+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    [MkI] 4x4 porada o wydech

    witam wszystkich mam rosbe mozecie sie zapytac ile u was kosztuje przed ostatni wydech do forda mondeo 4x4 95rok 2.0kombi???u mnie w miescie-wsi tego nie ma szczegolnie pytanie do ludzi z lublina i wawy bo tam sa salony forda i nie daleko odemnie jesli kots ma po drodze bylbym badrdzo wdzieczny za informacje
    a problem polega na tym ze niemaja u nas takich tlumikow bo sa nie typowe chodzi o to ze rura idaca od pierwszego tlumika do drugiego(przed ostatniego)jest całkowicie inaczej pogieta a mi wlasnie ta rura pada po woli
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar konio
    Imię
    Konrad
    Opis
    A3 2.0FSI
    Od
    02 May 2005
    Mieszka w
    Gdańsk
    Będziesz miał problem , ale rure moze dorobić ci spokojnie tłumikarz bez problemów.Kupujesz wydech np asmeta i tłumikarz dorabia rure i jest git.

  4. #3
    Cytat Zamieszczone przez konio
    Będziesz miał problem , ale rure moze dorobić ci spokojnie tłumikarz bez problemów.Kupujesz wydech np asmeta i tłumikarz dorabia rure i jest git.
    oj to chyba u ciebie u mnie rzaden nie chce sie podja mowia ze to cienkie ruryki sa i ze nie maja takich maszyn zeby wygiela i nie rozerwala rury a pozatym ona jaest w paru miejscach zgieta
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  5. #4
    Znawca leśnych tras
    Opis
    S6 4F0
    Od
    13 Jan 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Zaraz podam Ci cene oryginału z dużymi zniżkami....

  6. #5
    Znawca leśnych tras
    Opis
    S6 4F0
    Od
    13 Jan 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Więc tak... sam tłumik do 2.0 4 WD oryginał FORD kosztuje 780 PLN brutto w cenie dla Ciebie. Normalnie kosztuje ponad 1000 PLN. I to grubo. Natomiast występuje także kawałek rury jako część oddzielna, ale tylko jako kolanko na wysokości pewnie tylnego zawieszenia... nazywa się to Rura ukł.wyd.Mo ZH20 4WD. Bardzo prawdopodobne że to to czego szukasz. Cena dla Ciebie za tą rurke to 59 PLN brutto. Dostepna od ręki. Odezwij sie a priv to dam Ci schemat na którym jest ta rurka to sobie objerzysz czy to to czy nie..

    Aha - istnieje mozliwość montażu na miejscu w Lublinie.

  7. #6
    jesli to ta rurka to bede wali do lublina jak w dym
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  8. #7
    Znawca leśnych tras
    Opis
    S6 4F0
    Od
    13 Jan 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Masz na mailu fotke.

  9. #8
    mamale wydaje mi sie ze to jest tlumik do zwyklej wersji u mnie jest bardziej pokrecona
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  10. #9
    Znawca leśnych tras
    Opis
    S6 4F0
    Od
    13 Jan 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Rysunki są bardzo poglądowe. Ta rurka moze mieć i 1,5 metra albo 2 cm Kwestia tego zebyś ustalił czy to jest TO miejsce w którym ona jest czy nie

  11. #10
    Cytat Zamieszczone przez straits
    Rysunki są bardzo poglądowe. Ta rurka moze mieć i 1,5 metra albo 2 cm Kwestia tego zebyś ustalił czy to jest TO miejsce w którym ona jest czy nie
    tak to jest to miejsce ale jak by ci sie udalo jeszcze zrobic fotke ogryginalu to normalnie bylo by git P.S.WIELKIE DZIEKI
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

Podobne wątki

  1. [mk3] 1.8 SCi konkretna porada.
    By zbysio007 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 18:57
  2. [MkI] grill - porada
    By mario595 in forum Tuning
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 20:53
  3. [MkIII] porada
    By waldek1957 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2007, 22:02
  4. Silnik-porada
    By JurekM in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-11-2007, 12:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów