdemu kto pomoże mi trafić egzemplarz od którego nie będzie mnie potem boleć głowa.
    Znalazłem jeden egzemplarz :
    olx.pl/oferta/sprzedam-ford-mondeo-st220-salon-polska-CID5-ID3K2Rl.html
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-3-0-v6...C31913031.html

    Widzę że już go podświetliślicie :
    "Ja go oglądałem... Wrażenia takie sobie. Tył cały malowany, łącznie z nadkolami (w miarę dobrze) - widocznie miał "dzwonka" w tył, ale nie za obecnego właściciela - tak twierdzi... Trochę "zgubiony" kolor na spojlerze tylnej klapy. Przedni zderzak też był malowany. Poza tym gładki. Silnik ok, ciągnie jak na ST przystało, choć kilka razy brakowało mu mocy od 2000 do 3000 obrotów, być może jakiś czujnik lub sonda. Tego nie wiem bo nie jestem mechanikiem. Właściciel jest mało chętny na negocjację ceny... To chyba wszystko "

    Uważacie że to go eliminuje ? Rozumiem że ktoś mógł mu w zadek wjechać, ale jeśli chłop przedstawi dokumentację szkody to może nie jest tak źle ?

    Tak czy inaczej, help robimy taki forumowy "Zakup kontrolowany" ST ?
    Ostatnio edytowane przez Venetian ; 14-04-2014 o 23:06

  18. #1277
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Właśnie otrzymałem pogróżki i żebym usunął moje wiadomości dotyczącego jego aut....
    Ja również

    Cytat Zamieszczone przez sfant Zobacz posta
    Jeśli sprawa się nie rozwiąże, za pomówienia linkagrabber i innych ** wniosę oskarżenia prywatne. Jak to nie pomoże, to pomoże na pewno ciekawsza alternatywa. CHCĘ porozumienia i nigdy więcej nie wypowiadania się na mój temat.
    Ale my się przecież nie wypowiadamy na Twój temat tylko na temat aut które sprzedałeś. A i sam sporo ciekawych rzeczy na ich temat napisałeś tutaj. Przeczytaj zanim zaczniesz nas straszyć...

    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    Jak kupie nowe auto i dołoże inne lepsze opony, inne lepsze hamulce i lepszy wydech to mam powiedzieć że auto w złym stanie bo musiałem uczynić wkład finansowy ? Don dołożył trochę kasy do Mdo bo robił na igłe dla siebie
    Przecież igłę kupił od Ciebie... Przepraszam, nie igłę, a rodzyna za kupę kasy jak na ST220...

    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    uszczelnił dół silnika który jest w każdym ST choć wg mnie to syzyfowa robota bo wkońcu i tak pocieknie, naprawił czujniki parkowania które mu dosłałem, naprawił reg fotela które dzięki jego informacji i ja teraz naprawiam bo to częsty feler w Recaro a nie wiedziałem na czym to polega i OlaBoga. Zajazd niemiłosierny.
    Jesteś pewien, że tylko tyle zrobił?

    Bo z tego co wiem, to nie tylko uszczelnił dół silnika, ale w zasadzie cały silnik, a poza tym regenerował altka, wymieniał końcówki i drążki kierownicze, całego macpersona ze zwrotnicą i wahaczem oraz świece. I w ogłoszeniu chyba jeszcze pisał o wymianie przednich tarcz i klocków... Do tego jeszcze doszło to o czym sam dopiero teraz napisałeś czyli naprawa czujników parkowania i regulacji fotela. I taki to był rodzyn...
    Tupet gościu masz niezły jak widać...

    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy.
    Czyżby stwierdzenie, że dwa auta od Ciebie wróciły na lawecie było kłamstwem?

    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    TAK auto DonMondea wróciło do domu na lawecie.
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    nie jestem jedyny, który nie dojechał od Ciebie do domu bez awarii (patrz przykład Huberta, który nie chce się wypowiadać na MKP)
    Więc nie strasz, nie strasz, bo ...

    Cytat Zamieszczone przez setfan Zobacz posta
    jeśli tak piszę:
    "Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy. Zawieszenie ciche, żadnych stuków. Silnik, skrzynia, sprzęgło pracują bez zarzutu. Wizualnie żadnej wgniotki czy zarysowań, bardzo dobry stan lakieru. Jedynie jakieś odpryski na przodzie z racji oryginalnego lakieru. "

    TO TAK JEST !
    Tak jak w przypadku tego egzemplarza?
    http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st2...5-ID5bgr1.html
    W tym przypadku też pisałeś, że jest to "Samochód nie wymagający żadnego wkładu finansowego", a okazało się, że wcale tak nie jest...

    Jakbyś chciał odnieść się do tego co napisałem z kolejnego klona, to zapraszam

  19. #1278
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    Bo z tego co wiem, to nie tylko uszczelnił dół silnika, ale w zasadzie cały silnik, a poza tym regenerował altka, wymieniał końcówki i drążki kierownicze, całego macpersona ze zwrotnicą i wahaczem oraz świece. I w ogłoszeniu chyba jeszcze pisał o wymianie przednich tarcz i klocków... Do tego jeszcze doszło to o czym sam dopiero teraz napisałeś czyli naprawa czujników parkowania i regulacji fotela.


    I po tym jeszcze go sprzedał?


  20. #1279
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    I po tym jeszcze go sprzedał?
    bo może to nie był jeszcze koniec robienia "na igłę"

  21. #1280
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Na mój gust jeśli wariowała temperatura, to pewnie silnik przegrzany czyli prędzej czy później szykuje się kosztowna robota... I wcale nie musiał go przegrzać DonMondeo (bo on od razu wpakował auto na lawetę) tylko poprzedni właściciel czyli ... . To by w jakiś sposób tłumaczyło dlaczego nie chciał odkupić swojego rodzyna znacznie poniżej ceny za którą go sprzedał (i to jeszcze mocno doinwestowanego przez DonMondeo).

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów