+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 63 z 170 PierwszyPierwszy ... 135359606162636465666773113163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,260 z 3391
  1. #1241
    Przemo1903
    Gość
    Bez jednego znaczka St Na poduszce powietrznej kierowcy go nie było Piękne podsumowanie tematu, jeszcze ktoś będzie bronił i wierzy w jakiekolwiek słowo napisane przez Stfan? Jak widać wiele osób bardziej doświadczonych z tego forum się nie myliło, a każde kłamstwo kiedyś wyjdzie na jaw...
    Ostatnio edytowane przez Przemo1903 ; 29-03-2014 o 18:01

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #1242
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    klekoty takie złe a mój jakoś przy 220 nie wyrzucił płynu

    Od razu było widać, że Stfan to Typowy Mirek handlarz z igłami co był pod kocem trzymane, szkoda tylko, że znajdowali się pseudo obrońcy a ci nowo co sie rejestrowali ciekawe czy nie byli tą samą osobą bo z tego co patrze więcej na forum nic nie piszą..

  4. #1243

    Model
    sierra
    Silnik
    2.0T
    Opis
    życzliwy świeżak
    Od
    24 Mar 2014
    Mieszka w
    WPR
    ja jestem nowy i już zaznałem PRu stfana :/
    czesław fachowiec stwierdził, że skoro ja szukam monda a on ma najistrze w kraju i tak jestem skazay na zakup od niego
    w każdym razie czy ktoś coś wie o tym mondku?
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-C32600267.html

  5. #1244
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Wreszcie ktoś zbanował tego handlarza padlinami z Limanowej/Siekierczyny...

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Rodzynki jakich mało i szkoda żeby się marnowały...


    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Do niebieskiego kombi na dzień dzisiejszy nie dołożyłem ani złotówki w stan techniczny oprócz LPG
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32397757.html

    Kto wie czy i w przypadku tego ST220 - pod warunkiem, że w ogóle ktoś kupi to auto za takie kosmiczne pieniądze - znowu zły los nie uweźmie się na Mirka handlarza vel Damiana z Limanowej i kolejne auto od niego nie dojedzie na lawecie do miejsca przeznaczenia?

    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    nie jestem jedyny, który nie dojechał od Ciebie do domu bez awarii (patrz przykład Huberta, który nie chce się wypowiadać na MKP)
    A takie rodzynki były...

  6. #1245
    Zielony listek
    Imię
    Daniel
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 250 KM
    Opis
    Mondeo, Fiesta,Focus
    Od
    30 Nov 2009
    Mieszka w
    debica
    Witam wszystkich potrzebna mi opinia na temat tego st220 http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32515738.html jeśli ktoś coś wie to był bym wdzięczny za informacje. p.s kupie takie jak to koniecznie po lifcie lub mk4 2.5t kombi.

  7. #1246
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Sep 2013
    Mieszka w
    Chełm
    po naklejkach na przedniej szybie widać że zwiedził prawię całą Europę, tak że trzeba zweryfikować przebieg ze stanem faktycznym

  8. #1247
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    JedynY..
    Od
    07 Apr 2014
    Mieszka w
    Nowy sącz
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-C32725461.html O co chodziło z tym wozem ? Bo wiem że był kupiony z aukcji za grosze, bo kiedyś coś ktoś gdzieś o tym wspominał, ale zanim się przez tą sieczkę w tym wątku doszukam to może ktoś coś spamiętał.

  9. #1248
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez mdoST220 Zobacz posta
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-C32725461.html O co chodziło z tym wozem ? Bo wiem że był kupiony z aukcji za grosze, bo kiedyś coś ktoś gdzieś o tym wspominał, ale zanim się przez tą sieczkę w tym wątku doszukam to może ktoś coś spamiętał.
    Był sprzedawany na ebay.de na licytacji.
    Powód ? Coś stuka w silniku
    Pytanie czy to była jakaś głupota czy też handlarz zrobił remont silnika...
    Poszedł za coś ponad 2k Euro, jakąś 2700 ? chyba tak...
    Wizualnie nic w nim nie zmienil
    Ostatnio edytowane przez caqerr ; 08-04-2014 o 16:25
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  10. #1249
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Model
    Mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Ford mondeo MkIII ST220
    Od
    20 Aug 2013
    Mieszka w
    Żagań
    Witam. Parę postów wyżej pytałem się o ST220 z ogłoszenia znalezionego na Tablicy. Jako że nie dostałem konkretnych informacji na temat tego samochodu postanowiłem, że sam je obejrzę. Jeżeli chodzi o stan samochodu to silnik można powiedzieć, że jest igła bez wycieków, stuków i innych niepokojących dźwięków Olej czysty, brak nalotu na korku wlewu i bagnecie. Chodzi równo i nie szarpie. Zawieszenie również w stanie bardzo dobrym. Jeżeli chodzi o nadwozie to tu jest niestety dużo gorzej. Klapa bagażnika bardzo mocno skorodowana, tylne prawe drzwi posiadają korozję na całej długości od progu szerokości 5cm, przednie prawe drzwi posiadają głęboką rysę praktycznie na całej długości, prawy przedni błotnik posiada wgniecenie tuż przy reflektorze, zderzak przedni pęknięty praktycznie do wymiany, tylni lewy błotnik tuż przy lampie również wgnieciony. Prawy tłumik końcowy mocno skorodowany do wymiany, komplet tarcz i klocków do wymiany na już. Wnętrze pojazdu bardzo mocno zużyte. Tylna kanapa posiada kilka dziur, brak prawej rączki w podsufitce. Przednie fotele również mocno wytarte. Znajomy lakiernik wyliczył koszt napraw i lakierowania na 2700 zl do tego dochodzi jakiegoś wyglądu we wnętrzu. Jeśli chodzi o cenę to zdecydowanie za wysoka jak na stan samochodu.

  11. #1250
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Chodzi o ten egzemplarz:

    DW537CH




    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

  12. #1251
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Model
    Mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Ford mondeo MkIII ST220
    Od
    20 Aug 2013
    Mieszka w
    Żagań
    Tak. Dokładnie ten.

  13. #1252
    Przemo1903
    Gość
    StFan zmienił miejscowość oraz numer telefonu Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32830110.html
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32825968.html

    Teraz ma nawet 3 telefony: 608163639 oraz 519523644 oraz 514835747
    Ostatnio edytowane przez Przemo1903 ; 11-04-2014 o 19:23

  14. #1253
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    StFan zmienił miejscowość Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32830110.html
    A kulawe praktyki jak byly tak sa nadal."pelny"facelifting spod jego łap,tj.pseudo chromo ramki ze sklepu wszystko za 5zl,,wersja 2004 ale rocznikowo 2003(czyli jak dla mnie 2003 a nie 2004 i trzeba to sobie powiedziec jasno!),deska nie jest po zadnym lifcie(nie widze chociazby mieszka biegow typu "techno" czy tez czerwonych przeszyc nicia w tapicerce ,ktora jak sie nie myle byla wlasnie po Pełnym facelifcie...Tak wiec Uwaga na to auto dla przyszlych chetnych!!!(napewno bedzie zenil bajke ze bezwkladu finansowego)

  15. #1254
    Przemo1903
    Gość
    Warto zapisać nr rejestracyjny tego 2, to jakiś nowy u "Fana St220 Damiana": DKL EU61, na pewno też był gdzieś wystawiony wcześniej na allegro lub tablicy bo coś kojarzę ten nr.

  16. #1255
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    JedynY..
    Od
    07 Apr 2014
    Mieszka w
    Nowy sącz
    Cytat Zamieszczone przez brave2010 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    StFan zmienił miejscowość Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32830110.html
    A kulawe praktyki jak byly tak sa nadal."pelny"facelifting spod jego łap,tj.pseudo chromo ramki ze sklepu wszystko za 5zl,,wersja 2004 ale rocznikowo 2003(czyli jak dla mnie 2003 a nie 2004 i trzeba to sobie powiedziec jasno!),deska nie jest po zadnym lifcie(nie widze chociazby mieszka biegow typu "techno" czy tez czerwonych przeszyc nicia w tapicerce ,ktora jak sie nie myle byla wlasnie po Pełnym facelifcie...Tak wiec Uwaga na to auto dla przyszlych chetnych!!!(napewno bedzie zenil bajke ze bezwkladu finansowego)
    Jeśli już się tak bardzo znasz to zachowaj to dla siebie bo wprowadzać możesz ludzi w błąd. Face lifting był 07.2003r i zmian jest od groma. Czerwone nicie o których mówisz były od połowy 2005r wzwyż i nie inaczej.

    Auta ciekawe, ale studiując temat nie wiadomo komu wierzyć. Mam chyba nie daleko więc kiedyś podjade coś obejrzeć. W zasadzie jestem w posiadaniu ST od kilku dobrych dni ale zanim je kupiłem przestudiowałem mocno temat i internet. Ten gość ( jak mówicie stfan ) nie miał wozu w konfiguracji która mnie interesowała a to był priorytet ( czarne kombi z jasną skórą ) więc nie oglądałem żadnego. Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.

  17. #1256
    Przemo1903
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez mdoST220 Zobacz posta
    Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.
    Nie chciałem wywołać kolejnej dyskusji na temat Stfan a jedynie zwrócić uwagę że nastąpiły pewne zmiany w treści ogłoszeń mające na celu wprowadzenie potencjalnych kupców w błąd i odciągnięcie uwagi od handlarza z Limanowej.
    Ostatnio edytowane przez Przemo1903 ; 14-04-2014 o 19:46

  18. #1257
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    JedynY..
    Od
    07 Apr 2014
    Mieszka w
    Nowy sącz
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez mdoST220 Zobacz posta
    Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.
    Nie chciałem wywołać kolejnej dyskusji na temat Stfan a jedynie zwrócić uwagę że nastąpiły pewne zmiany w treści ogłoszeń mające na celu wprowadzenie potencjalnych kupców w błąd i odciągnięcie uwagi od handlarza z Limanowej. Widzę że Ty mdoST220 jesteś kolejnym obrońcą Stfan tylko zupełnie nie wiem na jakiej podstawie. Wszystko co najgorsze zostało mu udowodnione a On sam się do tego przyznał więc to nie są jak napisałeś "podstawy jakieś" tylko twarde i niezaprzeczalne dowody i fakty, zresztą jak widać Moderator od razu po pewnym wpisie zrobił porządek.
    Nikogo nie bronie, czy osądzam bo niczego ani nikogo nie znam/widziałem osobiście. Podaj suchy fakt któregoś samochodu że coś miało być takie a jest takie, pojadę sprawdzę i wtedy można bić pianę. O to mi chodzi. Jestem uczulony, na forum kiedy byłem posiadaczem innej marki, często czytałem posty pajaców którzy jak się okazało tylko wróżą z fusów a realia miały się całkiem inaczej. Mieszkam pod Sączem, kiedyś wystawie moje ST na sprzedaż i wszyscy z góry czytając forum będą je hejtować bo a może to ten sam koleś.

  19. #1258
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Model
    Mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Ford mondeo MkIII ST220
    Od
    20 Aug 2013
    Mieszka w
    Żagań
    Witam. Jako, że poszukiwania auta cały czas trwają postanowiłem rozszerzyć pole poszukiwań i znalazłem kilka ofert.
    Pierwsze ogłoszenie pochodzi z Krakowa: ford-mondeo-st220
    Drugie ogłoszenie pochodzi z Olecka: ford-mondeo-st-220
    Następne ogłoszenie z Warszawy: ford-mondeo-st-220
    Kolejne również z Warszawy: ford-mondeo-st-220.
    Jeszcze jedno znajduje się w Nowym Dworze Gdańskim: ford-mondeo-st-220-
    Niestety auta znajdują się ponad 500km od mojego miejsca zamieszkania.
    Prawdopodobnie za tydzień pojadę obejrzeć auto z Krakowa, przynajmniej bliżej ze wszystkich miejscowości.
    Jeżeli ktokolwiek wie coś na temat tych pojazdów będę wdzięczny za informację.
    Pozdrawiam.

  20. #1259
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    JedynY..
    Od
    07 Apr 2014
    Mieszka w
    Nowy sącz
    Cytat Zamieszczone przez rowin3 Zobacz posta
    Witam. Jako, że poszukiwania auta cały czas trwają postanowiłem rozszerzyć pole poszukiwań i znalazłem kilka ofert.
    Pierwsze ogłoszenie pochodzi z Krakowa: ford-mondeo-st220
    Drugie ogłoszenie pochodzi z Olecka: ford-mondeo-st-220
    Następne ogłoszenie z Warszawy: ford-mondeo-st-220
    Kolejne również z Warszawy: ford-mondeo-st-220.
    Jeszcze jedno znajduje się w Nowym Dworze Gdańskim: ford-mondeo-st-220-
    Niestety auta znajdują się ponad 500km od mojego miejsca zamieszkania.
    Prawdopodobnie za tydzień pojadę obejrzeć auto z Krakowa, przynajmniej bliżej ze wszystkich miejscowości.
    Jeżeli ktokolwiek wie coś na temat tych pojazdów będę wdzięczny za informację.
    Pozdrawiam.
    Jeśli wybierasz się w okolice Krk to masz prawie na miejscu to auto: http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32825968.html

    Może nieco rozwieją się wątpliwości formuowe jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić. Gdybyś chciał mogę ci coś pomóc w oględzinach gdybyś się w kierunku NS wybierał.

  21. #1260
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Model
    Mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Ford mondeo MkIII ST220
    Od
    20 Aug 2013
    Mieszka w
    Żagań
    W sumie godzina jazdy dłużej. Więc problemu nie widzę.

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów