+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Galaxy
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    25 Dec 2005
    Mieszka w
    warszawa

    [Warsztat]tłumikarz -warszawa -Przyce 18a

    udało mi się dzisiaj zdobyć rabat 10% na okazanie karty klubowicza na usługi tłumikarza w wyżej wymienionym miejscu,
    ulica brzmi egzotycznie, ale jest usytuowana w świetnym miejscu (obok połczyńskiej)

    świetny fachowiec, doskonałe ceny,

    Pan Piotr: 604-285-768


    jednocześnie apeluję do władz o to, żeby wysyłać mu kartki pocztowe na święta, ostatnią dostał w 2007 roku (wisi w super-widocznym miejscu) i za każdym razem jak z nim gadam mówi, że czuje się trochę olany

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Zaglądam tam często i ostatnio za każdym razem jest inny pracownik. Wykonanie napraw wydechu raczej spoko i ceny bardzo przystępne ale ostatnio Pan nowa twarz próbował mi wcisnąć wymianę tylnych łączników że niby napewno stukają [co nie jest prawdą] i jednocześnie zapodał info że oni teraz to i mechanikę samochodową robią a on 15 lat w zawodzie. Ja jednak pozostanę ich klientem w sferze wydechu tylko;-).
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  4. #3
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez esik_az_eso Zobacz posta
    udało mi się dzisiaj zdobyć rabat 10%
    To już jest od paru lat Nawet nie trzeba karty klubowej tylko wystarczy się na MKP powołać.
    Dodać trza że robi też nietypowe zlecenia, np doloty z kwasówki, chromowanych rur.


    Cytat Zamieszczone przez mareckis Zobacz posta
    Pan nowa twarz próbował mi wcisnąć wymianę tylnych łączników że niby napewno stukają
    Może ten gość z warsztatu obok. On cienko przędzie bo jest oschły, nieprzyjemny i mało komunikatywny, no i klientów to raczej z łapanki ma więc próbuje coś i dla siebie wyrwać jak się do Piotrka przyjeżdża.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  5. #4
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    Może ten gość z warsztatu obok. On cienko przędzie bo jest oschły, nieprzyjemny i mało komunikatywny, no i klientów to raczej z łapanki ma więc próbuje coś i dla siebie wyrwać jak się do Piotrka przyjeżdża.
    Nie, gośc mi przyczepial osłone pod tylnym tłumikiem oraz zalepił rurę pastą:-). Robotę wykonał w porządku, cena jak zwykle milutka.
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  6. #5
    Mistrz pobocza Awatar Rogaleskoo
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 204 KM
    Opis
    Mondeo MK3 3.0
    Od
    06 Feb 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Jak ostatnio tam byłem to chyba słabo idzie w tej zatoce wydechów. Kiedyś jak zajechałem to był jakiś klient na kanale a obecnie z marszu wjechałem bez umawiania.

  7. #6
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Byłem u chłopaków towarzysko w piątek, mieli dwa auta do roboty i jeszcze jakiś motor składali.
    A z robotą to jak z robotą, są dni że nawet pogadać nie ma czasu, a są dni że się opalają
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  8. #7
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Galaxy
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    25 Dec 2005
    Mieszka w
    warszawa
    są też takie że ciężarówki wojskowe stoją w kolejce;-)

    ---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

    u mamy w fordzie explorer super zrobił wydech, lepiąc go z elementów hondy - no cud

  9. #8
    Mistrz pobocza Awatar Rogaleskoo
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 204 KM
    Opis
    Mondeo MK3 3.0
    Od
    06 Feb 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Chyba dane adresowe są nieaktualne... ponoć przenieśli się na Sosnkowskiego 4 w Ursusie. Ale nie wiem czy to ten zakład czy może ten obok.
    Ostatnio edytowane przez Rogaleskoo ; 16-04-2014 o 17:46

  10. #9
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Czy wiecie może gdzie si przeniósł zakład i macie jakiś namiar tel. ? Potrzebuje pilnie wymienić złacze elastyczne a na miejscu warsztatu apartamentowce:-).
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  11. #10
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    No właśnie lipton, chodzą słuchy że przeniósł się do Ursusa, ale oba jakie miałem do niego telefony od przenosin są nieaktywne.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

Podobne wątki

  1. [MkIII] Dobry tłumikarz wa-wa
    By Poncio in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-05-2009, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów