+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    Nie, jest to wynikiem tego, że podczas opadów deszczu i śniegu dostaje się tam woda. To jest główny problem w Focusach mk1 mk2 również w Mondeo w mk2 również. W zeszłym roku odkręcałem u kuzyna w mondeo mk2 lampkę aby przymierzyć moduły i wyglądała podobnie, dodatkowo rozsypały się te styki bo były całe pokryte korozją. Ogólnie to jest mankament Fordów.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #42
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Sprzedane
    Od
    10 Nov 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez JerryF
    Z resztą te 4 diody(po 2 na lampkę) płytka pcb robiona na zamówienie i pozostałe części wcale tak mało nie kosztują, bo też nie są chińskimi badziewnymi podzespołami. Moduły wykonane są w Polsce przez Polaka i każdy moduł przechodzi określony test jakości aby zachować jak najlepsze parametry, w tym żywotność oraz zadowolenie nabywcy.
    Dalej prowadzisz autoreklamę, a to nie jest odpowiedni dział do tego.
    Rozumiem, że LEDy których używasz, nie są Made in China?
    W jaki sposób przeprowadzasz "test jakości, aby zachować jak najlepsze parametry, w tym żywotność..."

    Jak dla mnie to jeden wielki stek bzdur i dziwi mnie, że moderator jeszcze na to pozwala.

    pozdrawiam.

  4. #43
    Pochłaniacz prostych Awatar Gebar
    Imię
    Marcin
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    Mondeo MK2 1,8 po swapie. 97'
    Od
    05 Oct 2009
    Mieszka w
    Z miasta Łodzi się pochodzi :)
    JerryF,
    powiedz no szczerze.. to Twoja strona?
    Ja nie mam nic do tego by się "lansować" szczególnie jak mamy coś przydatnego..

    Dodano po 8 min.:

    Natomiast jeśli jest tak, że Jeremiasz01 z allegro i JerryF z MKP (oboje z WWA) to jedna i ta sama osoba, to w sumie kicha, jeśli poczytać co piszesz szczególnie na pierwszej stronie tego tematu




  5. #44
    Cytat Zamieszczone przez martinez07
    Cytat Zamieszczone przez JerryF
    Z resztą te 4 diody(po 2 na lampkę) płytka pcb robiona na zamówienie i pozostałe części wcale tak mało nie kosztują, bo też nie są chińskimi badziewnymi podzespołami. Moduły wykonane są w Polsce przez Polaka i każdy moduł przechodzi określony test jakości aby zachować jak najlepsze parametry, w tym żywotność oraz zadowolenie nabywcy.
    Dalej prowadzisz autoreklamę, a to nie jest odpowiedni dział do tego.
    Rozumiem, że LEDy których używasz, nie są Made in China?
    W jaki sposób przeprowadzasz "test jakości, aby zachować jak najlepsze parametry, w tym żywotność..."

    Jak dla mnie to jeden wielki stek bzdur i dziwi mnie, że moderator jeszcze na to pozwala.

    pozdrawiam.

    jednym z takich testów jest zanurzenie modulu(losowo wybranego) z serii produkcyjnej w wodzie na dany okres(tajemnica firmowa) i podłączenie do zasilania. Jeśli coś jest nie halo to sprawdzane są wszystkie moduły. Jeśli przejdą test pomyślnie dopiero wystawiam aukcję.



    Gebar:
    Tak, to ja oferuję te moduły

  6. #45
    Pochłaniacz prostych Awatar Gebar
    Imię
    Marcin
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    Mondeo MK2 1,8 po swapie. 97'
    Od
    05 Oct 2009
    Mieszka w
    Z miasta Łodzi się pochodzi :)
    Cytat Zamieszczone przez JerryF
    Gebar:
    Tak, to ja oferuję te moduły
    Kurcze.. to czemu nie tak od razu?
    Wychodzi na to, że ten temat to lipa..

    Ale mimo wszystko, uznanie za patent, i niech Ci się dobrze sprzedaje, tylko wiesz.. Do ludzi trzeba prosto z mostu i albo coś ich zainteresuje albo nie i szkoda Twojego czasu




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów