+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Kursant Awatar Sven-T
    Opis
    Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115km GHIA
    Od
    03 Nov 2011
    Mieszka w
    Kraśnik

    M-Tech Legend II

    Powoli przymierzam się do kupna sprzętu CB i chciałbym poznać Waszą opinię na temat radia M-TECH LEGEND II - podobno jest to odpowiednik znanego Unidena 520 tylko z homologacją Czy wart jest kupna? Do tego jaką proponowalibyście antenę w miarę rozsądnej cenie?
    Ostatnio edytowane przez Sven-T ; 19-02-2012 o 13:59

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    miałem doczynienia w dwóch trasach z nim z antena Presidenta tą krótka na magnesie nie pamiętam dokładnie nazwy taka z 40 cm no i wizualnie różni się tylko tym napisem, jest przełącznik do wyboru AM i FM, i możliwosc ustawienia kanalu 19, nawet jesli przestawisz pokretlem to i tak jest 19, dla mnie troche irytujace jest to że przy każdym ponownym wlaczeniu jesli nie ma źródła zasilania na stale trzeba potwierdzać kraj czyli PL, na wylaczonym filtrze wlaczyć radio, póżniej filtr wlaczyc i już wszystko OK, chyba tak dokładnie to jest.

    Co do nadawania to ludzie odpowiadali na pytania normalnie więc chyba źle nie jest, ściągałem gorzej niż moim unidenem ale to pewnie przez antene na magnesie ustawiona na brzegu dachu koło kierowcy i poskrecany przewod na tylnej kanapie, mimo tego było słychać jakies 4 km, za te pieniądze raczej warto, chociaż czy jest to samo czy Uniden to ręki nie dam sobie uciąć bo na elektronice w środku to nei bardzo sie znam....

  4. #3
    Kursant Awatar Sven-T
    Opis
    Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115km GHIA
    Od
    03 Nov 2011
    Mieszka w
    Kraśnik
    pewnie była to antena President Georgia ? właśnie zastanawiam się nad kupnem takiego zestawu M-Tech Legend II i do tego antenę President Georgia albo Missouri - nie wiem jeszcze którą wybrać

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    tak georgia, z tą drugą nie miałem w ogóle doczynienia, ja mam montażową i dłuższą ale też presidenta
    Jeżdze co jakiś czas dwoma autami właśnie z antenkami georgia ale jeden zestaw to jest taki, że zakładany jest na jakieś 3 miesiace wiec nie bede go oceniał tylko ten który jest u ojca, przez dwa lata eksploatacja przetarła sie osłona kabla przy zamykaniu bagażnika a zestaw jeszcze jako tako działa co dla mnie jest dziwne i pewnie dawno bym to zrobił... Jeśli cennisz sobie wymiary przy w miare dobrym zasiegu to antenka powinna sie sprawdzic

  6. #5
    Pogromca zakrętów Awatar MarekPrint
    Imię
    Marek
    Model
    Mazda 6 Red:Było MKIII HB '04, 2,0 PB
    Silnik
    2.0 Benzynka
    Od
    13 Feb 2009
    Mieszka w
    Łódź/Łowicz
    Mam takie coś M-TECH LEGEND II + antena Sirio AS100 z magnesem (na dachu) za kwotę 310 zł ze strojeniem daje radę na jakieś 20 km . Mała cena , parametry dobre , zasięg w miarę OK.

    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    dla mnie troche irytujace jest to że przy każdym ponownym wlaczeniu jesli nie ma źródła zasilania na stale trzeba potwierdzać kraj czyli PL, na wylaczonym filtrze wlaczyć radio, póżniej filtr wlaczyc i już wszystko OK, chyba tak dokładnie to jest.
    Raczej nie masz zapamiętane na stałe PL , ja po rozłączaniu nigdy nie ustawiam i nie bawię się w filtry. Po podłączeniu na wyświetlaczy pojawia się PL i już działa.
    Ostatnio edytowane przez MarekPrint ; 19-02-2012 o 14:46

  7. #6
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    jak nie masz włączonego filtru to tak, przynajmniej według instrukcji jak podłączasz z włączonym filtrem to musisz go wylaczyc i wlaczyc radio jeszcze raz, wtedy jest PL

  8. #7
    Pochłaniacz prostych
    Opis
    mondeo mk2 1,8 td kombi 1999
    Od
    26 Apr 2011
    Mieszka w
    tomaszow mazowiecki
    m tech to nawet obok unidena nie lezał to marna kopia prezia harrego 2 classic (bez ASC) - chinole sie wg mnie nie postarali, ja uzywam yosana pro 120 i po małej modyfikacji , która kosztowała mnie 3 pln, radyjko nie szumi i czysto zbiera sygnal bez zbednego krecenia galkami.Antena to WLW (oryginał)
    Ostatnio edytowane przez kuba 82 ; 19-02-2012 o 15:43

  9. #8
    Kursant Awatar Sven-T
    Opis
    Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115km GHIA
    Od
    03 Nov 2011
    Mieszka w
    Kraśnik
    Cytat Zamieszczone przez MarekPrint Zobacz posta
    Mam takie coś M-TECH LEGEND II + antena Sirio AS100 z magnesem (na dachu) za kwotę 310 zł ze strojeniem daje radę na jakieś 20 km . Mała cena , parametry dobre , zasięg w miarę OK.
    czyli myślę, że jak zakupię antenę President Missouri to będę miał bardzo podobny zasięg do twojego antenka ma 75cm... kurde, waham się jeszcze co do anteny, bo na radio się już zdecydowałem, lepiej kupić antenę President Missouri (75cm) czy Georgia (31cm) ?

Podobne wątki

  1. [MkIII] Powerbox V-tech
    By Prezes_Nowak in forum Tuning
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 11:14
  2. [MkII] Pilot do autoalarmu LEGEND cs9218 poszukuje zamiennika
    By szymonkowal92 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-09-2012, 21:44
  3. [MkI] kto z Was ma GAS TECH 500s??
    By Meli in forum LPG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-10-2006, 12:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów