+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21
    Niedzielny kierowca
    Imiê
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    Mondeo MKIII 2.0 TDDI 115KM Ghia Kombi
    Od
    09 Jan 2011
    Mieszka w
    Katowice
    podepne sie pod temat. Ja juz mam suba widac tu http://www.mondeoklubpolska.pl/modul...wtopic&t=99151 ale chcialbym zmienic seryjne glosniki na cos lepszego. Czy tez mam zdac sie na te odseparowane? w sumie niskich tonow w drzwiach mi nie trzeba

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Wy³±czony
    Imiê
    Piotr
    Model
    Mazda 5 Sport 05'
    Silnik
    2.0 MZR LF 147KM
    Opis
    Gazprom Edition
    Od
    02 Jan 2010
    Mieszka w
    Toruñ
    ¶mia³o , tylko odseparowany ... , woofer z zestawu odseparownego co najwy¿ej przy wyg³uszonych drzwiach daci przyzwoity kick bass , ale i tak ma odtwarzaæ tony ¶rednie...
    Hertz, Helix, Rockford, Rainbow,

  4. #23
    Znawca le¶nych tras
    Imiê
    Ada¶ko
    Model
    Honda Accord
    Silnik
    2.2 i-DTEC
    Od
    09 Aug 2006
    Mieszka w
    Elbl±g
    Cytat Zamieszczone przez Fred.X
    ¶mia³o , tylko odseparowany ... , woofer z zestawu odseparownego co najwy¿ej przy wyg³uszonych drzwiach daci przyzwoity kick bass , ale i tak ma odtwarzaæ tony ¶rednie...
    Hertz, Helix, Rockford, Rainbow,
    , Focal jeszcze bym dopisa³

  5. #24
    Wy³±czony
    Imiê
    Piotr
    Model
    Mazda 5 Sport 05'
    Silnik
    2.0 MZR LF 147KM
    Opis
    Gazprom Edition
    Od
    02 Jan 2010
    Mieszka w
    Toruñ
    Cytat Zamieszczone przez Tyberiusz
    Focal jeszcze bym dopisa³
    eeee no pewnie , ¿e tak, toc jam tylko cz³ek, zapomnieæ siê zdarza

  6. #25
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    Cytat Zamieszczone przez badger
    Tyle, ze trzeba by³o kupiæ zestaw odseparowany, bo z g³o¶ników 6x9 umieszczonych w miejscach fabrycznych (nie do¶æ, ze nisko to jeszcze bêd± czê¶ciowo zakryte) dobrego brzmienia niestety nie uzyskasz...
    oczywi¶cie oprócz 6x9 w drzwiach bêd± w s³upkach, albo w plastikach ko³o lusterek wysoko tonowe magnaty,
    wysokie i ¶rednie tony z 6x9 bêd± wypuszczone z kratek maskuj±cych forda (owal ten bêdzie wyciêty) i za³o¿ona srebrna obramówka, ¿eby nie by³o b³êdów estetycznych

    Cytat Zamieszczone przez Jendrekmak
    nie wiem. dla mnie te¿ bez sensu bo wiadomo, ¿e du¿o lepiej graj± okr±g³e a nie owalne.
    to nie ma znaczenia ! kszta³t membrany okr±g³ej i owalnej jest zbli¿ony, nie ma to znaczenia, fala d¼wiêkowa rozchodzi siê podobnie.
    wiêksze znaczenie ma sztywno¶æ membrany, powierzchnia membrany, czêstotliwo¶æ pracy g³o¶nika, skuteczno¶æ w dB przy danej czêstotliwo¶ci

    Cytat Zamieszczone przez Fietkus
    a czemu okr±g³e a nie 5/7 ma³a ró¿nica w cenie al przy zakupie tych pier¶cieni na g³o¶niki wyjdzie to samo??
    pier¶cienie zrobiê sobie sam wiêc problem z g³owy, 5/7 g³o¶ników jest ma³y wybór i zazwyczaj taki g³o¶nik jest dwu dro¿ny bez ¶rednich czêstotliwo¶ci - ot dlaczego taki, a nie inny wybór

    Zwrotnica musi byæ zaprojektowana do konkretnych g³o¶ników, zwrotnica "uniwersalna" to ¶mieæ.
    zwrotnica obcina konkretne granice czêstotliwo¶ci, je¶li zostanie obciêta czêstotliwo¶æ przez uniwersaln± zwrotnice, w której g³o¶nik pracuje nam najlepiej - to co nam po takim zestawieniu? a no mamy wydane pieni±dze, upajamy siê posiadaniem i mamy kupê ;D


    Cytat Zamieszczone przez Tyberiusz
    Fred.X napisa³:
    ¶mia³o , tylko odseparowany ... , woofer z zestawu odseparownego co najwy¿ej przy wyg³uszonych drzwiach daci przyzwoity kick bass , ale i tak ma odtwarzaæ tony ¶rednie...
    Hertz, Helix, Rockford, Rainbow,


    , Focal jeszcze bym dopisa³ wink
    ja bym dopisa³ jeszcze kilka firm z wy¿szej HI_END pó³ki i co z tego, jak z tego wszystkiego Focal i Rockford Fosgate jest tylko godny uwagi, ale cena zabi³a by wszystko

    A co do tych herców za 499z³ to i tak wola³bym KEF reference o 100z³ tañsze, a zagraja 2 razy lepiej
    Zreszt± temat g³o¶ników ju¿ dawno zamkn±³em bo magnaty le¿a na pó³ce )

    Sprzêt taki, a nie inny bo sub-a ju¿ mia³em, a ja chce mieæ pusty baga¿nik nie chce, ¿eby to wali³o mi ju¿ po g³owie jak kiedy¶, tylko w miarê kompromisu do ceny gora³a ³adnie i porz±dnie !
    A magnaty kupi³em do¶æ tanio bo za dwie pary magnat dark power 693 (4szt) zap³aci³em 200zl i za 35z³ sprzedawca dorzuci³ mi tweetery magnata car fit 15.
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  7. #26
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    NO TO ZACZYNAMY OD WYSOKICH TONÓW.

    ZDECYDOWA£EM SIÊ NA PLASTIKOWE TRÓJK¡TY.
    MIA£Y BYÆ W S£UPKACH, ALE TO ZA DU¯O PRACY
    I NIE CHCIA£EM INGEROWAÆ W TE ELEMENTY.
    POZA TYM DZIÊKI JU¯ JEST POPROWADZONY DO DRZWI WIÊC JEST £ATWIEJ.
    STEROWANIE LUSTERKAMI PRZE£O¯Ê DO KONSOLI STEROWANIA SZYBAMI.


    DOK£ADNY OPIS ZE ZDJÊCIAMI POD SPODEM KROK PO KROKU.

    Potrzebne narzêdzia i materia³y.

    -Lutownica (do topienia plastiku)
    -¦rubokrêt krzy¿akowy i ostry p³aski.
    -Co¶ do ciêcia, np. brzeszczot lub ma³a szlifierka k±towa.
    - Obcinaczki do ciecia plastikowych kawalków.
    -Szpachla samochodowa z utwardzaczem.
    -Klika rodzajów papieru ¶ciernego.
    -Czarna farba mat do pomalowania trójk±tów ( mo¿na wys³aæ do flokowania - o wile taniej ni¿ flokowanie s³upków i przesy³ka gabarytowo tania)

    1. Przymiarka ustawienia wysokich tonów.
    - ja u¿ywa³em reki i miarki rozwijanej ( najlepsza scena ¶rodek auta, pad³o na ¶rodek miêdzy zag³ówkami przednich foteli)
    - najlepiej sobie czym¶ pozycje wysokotnowca narysowaæ na plastiku oraz zmierzyæ odleg³o¶æ odsuniêcia punktów charakterystycznych od trójk±ta


    By sly100jak at 2011-03-17

    2. Demonta¿ ( jak na zdjêciach)
    -zdj±æ zawleczkê ostrym p³askim ¶rubokrêtem
    -wykre¶lenie ¶rubê krzy¿akiem
    -podwa¿yæ trójk±t górna cze¶æ na zatrzasku


    By sly100jak at 2011-03-17

    By sly100jak at 2011-03-17

    3. Przyst±pienie do zmian w Trójk±cie na którym by³o sterowanie.
    Rysy na zdjêciu obrazuj± ca³o¶æ tego punktu.


    By sly100jak at 2011-03-17

    4. Po naciêciu:

    Wszystkie opi³ki plastiku i kawa³ki zachowujemy, wykorzystuj±c je do formowania i lutowania w kolejnych etapach.


    By sly100jak at 2011-03-17

    5. Po zlutowaniu plastiku:
    Ja wykorzysta³em zwyk³a lutownice z grotem miedzianym do lutowania przewodów. Wymaga to pewnej estetyki i zabawy, ale jest to do¶æ proste.

    Po tak wykonanym monta¿u przystawiamy trójk±ty do siebie i odrysowujemy na drugim nasze dzie³o.


    By sly100jak at 2011-03-17

    6. Nastêpnie trzymaj±c siê punktów charakterystycznych lutujemy kolejne czê¶ci plastiku.

    By sly100jak at 2011-03-17

    7. Wygl±d z drugiej strony formowanego elementu.


    By sly100jak at 2011-03-17

    8. Wykonane obydwa elementy przed szpachlowaniem:


    By sly100jak at 2011-03-17

    9. Zdjêcie po pierwszym naniesieniu szpachli.


    By sly100jak at 2011-03-17

    cdn.
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  8. #27
    Niedzielny kierowca Awatar Fietkus
    Imiê
    Jakub
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    MONDEO MK3 1,8l 125KM, by³o a jest MK4 2,0 TDCI
    Od
    12 Nov 2010
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Fajnie a czy da³ by¶ rade zrobiæ to jeszcze raz?? Choæ my¶lê ¿o przy dokonaniu zakupu Twitterów to mo¿na kupiæ tez co maja ju¿ w budowie pewien skos i wówczas zamontowaæ je w s³upkach to te¿ nie powinno byæ trudne o??

  9. #28
    Kursant
    Imiê
    Mateusz
    Opis
    MONDEO MK1
    Od
    02 Jan 2010
    Mieszka w
    kielce
    Witam,
    pozwolê sobie powiedzieæ co¶ na temat 6x9 w drzwi co prawda mam mk1 ale mam zamontowany z przodu (póki co, bo s± plany i z ty³u) helixy esprit e169 6x9, co prawda w tym momencie bym ich nie kupi³ :P poniewa¿ w lepszej cenie mo¿na dostaæ tego typu g³osniki clariona które sobie lepiej radz±, a dla wszystkich którzy chc± bawiæ siê w CA polecam sklep w kielcach www.megapromo.pl naprawdê maj± dobre ceny oczywi¶cie nie na wszystko.

    Co do monta¿u g³o¶ników w³o¿y³em je w miejsca po oryginalnych, pod uszy do przykrêcania ¶rub pod³o¿y³em tulejki co by mi siê nie wygiê³a obudowa g³o¶nika, oczywi¶cie tulejkê trzeba by³o przyci±æ do odpowiedniej d³ugo¶ci ale to nie wielki problem, niestety gdy za³o¿y³em boczek, membrana g³o¶nika dotyka³a do boczka no i nie by³o weso³o lecz lutownic± wyci±³em plastik boczka ca³y w ko³o kratki g³osnika od wewnêtrznej strony boczka co by problem siê nie powtórzy³. Za³o¿y³em boczek no i gra i buczy do tego zakupi³em radio clarion fz409e i jestem bardzo zadowolony z tego jak gra.

    plany na przysz³o¶æ g³o¶niki w tylne drzwi, skrzynia basowa oko³o 30-40litrów pojemno¶ci do tego g³o¶nik YAKUZA który model jeszcze nie wiem oka¿e siê jak bêdê mia³ zamiar kupowaæ i co mi siê uda dostaæ, do tego na pewno za³o¿ê kondensator no i wzmacniacz ale nad tym muszê jeszcze pomy¶leæ co dok³adnie, bo g³o¶nik czasem mo¿e byæ pioneera poniewa¿ jeden wpad³ mi w oko i ucho. lecz to s± plany na przysz³o¶æ.

  10. #29
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    Cytat Zamieszczone przez Fietkus Zobacz posta
    Fajnie a czy da³ by¶ rade zrobiæ to jeszcze raz?? Choæ my¶lê ¿o przy dokonaniu zakupu Twitterów to mo¿na kupiæ tez co maja ju¿ w budowie pewien skos i wówczas zamontowaæ je w s³upkach to te¿ nie powinno byæ trudne o??
    Da³bym rade, ale nie chcia³oby mi siê. Mogê poinstruowaæ jak zrobiæ.
    Moje mia³y ju¿ pewien skos, ale zamontowanie ich w ten sposób nie dawa³o odpowiedniego k±ta, przez co d¼wiêk by³by ¼le skierowany.
    Co do s³upków to jak pisalem nie chcialem ingerowac, az tak w oryginalne walory eststyczne auta. Pozatym wyslanie do flokowanie slupkow kosztuje o wiele wiêcej niz przesy³ka i flokowanie trojkatow.
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  11. #30
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    tu ju¿ po drugim szlifowaniu:


    ---------- Post dodany o 22:15 ---------- Poprzedni post dodany o 22:14 ----------

    a tu ju¿ po lakierowaniu, ( jednak zmieni³em na mat, po³ysk by³ piêkny ale nie pasowa³ do wnêtrza):


    ---------- Post dodany o 22:23 ---------- Poprzedni post dodany o 22:15 ----------

    ma³a przymiarka do monta¿u sterownia lusterkami (foto poni¿ej)
    kupi³em te¿ foliê aluminiow± (przecierane aluminium) termozgrzewaln± bo r±czka wo³a³a ju¿ o kosmetykê


    ---------- Post dodany o 22:24 ---------- Poprzedni post dodany o 22:23 ----------

    jak zdemontowaæ os³onê r±czki ( a przy okazji ca³y boczek drzwi):
    kupi³em ju¿ maty wyg³uszaj±ce (pad³o na APP - decyduj±cy czynnik CENA - 20szt.)
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  12. #31
    Mistrz pobocza Awatar Wilhelm
    Imiê
    Marcin
    Opis
    Foka ST
    Od
    17 Jan 2010
    Mieszka w
    Katowice
    kiedy bêdziesz wyg³usza³?
    Wolnoss±ca to mo¿e byæ kobieta...

    WWW.FORDTUNING.PL

  13. #32
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    zbieram siê do tego od jakiego¶ miesi±ca, ale zawsze wyskakuje mi co¶ innego (zdarzak st, wylot st itd)
    my¶lê, ¿e jak siê uporam ze zderzakami to przyjdzie czas na skoñczenie CA,
    a mam jeszcze w planach jakie¶ haczyki w podsufitce i zamontowaæ jaka¶ siatkê zwijana, albo zwyk³a na karabiñczykach zobaczymy
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  14. #33
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    zamontowanie trójk±ta odwrotne do demonta¿u,

    By sly100jak at 2011-06-14

    ---------- Post dodany o 13:07 ---------- Poprzedni post dodany o 12:53 ----------

    zamontowa³em sterowanie lusterkami w boczku:
    na co zwróciæ uwagê:

    - trzeba przed³u¿yæ trzy przewody z wi±zki, poniewa¿ wtyczka nie siêgnie do docelowego miejsca prze³±cznika ( potrzebne trzy przewody 15cm + lutownica i koszulki termozgrzewalne)

    - demonta¿ r±czki plastikowej na której bêdzie prze³±cznik ( r±czka jest przymocowana do boczku za pomoc± plastikowych bolców topionych temepraturowo na koñcu) - bolce te nale¿y obci±æ, ja to zrobi³em obcinaczkami, po zakoñczeniu prac przy zamontowaniu pozosta³± po obciêciu czê¶æ bolca roztopi³em lutownic±, aby ponownie go zamocowaæ ( nie jest to wymóg konieczny poniewa¿ trzymaj± go dwie ¶ruby pod r±czk±)

    - wykonanie otworu i lokalizacja pod wy³±cznik
    bardzo ma³o miejsca na lokalizacjê prze³±cznika( aby nie by³ mocno wysuniêty do przodu to od strony wewnêtrznej pojawi siê kolizja z prze³±cznikami szyb, ja jakie¶ 2mm prze³±cznika lusterek i 2mm prze³±cznika szyb zeszlifowa³em szlifierk± kontow± i sklei³em poxipolem )
    otwór pod prze³±cznik fi 35mm, ¶rednica zewnêtrzna prze³±cznika fi 40mm

    - poniewa¿ r±czka by³a mocno porysowana obklei³em j± foli± termozgrzewaln± (przecierane aluminium -kupiona na allegroszu) - samo oklejanie to bana³ wystarczy folia opalarka lub suszarka i no¿yk ostry

    efekt prac pownieni wygl±daæ tak (jak nie lepiej ):


    ---------- Post dodany o 13:12 ---------- Poprzedni post dodany o 13:07 ----------

    wyg³uszenie + monta¿ 6x9 ju¿ niebawem = (ju¿ niebawem urlop )
    Ostatnio edytowane przez sly_PL ; 15-06-2011 o 14:42
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  15. #34
    Kursant Awatar Krzysztofb
    Opis
    Mondeo MKIII 2002r. 2.0 TDCi Kombi
    Od
    26 Apr 2010
    Mieszka w
    Wa³brzych
    Witam,
    ja w swoim mondku u¿y³em do pomalowania r±czek tego preparatu ( guma w sprayu ). Trzyma siê ³adnie i nie odpada. Mogê spokojnie poleciæ. Tym bardziej, ¿e maluje ca³± powierzchniê - wewn±trz r±czki te¿ - tego foli± nie zrobisz
    Link: http://www.wurth.pl/katalog2/katalog...0198%20101.jpg

  16. #35
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    Cytat Zamieszczone przez Krzysztofb Zobacz posta
    Witam, ja w swoim mondku u¿y³em do pomalowania r±czek tego preparatu ( guma w sprayu )
    dziêki, dobrze wiedzieæ, jak folia nie zda swojego egzaminu to spróbujê tego preparatu
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  17. #36
    Niedzielny kierowca Awatar Ricken
    Imiê
    Micha³
    Opis
    mk3
    Od
    11 Mar 2011
    Mieszka w
    Gdañsk- Stocholm- Nottingham!!!
    Cytat Zamieszczone przez Jendrekmak Zobacz posta
    nie wiem. dla mnie te¿ bez sensu bo wiadomo, ¿e du¿o lepiej graj± okr±g³e a nie owalne.
    dokladnie ja wlasnie jestem w trakcie przerobki z orginalow na 16,5

  18. #37
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    Cytat Zamieszczone przez Ricken Zobacz posta
    dokladnie ja wlasnie jestem w trakcie przerobki z orginalow na 16,5
    Cytat Zamieszczone przez sly100 Zobacz posta
    to nie ma znaczenia ! kszta³t membrany okr±g³ej i owalnej jest zbli¿ony, nie ma to znaczenia, fala d¼wiêkowa rozchodzi siê podobnie. wiêksze znaczenie ma sztywno¶æ membrany, powierzchnia membrany, czêstotliwo¶æ prac g³o¶nika, skuteczno¶æ w dB przy danej czêstotliwo¶ci
    Ostatnio edytowane przez sly_PL ; 22-06-2011 o 15:53
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  19. #38
    Niedzielny kierowca
    Imiê
    Przemys³aw
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    2008 r. Durashift AWF21
    Od
    08 Dec 2008
    Mieszka w
    Ole¶nica
    Mam pytanie odno¶nie wyg³uszania drzwi - czy otwory monta¿owe mo¿na zamkn±æ za pomoc± plexy lub blachy aluminiowej przynitowanej do drzwi? Chodzi mi o to, ¿e w razie jakiej¶ usterki mo¿na nity rozwierciæ i jest dostêp do wnêtrza drzwi, a blacha nadaje siê do ponownego za³o¿enia. Po brzegach blachy daæ np. uszczelkê? Wystarczy³o by to? Ja ma auto ju¿ prawie pe³noletnie i od czasu do czasu co¶, gdzie¶ trzeba grzebn±æ i chcia³em siê "zabezpieczyæ" na ewentualno¶æ jaki¶ napraw.

  20. #39
    Mistrz pobocza Awatar sly_PL
    Imiê
    Sylwester
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,2, 1,8t, 3.0, 3.0, v1,8
    Opis
    garbaty, gromow³adny , p±czek
    Od
    09 Dec 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    Cytat Zamieszczone przez przemoprzem Zobacz posta
    Mam pytanie odno¶nie wyg³uszania drzwi - czy otwory monta¿owe mo¿na zamkn±æ za pomoc± plexy lub blachy aluminiowej przynitowanej do drzwi? Chodzi mi o to, ¿e w razie jakiej¶ usterki mo¿na nity rozwierciæ i jest dostêp do wnêtrza drzwi, a blacha nadaje siê do ponownego za³o¿enia. Po brzegach blachy daæ np. uszczelkê? Wystarczy³o by to? Ja ma auto ju¿ prawie pe³noletnie i od czasu do czasu co¶, gdzie¶ trzeba grzebn±æ i chcia³em siê "zabezpieczyæ" na ewentualno¶æ jaki¶ napraw.

    ja bym proponowa³ wkrêty do blach samonawiercalne, mo¿na kupiæ w castoramie lub innym takim, i przed za³o¿eniem takiej blachy okleiæ j± matami wyg³szaj±cymi podgrzanymi na gor±co, raz bêdzie robi³o to jako wyg³uszenie, dwa jako uszczelka,
    Je¼dzi³ bêdê z przyjemno¶ci±, teraz gromow³adnym.
    D¼wiêk v-ki powinni nagrywaæ i dawaæ gratis do ka¿dego sprzedawanego diesla jako podk³ad.

  21. #40
    Poch³aniacz prostych Awatar DIGITAL
    Imiê
    Marcin
    Model
    OCTAVIA/OOOO A6 C7
    Silnik
    1.6 tdi 2.0 Tdi
    Od
    02 Feb 2005
    Mieszka w
    Tarnobrzeg RT
    Sylwek ... powiedz no mi jedn± rzecz ... ile zachodu jest z prze³o¿eniem p¶tyczka od ustawiania lusterek ?? Trzebo jakie¶ kable dolutowywaæ d³ó¿sze czy wystarczy przenie¶æ sam± wi±zke w uchwyt drzwi ??

    ---------- Post dodany o 09:45 ---------- Poprzedni post dodany o 09:44 ----------

    Jeszcze nie mia³em przyjemno¶ci rozbierac drzwi, ale jak bêdzie ³adna pogoda to bym siê skusi³

Podobne w±tki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-05-2011, 03:29
  2. [MkII] Wyg³uszenie
    By alucard69 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 10:31
  3. [MkII] wyg³uszenie
    By mutombo in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-09-2007, 23:26
  4. [MkII] wyg³uszenie ile mat
    By mutombo in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-04-2007, 20:18
  5. [MkIII] Tapicerka, wyg³uszenie, g³o¶niki, c.zamek
    By Artureq in forum Nadwozie i wnêtrze
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-03-2006, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów