+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 80
  1. #41
    rustin
    Gość
    a na klimie używałeś?
    mi nie pomogło, pryskałem przez wlot powietrza i nic

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #42
    Mistrz pobocza
    Imię
    Tomek
    Model
    Fokus Kombi
    Silnik
    1.5 TDCi 95KM
    Opis
    Mondeo na jakiś czas musiałem odstawić
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    na klimie nie bo mi klima nigdy nie śmierdziała a jedyne "czyszczenie" jakie robiłem do tej pory to 3 lata temu jakąś specjalną pianką
    no ale w tym roku planuję powtórkę tak "profilatycznie" więc chyba skorzystam z tego środka - coś mi tam jeszcze zostało

  4. #43
    rustin
    Gość
    więc jak zadziała to polecaj bo jednak w domu co innego w aucie co innego. Może akurat u Ciebie da radę.

  5. #44
    Kursant Awatar crisscross
    Model
    FORD FOCUS MK3
    Silnik
    2.0 TDCI 195KM
    Od
    14 Jun 2010
    Mieszka w
    legionowo
    rustin

    przeczytaj sobie uważnie pierwszego posta, to będziesz wiedział czy działa w aucie...

  6. #45
    rustin
    Gość
    ja wiem bo stosowałem, jak narazie tylko tobie pomogło i fajnie. Ale po co ktoś pisze że pomaga jak kolega skoro w aucie nie stosował.

  7. #46
    Pochłaniacz prostych Awatar zbigniewz01@WP.PL
    Imię
    zbigniew
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Opis
    FORD MONDEO MK2 TD.1999r.
    Od
    10 Mar 2012
    Mieszka w
    Swiecie
    Ozonowanie zabija grzyby ale zarodków nie i po czasie wystepuje to samo. U mnie jeden warsztat zaczął stosować jakiś inny środek.Podobno zabija wszystko i jest rewelacyjny.Niestety nazwy nie chciał ujawnić. Zwróciłem uwage bo cena sie zmieniła na chyba 110zet. Dlatego sie dowiedziałem o tym nowym.Sam jeszcze nie byłem i teraz chyba już sie nie opłaca.Napewno są środki inne niż wiekszość stosuje u nas.Wiadomo polskie realia.W Stanach czy niemczech napewno stosuje sie coś innego,bo nie moga sobie pozwolić na lekceważenie klienta.Stosowanie jakichś przypadkowych jak tu koledzy piszą to strata kasy,czasu i nie wiadomo czym to grozi a przewozimy również dzieci.
    Ostatnio edytowane przez zbigniewz01@WP.PL ; 19-08-2012 o 09:21

  8. #47
    Mistrz pobocza
    Imię
    Tomek
    Model
    Fokus Kombi
    Silnik
    1.5 TDCi 95KM
    Opis
    Mondeo na jakiś czas musiałem odstawić
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    ja wiem bo stosowałem, jak narazie tylko tobie pomogło i fajnie. Ale po co ktoś pisze że pomaga jak kolega skoro w aucie nie stosował.
    Skoro działa na grzyby/pleśń (a to samo śmierdzi w aucie) i to rewelacyjnie to dlaczego nie ma działać w aucie?
    To grzyb i to grzyb
    jedyny problem to zapodać w cały kanał a nie po wierzchu tam gdzie doszedł spryskiwacz ręczny
    ja jak będę stosował to zapewne wykombinuję jakąś rurkę tak aby spryskać cały układ a nie tylko wlot filtra czy miejsca wylotu po zdemontowaniu kratek wylotowych bo to raptem 5% układu a rury kilka metrów mają

    zresztą - jak pisałem mi nigdy klima nie śmierdziała, ale to dlatego że wyłączam ją osuszam przed dojechaniem; bo grzyby rosną jak mają mokro i ciepło

  9. #48
    rustin
    Gość
    Spróbuj i dopiero sie pisz. Skoro tak by było to myślę że były bo środki do klimy firmy savo a nie ma. Napewno coś pomaga jak widać, o tym jest temat ale po co ktoś się wypowiada co nie stosował

  10. #49
    Pochłaniacz prostych Awatar zbigniewz01@WP.PL
    Imię
    zbigniew
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Opis
    FORD MONDEO MK2 TD.1999r.
    Od
    10 Mar 2012
    Mieszka w
    Swiecie
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    Spróbuj i dopiero sie pisz. Skoro tak by było to myślę że były bo środki do klimy firmy savo a nie ma. Napewno coś pomaga jak widać, o tym jest temat ale po co ktoś się wypowiada co nie stosował
    Popieram. Pisałem że ozon nie zabija zarodników i po czasie to samo.Stosowanie środków jakichś tam i wydawanie kasy i jeszcze nie wiadomo jak na zdrowie to wpłynie,dziekuje.Na wiosne pojade u mnie do tego co stosuje nowy środek i daje gwarancje,Mówi że zabija wszystko. Z kolei nie można lekcewazyć tego smrodu bo to jest b. niebezpieczne.Zanim lekarz sie połapie co to jest może być za pózno,bo objawy są przeziębienia-grypowe. W USA kiedyś po konferencji gdzie była klima zmarło b. dużo osob.

  11. #50
    rustin
    Gość
    ciekawe co to za środek

  12. #51
    Pochłaniacz prostych Awatar zbigniewz01@WP.PL
    Imię
    zbigniew
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Opis
    FORD MONDEO MK2 TD.1999r.
    Od
    10 Mar 2012
    Mieszka w
    Swiecie
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    ciekawe co to za środek
    No właśnie? tego nie chciał zdradzić,może bał sie szefa.Tylko on to robi i kiedy by sie wydało wiadomo-bruk. Ale zepewniał że jest rewelacyjny i właśnie mi tłumaczył że po ozonowaniu za jakiś czas wraca smród bo nie zabija zarodków grzyba.Na wiosne pojade i sprawdze osobiście i napisze jak jest.Teraz już nie warto,moja chłodzi ale też capi, do dłuższych tras mam inną bryke.

  13. #52
    rustin
    Gość
    No i zmora powróciła.powiedzcie czy na zimę teraz jak jest jesień jest sens kupować coś do odgrzybianie jakiegoś wurtha czy teraz nie ma sensu i czekać do wiosny?

    X8 Black

  14. #53
    Pochłaniacz prostych
    Model
    mk3 hatchback 2005
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    10 Jul 2011
    Mieszka w
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    jest sens kupować coś do odgrzybianie jakiegoś wurtha
    napewno nie wurtka,efekt jest kródkotrfały

  15. #54
    Mistrz pobocza
    Imię
    Dawid
    Model
    Kangur, Fiesta mk6
    Silnik
    1,2i, 1,4 TDCI
    Opis
    Renault Kangoo 1,2 16V, '02/Ford Fiesta 1,4 TDCI
    Od
    18 Nov 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    No i zmora powróciła.powiedzcie czy na zimę teraz jak jest jesień jest sens kupować coś do odgrzybianie jakiegoś wurtha czy teraz nie ma sensu i czekać do wiosny?

    X8 Black
    Poczekać do wiosny, mróz załatwi drobnoustroje
    126p (seledynek)->ASTRA I 1,7 TDS (pierwszy ścigacz)->ASTRA II 1,7 DTI->MDO MK CZY TDDI 116 KM!!!->MONDEO MK IV 2,0 TDCI 143 KM ----->>> http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/89291-Mondełuś-MK-IV-by-agassii-) ------->>Kangur do budowy chałupy, Fiesta mk6


  16. #55
    rustin
    Gość
    Chyba one nie boją się mrozi

    X8 Black

  17. #56
    Mistrz pobocza
    Imię
    Dawid
    Model
    Kangur, Fiesta mk6
    Silnik
    1,2i, 1,4 TDCI
    Opis
    Renault Kangoo 1,2 16V, '02/Ford Fiesta 1,4 TDCI
    Od
    18 Nov 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp
    Przynajmniej nie będą się rozmnażać
    126p (seledynek)->ASTRA I 1,7 TDS (pierwszy ścigacz)->ASTRA II 1,7 DTI->MDO MK CZY TDDI 116 KM!!!->MONDEO MK IV 2,0 TDCI 143 KM ----->>> http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/89291-Mondełuś-MK-IV-by-agassii-) ------->>Kangur do budowy chałupy, Fiesta mk6


  18. #57
    Niedzielny kierowca Awatar maciek2109
    Imię
    Maciej
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    10 Sep 2011
    Mieszka w
    Praszka,Kraków
    I jakies nowosci w sprawie odgrzybienia wentylacji,parownika ? U mnie smrodz sie caly czas utrzymuje rowniez przy wlaczaniu ogrzewania to czuje.. rustin wymysliles cos moze?

  19. #58
    Klubowicz
    Foczka

    Imię
    Sebastian
    Model
    Jaguar XF
    Silnik
    3.0 D V6
    Od
    04 Feb 2006
    Mieszka w
    Kazimierza Wielka
    dezynfekcja ultradzwiekami chyba najskuteczniejsza metoda, jesli to nie pomoze to tylko do wisly, kiedys odgrzybialem znajomemu Volvo bo mu sie dziecko zwymitowalo na fotel ,prali tapicerke a mimo wszystko dalej walilo, po ultradzwiekach w samochodzie bylo OK. jedynie lekki zapach chemi do odgrzybiania cos jak w szpitalu

    była ukochana Amanda ST-killer był Jaguar X-type 3.0 V6 na 4 łapy pędzony, jest Jaguar XF na nie właściwe paliwo
    już nie należe do elitarnego klubu posiadaczy nowych uszczelek pod głowicą za to należe do klanu KLS
    jakiś problem dzwoń 669 997 993



  20. #59
    Niedzielny kierowca Awatar maciek2109
    Imię
    Maciej
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    10 Sep 2011
    Mieszka w
    Praszka,Kraków
    Hmm a te ultradzwieki to taka para w aucie? ze jak wsadza maszynke i wlaczy to w aucie nic nie widac ?

    http://imageshack.us/photo/my-images...comaticii.jpg/

    Mialem to robione wiosna czyms takim ale pary jakos duzo nie bylo i jak sie pozniej zorientowalem obieg wewnetrzny nie dzialal.. moze dlatego nie wyszlo
    Ostatnio edytowane przez maciek2109 ; 26-01-2013 o 23:04

  21. #60
    Kursant Awatar darkens
    Imię
    Darek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    Mondeo MK4 2,0 TDCi 2011
    Od
    10 Mar 2013
    Mieszka w
    Katowice
    A probowal ktos takiego sposobu :?:




    Zakupilem ten srodek i sprobuje tej metody odgrzybiania

    Jonizowanie nie przynioslo u mnie zadawalajacego efektu
    Ostatnio edytowane przez darkens ; 03-05-2013 o 22:45

Podobne wątki

  1. [MkIII] odgrzybianie klimy
    By kajtoslaw in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 13:42
  2. [MkIII] Skuteczne odgrzybianie klimatyzacji !
    By laska.jar in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 17:51
  3. [MkIII] Odgrzybianie klimy
    By karolcio in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-04-2007, 11:24
  4. [MkI] Odgrzybianie klimy
    By jarek33 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-07-2006, 15:46
  5. Odgrzybianie klimy
    By fuel111 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-09-2005, 17:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów