+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 64

Wątek:

  1. #41
    basia
    Gość
    Czy sądzicie że warto się bliżej zainteresować tym egzemplarzem? Dość mglisty opis i foty tylko z zewnątrz.
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-bezwyp...C17464314.html

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #42
    Mistrz pobocza Awatar Osiem
    Imię
    Marcin
    Model
    Mondeo MK5 Kombi Titanium X
    Silnik
    1,5 EB
    Opis
    MK5 kombi Eco Magnetic :) Fiesta MK7 1,25
    Od
    25 Jun 2010
    Mieszka w
    Zgierz
    Cytat Zamieszczone przez basia
    Czy sądzicie że warto się bliżej zainteresować tym egzemplarzem? Dość mglisty opis i foty tylko z zewnątrz.
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-bezwyp...C17464314.html
    ah ten przebieg... Szkoda ze mój w benzynie 3 lata młodszy ma nalatane prawie 200 kkm.

  4. #43
    basia
    Gość
    Qurde, zawsze te przebiegi! Zawsze to kręcą? Chociaż wiecie, Fabia mojej matuli jest z kwietnia 2002 i ma 112 tys. niecale przejechane NIe kręcona, bo jest u nas od nowości Ale nie o Fabii tu mowa, niecierpliwie czekam na dalsze opinie

  5. #44
    rustin
    Gość
    uważasz że za taką sumę kupisz dobre auto?

  6. #45
    Mistrz pobocza Awatar Osiem
    Imię
    Marcin
    Model
    Mondeo MK5 Kombi Titanium X
    Silnik
    1,5 EB
    Opis
    MK5 kombi Eco Magnetic :) Fiesta MK7 1,25
    Od
    25 Jun 2010
    Mieszka w
    Zgierz
    Cytat Zamieszczone przez rustin
    uważasz że za taką sumę kupisz dobre auto?
    i to jeszcze od handlarza

  7. #46
    Usunięty
    Gość
    Basia bądź cierpliwa w szukaniu i nie napalaj się na pierwsze lepsze auto

  8. #47
    rustin
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Osiem
    i to jeszcze od handlarza
    handlarz nie chce zarobić i sprzedaje za tyle co kupił a najczęściej to jeszcze dokłada

    Dodano po 8 min.:

    -->klik<--
    zobacz ile kosztuje takie mdo,jaki przebieg i dodaj do tego tysiaka( minimum a przeważnie 2 tysie w mojej okolicy)co chce handlarz zarobić,opłaty jakie musi ponieść,paliwo itd i wylicz ile musiało by wyjść w polsce,albo inaczej odlicz od tej sumy jakieś 500-1000zł bo jest ona większa po to aby negocjować,odejmij te wszystkie koszta jw razem z zarobkiem,zobacz ile to euro i jakie mondeo można znaleźć za granicą w tej cenie i jakim przebiegiem.Myślę że odechce ci się szukania takich okazji

  9. #48
    Zielony listek Awatar olopomorskie
    Imię
    Aleksander
    Opis
    Mondeo MK3 2002r 130km Kmbi
    Od
    17 Sep 2010
    Mieszka w
    Puck/Władysławowo
    moja mama ma punto od nowosci i nalatane 120tys a kolega z 98' od nowosci astre i 80tys nalatane

  10. #49
    Mistrz pobocza Awatar Osiem
    Imię
    Marcin
    Model
    Mondeo MK5 Kombi Titanium X
    Silnik
    1,5 EB
    Opis
    MK5 kombi Eco Magnetic :) Fiesta MK7 1,25
    Od
    25 Jun 2010
    Mieszka w
    Zgierz
    Cytat Zamieszczone przez rustin
    Cytat Zamieszczone przez Osiem
    i to jeszcze od handlarza
    handlarz nie chce zarobić i sprzedaje za tyle co kupił a najczęściej to jeszcze dokłada


    Dodano po 8 min.:

    -->klik<--
    zobacz ile kosztuje takie mdo,jaki przebieg i dodaj do tego tysiaka( minimum a przeważnie 2 tysie w mojej okolicy)co chce handlarz zarobić,opłaty jakie musi ponieść,paliwo itd i wylicz ile musiało by wyjść w polsce,albo inaczej odlicz od tej sumy jakieś 500-1000zł bo jest ona większa po to aby negocjować,odejmij te wszystkie koszta jw razem z zarobkiem,zobacz ile to euro i jakie mondeo można znaleźć za granicą w tej cenie i jakim przebiegiem.Myślę że odechce ci się szukania takich okazji
    dokłdnie. Jest chwila liczenia ale matematyka nie kłamie

  11. #50
    Usunięty
    Gość
    dlatego warto rozejrzeć się po wsiach i indywidualnych osobach. Trafiłem tak C-maxa w poniedziałek, na wsi sprowadzony dla siebie z Hiszpanii (koszty utrzymania auta ich a raczej ją przerosły) i przebieg to 96 tys km.

  12. #51
    Mistrz pobocza Awatar Osiem
    Imię
    Marcin
    Model
    Mondeo MK5 Kombi Titanium X
    Silnik
    1,5 EB
    Opis
    MK5 kombi Eco Magnetic :) Fiesta MK7 1,25
    Od
    25 Jun 2010
    Mieszka w
    Zgierz
    Cytat Zamieszczone przez weni
    dlatego warto rozejrzeć się po wsiach i indywidualnych osobach. Trafiłem tak C-maxa w poniedziałek, na wsi sprowadzony dla siebie z Hiszpanii (koszty utrzymania auta ich a raczej ją przerosły) i przebieg to 96 tys km.
    patrząc na Twój podpis, rozumiem, że jesteś już szczęśliwym posiadaczem Gratuluję

  13. #52
    Kursant
    Opis
    mondeo 2.0
    Od
    26 Jan 2010
    Mieszka w
    Piaseczno
    Też mam mondka z Hiszpanii: 2004,jeden właściciel, 115kkm.Można czasem coś trafić. A tego bym obejrzał mimo wszystko. Rynek używek jeszcze mocno stoi,więc ceny też są teraz atrakcyjne.Import z Francji nie jest tak bardzo popularny,co daje szanse ,że nawet jak to handlarz to miał szanse poszukać czegoś ciekawego, a nie tego "co zostało".Jak pozwala jechać do serwisu itp,to generalnie można w najgorszym wypadku stracić czas (to akurat przy szukaniu samochodu stanie się na pewno kilka razy) i ze 400zł.

    Na zdjęciach nie widzę niczego co by go dyskwalifikowało.Środka nie ma bo pewnie jeszcze nie posprzątany.Przebieg: dopóki nie masz w ręku wydruku historii serwisowej (nie książki, tylko potwierdzonej historii zdanego serwisu) to przebieg oceniaj tylko na podstawie oględzin (przez fachowca) zawieszenia i silnika. Cyferkami na desce rozdzielczej nie zawracaj sobie zbytnio głowy.Powiem tak: to autko może mieć i z 300000 nalatane....i co z tego, może nawet nie trzeba będzie dotykać silnika

  14. #53
    rustin
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Easy_rider
    mieć i z 300000 nalatane
    może dla ciebie to nic takiego ale ja bym nie kupił auta z takim przebiegiem

  15. #54
    Kursant
    Opis
    mondeo 2.0
    Od
    26 Jan 2010
    Mieszka w
    Piaseczno
    Większość taki ma, tylko właściciele wolą liczby na zegarach( zwłaszcza w dieslach)

  16. #55
    Usunięty
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Osiem
    patrząc na Twój podpis, rozumiem, że jesteś już szczęśliwym posiadaczem Smile Gratuluję
    a podziękował, podziękował.

  17. #56
    Mistrz pobocza Awatar Osiem
    Imię
    Marcin
    Model
    Mondeo MK5 Kombi Titanium X
    Silnik
    1,5 EB
    Opis
    MK5 kombi Eco Magnetic :) Fiesta MK7 1,25
    Od
    25 Jun 2010
    Mieszka w
    Zgierz
    Cytat Zamieszczone przez weni
    Cytat Zamieszczone przez Osiem
    patrząc na Twój podpis, rozumiem, że jesteś już szczęśliwym posiadaczem Smile Gratuluję
    a podziękował, podziękował.


    Dodano po 2 min.:

    Cytat Zamieszczone przez rustin
    Cytat Zamieszczone przez Easy_rider
    mieć i z 300000 nalatane
    może dla ciebie to nic takiego ale ja bym nie kupił auta z takim przebiegiem
    dokladnie. Tym bardziej ze auto sie kupuję do jeżdżenia i to że w momencie zakupu jest wszystko ok, o niczum nie swiadczy, bo zakup auta to dopiero początek drogi. Moim zdaniem nie fajnie zaczynać od takiego przebiegu.

  18. #57
    rustin
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Easy_rider
    Większość taki ma
    to się szuka takiego który nie ma,a nie kupuje za 10 tys sprowadzony i się liczy że ma przebieg 160tys a jak zacznie się sypać coś co będzie normą przy takim przebiegu ( prawdziwym czyli 300tys) to że ford taki i siaki

  19. #58
    Kursant
    Opis
    mondeo 2.0
    Od
    26 Jan 2010
    Mieszka w
    Piaseczno
    Ja mówię o sytuacji ,że kupujesz za 10kpln i zakładasz od razu ,że ma ok 300kkm. Jak ktoś faktycznie myśli,że kupi 10 letnie auto z przebiegiem 3 latka, no to powodzenia.
    A z tym szukaniem to nie takie hop siup.

  20. #59
    nie no nie przesadzajmy - podstawa zbyt mocno się nei stresować przy zakupie i nie kupować wypasu tylko stan techniczny - jak się chce kupić super mega hiper wypas w cenie okazyjnej to się człek samemu prosi o problemy
    jestem w stanie kupić w 3 dni samochód - mówię o Mondeo - w stanie przyzwoitym za przyzwoite pieniądze
    kwestia determinacji i pieniędzy

    na forum scorpio dzisiaj pojawił się gościu który napisał ze mieli racje ludzie którzy mówili że ford wort - bo mu się jego scorpio psuje jak tylko je zakupił, okazało się, że położył 1600 pln za auto z 96 roku - dziwić się, że się psuje

    z gówna bata nie ukręci - jak się kupuje auto w cenie silnika to ma prawo chodzić koślawo
    analogicznie jest z mondeo - jeśli szukasz wypasów w cenie anglików to szybko się do tego mondeo zrazisz - nie ma okazji - wysoka cena nie gwarantuje wysokiej jakości ale w srednich cenach jest najwięcej dobrych samochodów

    przebiegami to ja bym się nie sugerował tylko stanem technicznym którego ze zdjęć nikt nie oceni - chyba że widać już na zdjęciach że to totalny trup
    FS 2,9 24V mk3 - auto które odstawia wszystkie "współczesne" fordy na boczny tor
    Ford Scorpio Team http://forum.ford-scorpio.pl/

  21. #60
    rustin
    Gość
    i po co kupować takie coś ? żeby włożyć w niego 1/2 wartości auta? takie auta to są trupy nigdy bym nie kupił czegoś takiego.Chyba że jakieś pewne że te 300 tys zrobione np na autostradach czy coś w tym style a nie padło od handlarza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów