Zobacz wyniki ankiety: Które ¿arówki H7 wybraæ?

G³osuj±cych
69. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • Osram H7 55W Cool Blue Hyper White

    32 46.38%
  • Tungsram H7 55W Mehalight Ultra +90%

    17 24.64%
  • Unitec H7 55W Xenon Mega White +30%

    6 8.70%
  • Tungsram H7 55W Sportlight +50%

    8 11.59%
  • Farenheit H7 55W Xenon - Super White

    6 8.70%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 60 z 92
  1. #41
    rustin
    Go¶æ
    Takie ala ksenon daruj sobie. Mam philipsy +30% i jest ok jak pisa³em wcze¶niej. Niedawno kupi³em co prawda do matiza i h4 chyba tunsgramy +50% chyba i po wymianie ze zwyk³ych jest rewelacja, ¶wiat³o bia³e i jasne.

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #42
    rustin
    Go¶æ
    Odgrzejê kotleta w biedronce s± ¿arówki za 12z³ , nie barwione tzn jest niebieski pasek u góry. Kupi³em z ciekawo¶ci niech by na zapas bêd± za takie pieni±dze i za³o¿y³em. ¦wiat³o jest bia³e, nie ma po¶wiaty niebieskiej, ¶wiec± lepiej ni¿ philipsy +30%. Za takie pieni±dze polecam nabyæ.

  4. #43
    Kursant Awatar xjaro
    Opis
    Mondeo MK3 1.8 125KM Kombi 2004r. 110tys km
    Od
    03 Oct 2012
    Mieszka w
    Sulejowek
    Gro¼ne ¿arówki ze Wschodu. Test porównawczy ro¿nych ¿arówek H7.
    Wiêkszo¶æ ju¿ na pewno widzia³a, ale polecam:

    Auto ¦wiat: PORADY, Test ¿arówek do reflektorów typu H7

    lub kolejny test:

    Auto ¦wiat: Test ¿arówek H7: Dobrze ¶wieci? Przez przypadek!

    Polecam przej¿eæ obydwa testy.


    1. Bosch Pure Light
    ¯arówka charakteryzuje siê dobr± plam± ¶wiat³a w badanym reflektorze, choæ plama o najwy¿szej jasno¶ci powinna byæ szersza. Dobrze o¶wietlone pobocze w punkcie 50R i do¶æ dobrze w punkcie 75R. Maksimum natê¿enia o¶wietlenia blisko strefy optymalnej. Taki zestaw dobrze o¶wietla drogê, lecz ma tendencje do ol¶niewania (du¿a ilo¶æ ¶wiat³a w strefie B50L). To jednak po czê¶ci tendencja tego reflektora.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,8 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 80,74 lx

    2. Bosch Plus 50
    Bardzo dobra plama ¶wiat³a. Dobre o¶wietlenie prawego pobocza (punktu 50R). Najwy¿sza spo¶ród testowanych ¿arówek (w tym reflektorze)warto¶æ maksimum natê¿enia o¶wietlenia – a¿ 86 lx! Spora ilo¶æ ¶wiat³a ol¶niewaj±cego powy¿ej granicy ¶wiat³ocienia, co oznacza stosunkowo du¿e o¶lepianie nadje¿d¿aj±cych z przeciwka. Plama jasnego ¶wiat³a nieco wê¿sza ni¿ w modelu Pure Light.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 55,9 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 88,16 lx

    3. Bosch Daytime
    Dosyæ dobra plama ¶wiat³a, wysokie natê¿enie o¶wietlenia w obszarze punktu 50R i w pobli¿u 75R, dosyæ wysokie maksymalne natê¿enia o¶wietlenia, punkt maksimum lekko przesuniêty, ale i tak po³o¿ony blisko strefy optymalnej. Oznacza to dobre o¶wietlenie drogi. Choæ da siê znale¼æ ¿arówki ¶wiec±ce ja¶niej, to w tym przypadku (wed³ug producenta) mo¿na liczyæ na bonus: zwiêkszon± trwa³o¶æ.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 56,3 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 76,78 lx


    4. Osram Cool Blue
    Dobra plama ¶wiat³a, zestaw prawid³owo o¶wietla punkt 50R, punkt maksimum natê¿enia o¶wietlenia blisko optymalnego po³o¿enia, du¿a warto¶æ maksymalnego natê¿enia o¶wietlenia. ¯arówka mimo lekko niebieskiej bañki bardzo dobrze ¶wieci i gwarantuje prawid³owe o¶wietlenie drogi. Uwaga: producent uprzedza o ograniczonej trwa³o¶ci tego modelu – to normalne w przypadku ¿arówek „blue”.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 56,8 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 83,46 lx


    5. Philips Eco Vision
    Dobra plama ¶wiat³a, dobry wynik maksymalnego natê¿enia o¶wietlenia. ¯arówka – zgodnie z deklaracj± producenta – pobiera odrobinê mniej energii z sieci elektrycznej auta ni¿ pozosta³e (znacz±ce podniesienie napiêcia mimo wszystko nie powodowa³o du¿ego podniesienia mocy pobieranej przez ¿arówkê). Punkt maksimum lekko przesuniêty w prawo, dobre o¶wietlenie punktu 50R i niez³e 75R.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,32 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 53,8 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia77,26 lx

    6. Narva
    Poprawna plama ¶wiat³a, punkt 50R na granicy pola o najwiêkszym natê¿eniu o¶wietlenia, punkt maksimum przesuniêty w prawo. ¯arówka dosyæ dobrze o¶wietla drogê, niskie ol¶niewanie jad±cych z naprzeciwka. Choæ nietrudno wymieniæ konkurencyjne ¿arówki, które wypad³y lepiej w testowanej lampie, i tak jest dobrze – szczególnie ¿e cenê tej ¿arówki uznajemy za wyj±tkowo przyjazn± dla kieszeni.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,1 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 74,90 lx


    7. 4Max Profiline
    Nieprawid³owa plama ¶wiat³a.Ma³y obszar du¿ego natê¿enia o¶wietlenia, brak prawid³owego o¶wietlenia punktu 50R i 75R, mierne o¶wietlanie drogi. Maksymalne natê¿enie o¶wietlenia na niskim poziomie. Druga badana ¿arówka da³a podobnie z³e wyniki. Maksimum natê¿enia poni¿ej obszaru optymalnego. Zaobserwowano niestabilno¶æ pr±du podczas stabilizacji termicznej ¿arówki. S³abe lutowanie wewn±trz.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,6 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 55,26 lx


    8. Osram standard
    Dosyæ dobra plama ¶wiat³a, lecz o ma³ej powierzchni obszaru o najwiêkszych warto¶ciach natê¿enia o¶wietlenia. Dobre o¶wietlenie punktu prawego pobocza w punkcie 50R, przeciêtne w punkcie 75R. Punkt maksimum natê¿enia o¶wietlenia przesuniêty nieco za bardzo w prawo, jednak z warto¶ci± na akceptowalnym, dobrym poziomie. Wniosek? Tania, standardowa ¿arówka dobrej marki te¿ daje radê!
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,1 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 69,16 lx

    9. Carlamp Skyline
    ¯arówka z bañk± w kolorze niebieskim, maj±ca w za³o¿eniu emitowaæ ¶wiat³o odbierane jako bielsze, przyja¼niejsze dla oka. W praktyce plama ¶wiat³a w przypadku naszej lampy i tej ¿arówki jest przemieszczona znacz±co w prawo i ma ma³± powierzchniê. Kiepskie o¶wietlenie pobocza w punktach 50R i 75R, niskie warto¶ci natê¿enia o¶wietlenia. Zaleta: niskie ol¶niewanie jad±cych z przeciwka.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,7 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 58,76 lx


    10. Carlamp Aquatec
    Nieprawid³owe po³o¿enie plamy ¶wiat³a, s³abe o¶wietlenie punktów 50R i 75R, punkt maksimum mocno przesuniêty w prawo i o niskiej warto¶ci. Pobór mocy znacz±co przekraczaj±cy wymagania dla ¿arówek tego typu. Zaobserwowano silne nagrzewanie siê ¿arówki, mog±ce w konsekwencji wypalaæ odb³y¶niki lub nadtopiæ lampê! Kolor niejednorodny, têczowy z przewag± zielonego.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,37 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 72,1 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 58,14 lx


    11. Xenon Gold Line +50%
    Bardzo dobra plama ¶wiat³a, choæ nieco za w±ska. Dobre o¶wietlenie punktu 50R i do¶æ dobre punktu 75R – co odpowiada o¶wietleniu prawego pobocza. Przesuniêty w prawo punkt maksimum natê¿enia o¶wietlenia. Jedno z najwy¿szych maksimów natê¿enia o¶wietlenia mimo zastosowania barwionej bañki, co mo¿e oznaczaæ ryzyko czêstej wymiany ¿arówek.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana56,9 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 83,38 lx

    12. Pilot Sport Plasma Xenon
    Zdecydowanie za niski poziom natê¿enia o¶wietlenia, bardzo s³abe ¶wiecenie, przesuniêcie plamy ¶wiat³a w prawo, najni¿sza warto¶æ maksymalnego natê¿enia o¶wietlenia (o ponad po³owê s³absza ni¿ w przypadku innych ¿arówek!). W zasadzie tego typu produkty powinny byæ sprzedawane nie jako ¿arówki, a jako grza³ki – mog± byæ niebezpieczne dla u¿ytkownika.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,34 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 60,0 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 36,82 lx


    13. Xenon Mega White
    Plama ¶wiat³a dosyæ dobra, o ¶redniej wielko¶ci. Przeciêtne o¶wietlenie w punktach 50R i 75R, co oznacza nie najlepsze o¶wietlenie pobocza. Niskie ol¶niewanie jad±cych
    z przeciwka. Warto¶æ maksimum natê¿enia o¶wietlenia na akceptowalnym poziomie. Reasumuj±c: mo¿na u¿ywaæ takich ¿arówek, ale po co, skoro za podobne pieni±dze kupimy lepsze?
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,2 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 63,90 lx


    14. Grandprix Xenon
    Plama ¶wiat³a nieprawid³owa, zbyt ma³y obszar o du¿ych warto¶ciach, stanowczo za s³abe ¶wiecenie, bardzo niska warto¶æ maksymalnego natê¿enia o¶wietlenia. Bardzo niskie jest równie¿ ol¶niewanie jad±cych z przeciwka – to zaleta wynikaj±ca z ogólnej s³abo¶ci ¿arówki. Charakter plamy zbli¿ony do po¿±danego, lecz stanowczo za s³aby. Taka ¿arówka nie gwarantuje dobrej widoczno¶ci.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,34 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 58,7 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 40,68 lx


    15. Bottari
    Plama ¶wiat³a nieprawid³owa, zbyt p³aska i przesuniêta w prawo, z³e o¶wietlenie punktów 50R i 75R, przeciêtny poziom maksimum natê¿enia o¶wietlenia. Widoczna ró¿nica miêdzy dwiema ¿arówkami tego producenta: druga ¶wieci³a wyra¼nie lepiej. Mo¿e to ¶wiadczyæ o ma³ej powtarzalno¶ci produkcji i s³abej kontroli jako¶ci. Bottari w przesz³o¶ci wypada³o gorzej, ale i tak nie polecamy.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,8 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 57,86 lx


    16. FeuVert H7
    Dobra plama ¶wiat³a, choæ trochê za w±ska, dobre o¶wietlenie punktu 50R, niez³e w punkcie 75R. NIe ryzykujemy wiele, maj±c taki zestaw w aucie. Mo¿na nawet powiedzieæ, ¿e gdyby wszystkie reflektory i ¿arówki tak ¶wieci³y, nie by³oby ¼le. Maksimum przesuniête w prawo, maksymalne natê¿enie o¶wietlenia na wysokim poziomie. ¯arówki do kupienia tylko w sieci sklepów FeuVert.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,5 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 69,98 lx

    17. Unitec Halogen
    Plama ¶wiat³a stanowczo za w±ska, kiepskie o¶wietlenie punktu 50R i niedostateczne w punkcie 75R. Oznacza to, ¿e maj±c w aucie zainstalowany taki zestaw, ryzykujemy s³abe dostrzeganie przeszkód po³o¿onych wzd³u¿ prawego pobocza. Punkt maksimum o¶wietlenia przesuniêty stanowczo na prawo. Przeciêtna warto¶æ maksimum natê¿enia o¶wietlenia. Kiepskie o¶wietlenie drogi.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 58,0 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 55,26 lx


    18. Siscar laser light
    Plama ¶wiat³a przesuniêta bardzo wyra¼nie w prawo, kiepskie o¶wietlenie punktu 50R i absolutnie niedostateczne 75R. Obszar o najwy¿szych warto¶ciach natê¿enia o¶wietlenia jest zbyt w±ski. Dobry poziom maksimum natê¿enia o¶wietlenia. W sumie nie widzimy powodu, aby polecaæ ¿arówki ¶wiec±ce w ten sposób, choæ byæ mo¿e w niektórych lampach ¶wieci³yby nieco lepiej.
    Napiêcie na zaciskach kabli 13,33 V
    Napiêcie na ¿arówce 13,20 V
    Moc pobierana 57,4 W
    Maks. natê¿enie o¶wietlenia 66,42 lx
    Ostatnio edytowane przez xjaro ; 22-11-2012 o 13:12
    Ford Mondeo III 2004 r., wersja: kombi, Silnik: 1.8 Pb (125KM), LPG: STAG 300 ISA2, wtryski HANA 2000, reduktor KME Silver, kolor: Platinum Metalic.

  5. #44
    Kursant Awatar niachu
    Imiê
    Artur
    Model
    Honda Accord VII
    Silnik
    K24
    Od
    05 Apr 2012
    Mieszka w
    Mazowieckie
    Ostatnio naby³em Tungsram H7 55W Megalight Ultra +90% + Philipsy BlueVision w5w, w dzieñ sza³u nie robi± bo ¶wiec± trochê na ¿ó³to, ale w nocy ró¿nica zauwa¿alna, daj± wiêcej ¶wiat³a i s± trochê bielsze od moich poprzednich zwyk³ych ¿arówek. Co do pozycyjnych, to tak samo jak z H7, bielsze ni¿ zwyk³e (noc±), ale nie tak bia³e jak np. ledy.

  6. #45
    rustin
    Go¶æ
    Polecam te ¿arówki tungsram

    X8 Black

  7. #46
    Poch³aniacz prostych Awatar cosin
    Imiê
    Adam
    Model
    Insignia Country 4x4
    Silnik
    2.0T 250KM
    Opis
    S-MAX FL 2.0EB + DUSTER 4x4
    Od
    31 Aug 2007
    Mieszka w
    Wawa
    te¿ mam te tungsramy +90% od ponad roku i ¶wiec± bdb.

  8. #47
    Poch³aniacz prostych
    Imiê
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    Mondziak MK3 TDDI
    Od
    14 Oct 2010
    Mieszka w
    Siedzê teraz w Czêstochowie - jak co¶ potrzeba to pisaæ, chêtnie pomogê
    Witam, a ja tam przerobi³em komplet firm i ka¿da po 2-3 miesi±cach siada³a(bosche,osramy, tungsramy itd.) ju¿ mia³em kombinowaæ z elektryk± ale postanowi³em kupiæ Philipsa najtañsz± chyba za 12 PLN w markecie i ¶migam ju¿ ponad rok.

    Wydaje mi siê ¿e bardziej chodzi o konkretny tydzieñ produkcji i konkretn± seriê ni¿ o nazwê firmy. Ja tam za kombinowaniem w ¿arówkach nie jestem a zwyk³e ¿arówki bêd± ¶wieciæ IMHO gorzej ni¿ Xeony (s³abiej do¶wietl±) i tego nie zmienimy, a wsadzanie mocniejszej lub jakiego¶ wynalazku tylko zaszkodzi a i mo¿e naraziæ nas na konsekwencji finansowe.

    Pozdr.


    Ca³y czas do przodu

  9. #48
    Klubowicz Awatar Martinez 1979
    Imiê
    Marcin
    Model
    Kombi
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    Mondeo MK4 2.0 TDCi Titanium :)
    Od
    13 Jun 2012
    Mieszka w
    Warszawa WE XXXXX
    Cytat Zamieszczone przez cosin Zobacz posta
    te¿ mam te tungsramy +90% od ponad roku i ¶wiec± bdb.
    Jak sprawuj± siê twoje ¿arówki, nadal ¶wiec± ?
    Ja dzi¶ zamontowa³em tungsramy +90% i bêdê je testowa³a.

  10. #49
    Poch³aniacz prostych Awatar cosin
    Imiê
    Adam
    Model
    Insignia Country 4x4
    Silnik
    2.0T 250KM
    Opis
    S-MAX FL 2.0EB + DUSTER 4x4
    Od
    31 Aug 2007
    Mieszka w
    Wawa
    ¿adna siê nie spali³a, nie mam te¿ z nimi innych problemów. Na ilo¶æ ¶wiat³a jak± mogê uzyskac z ¿arówki tradycyjnej nie narzekam ale korc± mnie xenony bo to ca³kiem inna jako¶æ o¶wietlenia

  11. #50
    Poch³aniacz prostych
    Opis
    mondeo mk2 1,8 td kombi 1999
    Od
    26 Apr 2011
    Mieszka w
    tomaszow mazowiecki
    ja mam za³o¿one wurth maxlife i nie ¶wiec± gorzej od poprzednich tungsramów

  12. #51
    rustin
    Go¶æ
    Odgrzejê kotleta. Spali³a mi siê jedna ¿arówka i wsadzi³em co¶ co by³o pod rêk± a chcê kupiæ co¶ lepszego.
    Tylko teraz co wybraæ?
    Osram Cool Blue Intense
    Osram NB+
    Tunsgram +90%
    Czy mo¿e wszystko jedno i ¶wieci jak Philips +30% ?

  13. #52
    Pogromca zakrêtów Awatar danielWr
    Imiê
    Daniel
    Model
    Mondeo MKIV,Focus MK2,Czarna Strza³a bez dachu
    Silnik
    2.0+1.6+1.6=345KM
    Od
    08 Jun 2009
    Mieszka w
    Wroc³aw
    Mia³em
    Osram NB,
    Osram NB+
    Osram NB Unlimited (teraz)
    Tungsram +90%
    Philips tylko nie wiem czy +30.

    Osram NB,Osram NB+ nie widzia³em ró¿nicy po miedzy Tungsram +90% poza cena. Philips dno, mia³em warzenie ze ¶wiat³o siêga 3-4 m przed auto. Osram NB Unlimited lepiej o¶wietla pobocze i minimalnie dalej ¶wiec± ale drugi raz bym nie kupi³ przez cenê. Wzi±³ bym Tungsramy.

  14. #53
    rustin
    Go¶æ
    Wcze¶niej pisa³e¶ co innego , cytujê

    Obecnie mam Tungsram H7 55W Mehalight Ultra +90% po przesiadce z OSRAM NIGHT BREAKER jest lipa. ¦wiat³o bardziej ¿ó³te ale to mo¿ne nie jest az tak wa¿ne ale za to zasiêg ¶wiate³ du¿o mniejszy.


    Mialem Osram NB ¶wieci³y dobrze , pierwsza spali³a siê po 11 miesi±cach. Potem mialme Tungsramy+90% slabo swiecily jak dla mnie. Teraz mam Osram NB PLUS niby ¿ywotno¶æ wiêksza zobaczymy, ¶wiec± tak samo dobrze jak starsza wersja.


    ja mialem 3 komplety osram night breaker plus, ¶rednia ¿ycia ¿arówki to 6mc. Dalem sobie z nimi spokoj i kupi³em jakies philipsa za 26zl, nie widze roznicy po za cena.



    Wiêc która wypowied¼ jest prawdziwa? Teraz piszesz , ¿e philips dno , ¿e by¶ bra³ Tungsramy bo nie widaæ ró¿nicy miêdzy NB

  15. #54
    Zbanowany
    Model
    daewoo tico
    Silnik
    0.8
    Od
    13 Oct 2007
    Mieszka w
    Poznañ
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    Osram NB+
    u¿ywam jestem zadowolony

  16. #55
    Pogromca zakrêtów Awatar danielWr
    Imiê
    Daniel
    Model
    Mondeo MKIV,Focus MK2,Czarna Strza³a bez dachu
    Silnik
    2.0+1.6+1.6=345KM
    Od
    08 Jun 2009
    Mieszka w
    Wroc³aw
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    Wiêc która wypowied¼ jest prawdziwa? Teraz piszesz , ¿e philips dno , ¿e by¶ bra³ Tungsramy bo nie widaæ ró¿nicy miêdzy NB
    Wszystkie sa prawdziwe.

    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    Obecnie mam Tungsram H7 55W Mehalight Ultra +90% po przesiadce z OSRAM NIGHT BREAKER jest lipa. ¦wiat³o bardziej ¿ó³te ale to mo¿ne nie jest az tak wa¿ne ale za to zasiêg ¶wiate³ du¿o mniejszy.


    Mialem Osram NB ¶wieci³y dobrze , pierwsza spali³a siê po 11 miesi±cach. Potem mialme Tungsramy+90% slabo swiecily jak dla mnie. Teraz mam Osram NB PLUS niby ¿ywotno¶æ wiêksza zobaczymy, ¶wiec± tak samo dobrze jak starsza wersja.
    NB maja bielsze ¶wiat³o i wra¿enie jest ze lepiej swieca, ale cena duzo wyzsza.

    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    ja mialem 3 komplety osram night breaker plus, ¶rednia ¿ycia ¿arówki to 6mc. Dalem sobie z nimi spokoj i kupi³em jakies philipsa za 26zl, nie widze roznicy po za cena.
    nie widzia³em roznicy przez 4 miesi±c do puki nie by³o mgie³ deszczu itp. mialem wrazenie czasami ze musze sie zatrzymac bo nic nie widac.

  17. #56
    rustin
    Go¶æ
    To zamawiam tungsramy

  18. #57
    Niedzielny kierowca Awatar Markon
    Imiê
    Mariusz
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    25 Oct 2010
    Mieszka w
    Pajêczno (EPJ)
    tungsramy te¿ stawiam na 1miejscu

  19. #58
    Niedzielny kierowca
    Model
    MK4
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo MK4 2.0 TDCI
    Od
    26 Oct 2013
    Mieszka w
    Nowy Targ
    Ja od pól roku mam osram cool blue i jak narazie ¶wiec±,po wymianie ze zwyk³ych efekt spektakularny...

  20. #59
    Niedzielny kierowca Awatar Cinek
    Imiê
    Marcin
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Od
    15 Aug 2012
    Mieszka w
    Bielsk Podlaski / B-stok
    Tungsram H7 55W Mehalight Ultra +90%

    U¿ywa³em ich przez ponad rok czasu, a¿ siê jedna przepali³a. Szczerze polecam, bo daje bardzo dobre ¶wiat³o i znacznie poprawia widoczno¶æ. Co do tych Osram'ów Cool Blue Hyper White to w poprzednim aucie podczas jazdy w deszczow± noc widoczno¶æ znacznie spada³a. Tungsram H7 55W Sportlight +50% te¿ ca³kiem fajne, ale Megalight Ultra +90% z nimi wygrywa.

  21. #60
    rustin
    Go¶æ
    Czy mo¿liwe , ¿e zwyk³a , nie barwiona ¿arówka bez +% ma 1900lm ?

Podobne w±tki

  1. [MkIII] Które ¿arówki H1 wybraæ
    By zgdamian in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-01-2013, 00:58
  2. [MkII] Które g³o¶niki wybraæ
    By cichoc1 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 14:15
  3. [MkII] Które DVD wybraæ?
    By LEBOW in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 23:17
  4. [MkII] Które g³o¶niki wybraæ?
    By chwally in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-02-2008, 18:38
  5. [MkIII] G³o¶niki - które wybraæ?
    By mateusz2005 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-12-2007, 11:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów