+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    marcinlodz
    Gość

    [TDCi]Dobry serwis wtryskiwaczy w łodzi

    Witam jestem posiadaczem od niedawna mondeo mkIII tdci 130 ps uświadomiono mnie niedawno że mam problem najprawdopodobniej z wtryskiwaczami i stąd moje pytanie gdzie w łodzi lub niedalekich okolicach jest jakiś dobry serwis który zdiagnozuje i naprawi ewentualną usterkę i raczej nie chodzi mi o aso bo to raczej naciągacze.

    Z góry dzięki

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca Awatar tomasz1
    Opis
    Laguna 1.8 PB 120ps Privilege - Mondeo MK II 1.8
    Od
    05 Feb 2010
    Mieszka w
    BYDGOSZCZ
    uświadomiono że masz problem z wtryskiwaczami.Napisz jakie masz objawy itd ...Koledzy na pewno rozwiążą problem.A nie odrazu kasę ładowac do mechanika.

  4. #3
    Kursant
    Opis
    MK IV 1.6 EcoBoost 160KM
    Od
    03 Jun 2010
    Mieszka w
    Łódź

  5. #4
    Kursant
    Opis
    było mkIII 2.0 tdci turnier ghia, jest foka hb 1.8 tddi 90 km
    Od
    01 Nov 2009
    Mieszka w
    Wałbrzych, Lubliniec, Bełchatów, Warszawa
    jedź do sieradza do aso delphi. byłem tak konkretni goście są i znają się na robocie. zachodnia 5 przy trasie na kalisz. w jerozolimie nie ma dobrego serwisu od wtrysków

  6. #5
    Pochłaniacz prostych
    Opis
    TDCi 115 '04
    Od
    24 Oct 2007
    Mieszka w
    Pabianice
    Sieradz, tam kuzynka robiła clio dci cena jak dwa lata temu to niecałe 350 za wtrysk

  7. #6
    marcinlodz
    Gość
    Ano mam takie oto objawy ,jak silnik jest zimny to pali bez problem ale jak tylko jest ciepły no to ma problemik tego typu że jak załapie to kilka kilkanaście sekund chodzi na 500-600 obr. pedał gazu po wciśnięciu bez reakcji ,albo silnik tylko się zatelepie i gaśnie to wtedy ja go trzymiem na rozruszniku troszkę dłużej i jakoś pali.
    Śmiga no problem żadna sprężynka się nie zapala komp żadnych błędów nie wykazuje ogólnie gdyby słabe zapalanie na ciepłym silniku było by idealnie a i troszkę sobie zakopci na zimnym takim siwym dymkiem .
    To tyle objawów dziwnego zachowania.

    Dodano po 2 min.:

    a dzięki za podpowiedzi
    te 350 za w trysk to co ta cena obejmuje ??

  8. #7
    Kursant
    Opis
    było mkIII 2.0 tdci turnier ghia, jest foka hb 1.8 tddi 90 km
    Od
    01 Nov 2009
    Mieszka w
    Wałbrzych, Lubliniec, Bełchatów, Warszawa
    580 zeta regeneracja (wymiana końcówki i zaworka). tylko jest jeden myk: jak masz wtryski o numerach końcowych 101 to nie będą mieli końcówek. podobno do tego numeru nie ma nigdzie w polsce na razie i są w brakach.

  9. #8
    witam ja mam ten sam objaw i sam zastanawiam sie czy regenerowac czy kupic nowe prosze o podpowiedz jak sprawuja sie regenerowane bo nie ukrywam ze jest dosc duza róznica cenowa.a i jest taki facho na ul piłsudzkiego co regeneruje cena to 2500 z kodami naprawde zna sie na tdci.pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Podobne wątki

  1. [MkII] Klima-serwis gdzie w Łodzi
    By 21mario in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-07-2006, 17:33
  2. [MkIII] Serwis klimy w Łodzi?
    By barti in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-05-2006, 19:57
  3. Serwis w Łodzi?
    By pavulon25 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-05-2005, 04:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów