Zobacz wyniki ankiety: Które ¿arówki H7 wybraæ?

G³osuj±cych
69. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • Osram H7 55W Cool Blue Hyper White

    32 46.38%
  • Tungsram H7 55W Mehalight Ultra +90%

    17 24.64%
  • Unitec H7 55W Xenon Mega White +30%

    6 8.70%
  • Tungsram H7 55W Sportlight +50%

    8 11.59%
  • Farenheit H7 55W Xenon - Super White

    6 8.70%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 92
  1. #1
    rustin
    Go¶æ

    Które ¿arówki H7 wybraæ?

    W koñcu chcê zamówiæ jakie¶ ¿arówki za nie du¿e pieni±dze. Chcê aby by³ w miarê wytrzyma³e i ¶wieci³y bia³ym,jasnym ¶wiat³em. Interesuj± mnie w sumie tylko te co w ankiecie ze wzglêdu na cenê i czytane opinie. Osram NBP odpadaj± bo s± dro¿sze i jest bardzo du¿o opinii o ich s³abej wytrzyma³o¶ci. Ostatnio du¿o wyda³em kasy na kosmetyki itd a ¶lub za pasem wiêc nie mam ju¿ du¿o finansów
    Unitec wygra³ test w motorze, farenheita du¿o osóbo poleca u nas ma Netoper.
    Ostatnio edytowane przez rustin ; 16-09-2011 o 10:36

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Kursant
    Imiê
    Artur
    Model
    mondeo mk3 tdci
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Mondeo mk3 TDCI
    Od
    16 Jun 2011
    Mieszka w
    Sandefjord. Norwegia
    Ja mogê Ci poleciæ PHILIPS H7 R NIGHTGUIDE koszt ok 90 z³ je¿eli Ciê interesuj±. mam ju¿ ok 2,5 roku i nadal ¶wiec± a na 2 lata daj± gwarancjê

  4. #3
    rustin
    Go¶æ
    devilek87 sêk w tym ¿e mnie nie interesuje i pisa³em to

  5. #4
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    By³ MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Rustin, kiedy¶ gadali¶my o farehaitah (chyba luty marzec zesz³y rok) no i tak: ¿ywotno¶æ krótsza ni¿ chiñczaki marketowe, ale takie ciut ³adniejsze ¶wiat³o. w³a¶nie drugi farehait sie ogoli³ a chiñczak jeszcze ¿yje.
    Niezale¿nie która firma, podczas deszczu masakra, ¶wiat³o ledwo przed maskê siega.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolno¶æ wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolno¶ci po wypowiedzi.

  6. #5
    rustin
    Go¶æ
    No ju¿ jaki¶ czas temu i w koñcu cos trzeba kupiæ. To co by¶ poleci³ z tych?

  7. #6
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    By³ MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    To co by¶ poleci³ z tych?
    Z tych w ankiecie to tylko te farehaity u¿ywa³em wiêc nie doradzê bo nie znam pozosta³ych
    plus farehaitów taki ¿e ³adne ¶wiat³o i cena bardzo dobra, minus ¿e podczas deszczu kiepsko sie sprawdzaj±. W mie¶cie to nie przeszkadza, ale poza miastem jak nie ma latarenek bo mocno dyskomfortowo siê jedzie podczas deszczu.
    S± farehaity gold, one s± na deszcz, mg³ê ale nie testowa³em.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolno¶æ wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolno¶ci po wypowiedzi.

  8. #7
    Zielony listek Awatar yorx
    Imiê
    S³awek
    Opis
    Mondeo MkI 1.8TD
    Od
    21 Jun 2010
    Mieszka w
    Rudnik nad Sanem
    Unitec H7 55W Xenon Mega White +30% mam je u siebie tylko ¿e h1. ¦wiat³o jest w porz±dku jak i w nocy tak i podczas deszczu. Ale jak ka¿dy wie, w MK1 jak± by ¿arówkê nie w³o¿y³ to i tak rewelacji nie bêdzie. U ciebie powinno byæ na pewno lepiej.

    ---------- Post dodany o 14:31 ---------- Poprzedni post dodany o 14:16 ----------

    http://www.auto-swiat.pl/1-test-zaro...rzez-przypadek mo¿e ci kolego co¶ pomo¿e

  9. #8
    Kursant Awatar majkel001
    Imiê
    Micha³
    Opis
    Mondeo MK3 FL GHIA 1.8 PB 125 KM
    Od
    26 May 2010
    Mieszka w
    Radom
    moim zdaniem kompromisem pomiêdzy cena, zywotnoscia,jasno¶ci± swiecenia bêd± tungsram +50%. w jednym z poprzednich moich aut, zaszalalem i kupi³em philips x-treme +90%. po roku w odstêpie miesi±ca spali³y sie obie. zakupilem nastêpnie tungsram +50% , ró¿nicy w swieceniu w stosunku do wspomnianych philipsow nie bylo, a kosztowa³y trzykrotnie taniej. nie wiem jak z zywotnoscia, bo sprzeda³em auto, ale wiem ze jak bede wymienia³ ¿arówki to beda to tungsram +50%.

  10. #9
    Kursant Awatar suchy29
    Imiê
    Krzysztof
    Opis
    Mondeo II 1.8 16v Pb+LPG
    Od
    06 Oct 2009
    Mieszka w
    Bia³ogard
    Farenheita ma mój kolega i bardzo sobie chwali.

  11. #10
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    MK 3 2,0 +gaz
    Od
    10 Jun 2009
    Mieszka w
    starogard gdañski
    jaki¶ czas temu kupowa³em TUNGSRAM H7 MEGALIGHT +90%
    http://moto.allegro.pl/zarowki-tungs...793267400.html
    muszê powiedzieæ ¿e mnie pozytywnie zaskoczy³y
    ¶wiat³o jest faktycznie ,mocniejsze a zak³ada³em je w lutym jeszcze ¶wiec± i oby tak dalej
    mondek 2,0 Duratec ze szlachetnym LPG

  12. #11
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    By³ MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez suchy29 Zobacz posta
    Farenheita ma mój kolega i bardzo sobie chwali.
    Ja te¿ je chwali³em, kilka lat u¿ywam, ale nie wiem czy na jak±¶ s³ab± partiê trafi³em czy co, ale po za miastem podczas deszczu lipnie na nich siê jedzie, tak jakby kto¶ kurtynê spu¶ci³ i ¶wiat³o na niej siê zatrzymywa³o. Wcze¶niej nie by³o takiego czego¶. (lampy dobrze ustawione)
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolno¶æ wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolno¶ci po wypowiedzi.

  13. #12
    rustin
    Go¶æ
    no g³osowaæ Pany najbardziej by³em za farenheitami ale teraz jestem za osramami

  14. #13
    Niedzielny kierowca Awatar Markon
    Imiê
    Mariusz
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    25 Oct 2010
    Mieszka w
    Pajêczno (EPJ)


    ---------- Post dodany o 23:36 ---------- Poprzedni post dodany o 23:36 ----------

    Cytat Zamieszczone przez majkel001 Zobacz posta
    moim zdaniem kompromisem pomiêdzy cena, zywotnoscia,jasno¶ci± swiecenia bêd± tungsram +50%. w jednym z poprzednich moich aut, zaszalalem i kupi³em philips x-treme +90%. po roku w odstêpie miesi±ca spali³y sie obie. zakupilem nastêpnie tungsram +50% , ró¿nicy w swieceniu w stosunku do wspomnianych philipsow nie bylo, a kosztowa³y trzykrotnie taniej. nie wiem jak z zywotnoscia, bo sprzeda³em auto, ale wiem ze jak bede wymienia³ ¿arówki to beda to tungsram +50%.
    popieram
    Ostatnio edytowane przez Markon ; 18-09-2011 o 00:37 Powód: przeoczenie

  15. #14
    rustin
    Go¶æ
    W dobrej cenie s± Osram H7 55W Cool Blue Hyper White i je kupiê. Mia³em braæ Farenheita ale jako¶ po opisach ¿e w deszczu masakra rezygnuje

  16. #15
    Niedzielny kierowca Awatar blaszczu
    Imiê
    Maciek
    Opis
    Fiat Stilo 3D 1.8 by³o Mondeo Mk2
    Od
    04 Sep 2011
    Mieszka w
    £ód¼
    A s³ysza³ kto¶ o ¿arówkach firmy XTec? Podobno bardzo ³adnie ¶wiec± i s± w naprawdê rozs±dnej cenie

  17. #16
    rustin
    Go¶æ
    Z tego co widzê po opakowaniu to jaki¶ chyba chiñski wynalazek

    ---------- Post dodany o 22:13 ---------- Poprzedni post dodany o 22:10 ----------

    Osram H7 55W Cool Blue Hyper White nie posiadaj± homologacji europejskiej? ale chyba nie ra¿± innych czy co¶ w tym stylu ?

  18. #17

  19. #18
    Poch³aniacz prostych Awatar boro
    Imiê
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    Unitec wygra³ test w motorze
    Który numer Motoru? Dziwna sprawa, bo bo jeszcze nie spotka³em testu w którym te ¿arówki kto¶ uzna³by choæby za dobre...

    Masz tu skany jakiego¶ testu z Motoru
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...61196e87c.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5985c98d6.html
    i Unitec jest na ostatnim miejscu.

    Tu masz z tego roku z Auto ¦wiata:
    http://www.auto-swiat.pl/1-test-zaro...z-przypadek/19
    i opis Uniteca
    Plama ¶wiat³a stanowczo za w±ska, kiepskie o¶wietlenie punktu 50R i niedostateczne w punkcie 75R. Oznacza to, ¿e maj±c w aucie zainstalowany taki zestaw, ryzykujemy s³abe dostrzeganie przeszkód po³o¿onych wzd³u¿ prawego pobocza. Punkt maksimum o¶wietlenia przesuniêty stanowczo na prawo. Przeciêtna warto¶æ maksimum natê¿enia o¶wietlenia. Kiepskie o¶wietlenie drogi.

  20. #19
    Pogromca zakrêtów Awatar danielWr
    Imiê
    Daniel
    Model
    Mondeo MKIV,Focus MK2,Czarna Strza³a bez dachu
    Silnik
    2.0+1.6+1.6=345KM
    Od
    08 Jun 2009
    Mieszka w
    Wroc³aw
    Obecnie mam Tungsram H7 55W Mehalight Ultra +90% po przesiadce z OSRAM NIGHT BREAKER jest lipa. ¦wiat³o bardziej ¿ó³te ale to mo¿ne nie jest az tak wa¿ne ale za to zasiêg ¶wiate³ du¿o mniejszy.

  21. #20
    rustin
    Go¶æ
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    Który numer Motoru? Dziwna sprawa, bo bo jeszcze nie spotka³em testu w którym te ¿arówki kto¶ uzna³by choæby za dobre...
    http://allegro.pl/nr-1-w-gazecie-mot...731341605.html tak na szybko znalezione.
    Co do osramów cool blue to ¶wiat³o patrz±c z przodu jest bia³e i jest spora ró¿nica. Jak siê jedzie jest niebieskie takie ciemne jakie¶, nie wiem czy oko nie przyzwyczajone czy co. Poje¿d¿ê trochê i najwy¿ej zmieniê jak bêdzie mi ¼le ale wtedy na jakie¶ zwyk³e bo szkoda kasy

Podobne w±tki

  1. [MkIII] Które ¿arówki H1 wybraæ
    By zgdamian in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-01-2013, 00:58
  2. [MkII] Które g³o¶niki wybraæ
    By cichoc1 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 14:15
  3. [MkII] Które DVD wybraæ?
    By LEBOW in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 23:17
  4. [MkII] Które g³o¶niki wybraæ?
    By chwally in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-02-2008, 18:38
  5. [MkIII] G³o¶niki - które wybraæ?
    By mateusz2005 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-12-2007, 11:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów