+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Zielony listek Awatar QBAMKIII
    Opis
    Corolla T-Sport
    Od
    06 Jan 2006
    Mieszka w
    RADOMSKO/ ŁÓDŹ

    [MkIII] KOŁO ZAMACHOWE- CENA

    Może wie ktoś ile kosztuje nowe koło zamachowe do mondeo 2.0 TDDI 115KM...2001r Najlepiej jakaś dobra firma, albo oryginal od forda.

    Muszę kupić nowe bo moje ma luzy, jak dodają gazu, albo jadę pod górę to chodzi jak traktor ...
    Filtry stożkowe K&N
    Atrakcyjne ceny. Wiele modeli.

    Pisać na PW w sprawie ceny do konkretnego modelul

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    waldemarz
    Gość
    Powiedz mi jak dlugo jeszcze koledzy maja cie informowac abys uzupelnil swoj profil w takie dane jak : skad jestes i jakie masz autko. Widzialem ze juz w kazdym temacie co pisales to prosza cie o uzupelnienie profilu i nadal tego nie robisz.
    A jesli chodzi o kolo zamachowe to zadzwon do ASO Ford w swojej miejscowosci i sie dowiedz ile u nich kosztuje.

  4. #3

    Re: [MkIII] KOŁO ZAMACHOWE- CENA

    Cytat Zamieszczone przez QBAMKIII
    Może wie ktoś ile kosztuje nowe koło zamachowe do mondeo 2.0 TDDI 115KM...2001r Najlepiej jakaś dobra firma, albo oryginal od forda.

    Muszę kupić nowe bo moje ma luzy, jak dodają gazu, albo jadę pod górę to chodzi jak traktor ...
    spaliles sprzeglo i padly plastikowe odwazniki w kole,tzw tlumiki drgań skretnych ktore dla odmiany w MKIII są nie w tarczy sprzegla tylko w kole zamachowym.Koszt w ASO to okolo 1300pln,zamiennik nie istnieje.Mozesz spróbowac oyginał zakupić ABSCAR.Firma handluje oryginalnymi czesciami do Forda i ceny ma nizsze niż ASO co niejednokrotnie sprawdzilismy :metal

  5. #4
    Zielony listek Awatar QBAMKIII
    Opis
    Corolla T-Sport
    Od
    06 Jan 2006
    Mieszka w
    RADOMSKO/ ŁÓDŹ
    Dzięki za pomoc.

    Myślałem że to trochę mniej kosztuje. Narazie się wstrzymam od zakupu bo poprostu nie mam takiej kasy. Mam nadzieją że nic się nie stanie jak będę jeździł z luzami w kole zamachowym .
    Filtry stożkowe K&N
    Atrakcyjne ceny. Wiele modeli.

    Pisać na PW w sprawie ceny do konkretnego modelul

  6. #5
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Witaj.
    U mnie tyż koło zamachowe daje znać o sobie (albo sprzęgło z dociskiem - to okaże się przy demontażu) - na razie jeszcze jeździ , a pierwsze objawy wystąpiły pod koniec sierpnia zeszłego roku.
    Niestety koszt jest spory , też zbieram $$$ i na razie stosuję się do zaleceń mechesa. Trzeba jeździć płynnie, bez niepotrzebnego szarpania gazem, wtedy praktycznie koło zamachowe jest na wakacjach
    Mój meches ma namiary na jakiegoś gostka, który regeneruje te koła, ale koszt jest niewiele mniejszy od oryginału. Moim zdaniem przy różnicy 200 - 300 pln lepiej zainwestować w oryginał. Poza tym są trzy rodzaje kół i dopiero po wysłaniu do gostka (gdzieś na południu kraju) okazuje się, czy ma jakieś gotowe na podmianę, czy musi robić to zdemontowane z Mdo (co wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na autko ).

    :metal

  7. #6
    waldemarz
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez QBAMKIII
    Dzięki za pomoc.

    Myślałem że to trochę mniej kosztuje. Narazie się wstrzymam od zakupu bo poprostu nie mam takiej kasy. Mam nadzieją że nic się nie stanie jak będę jeździł z luzami w kole zamachowym .
    Ja za bardzo bym tak nie ryzykowal dlugo jezdzic z luzem na kole zamachowym.

  8. #7
    Cytat Zamieszczone przez Luca
    Witaj.
    U mnie tyż koło zamachowe daje znać o sobie (albo sprzęgło z dociskiem - to okaże się przy demontażu) - na razie jeszcze jeździ , a pierwsze objawy wystąpiły pod koniec sierpnia zeszłego roku.
    Niestety koszt jest spory , też zbieram $$$ i na razie stosuję się do zaleceń mechesa. Trzeba jeździć płynnie, bez niepotrzebnego szarpania gazem, wtedy praktycznie koło zamachowe jest na wakacjach
    Mój meches ma namiary na jakiegoś gostka, który regeneruje te koła, ale koszt jest niewiele mniejszy od oryginału. Moim zdaniem przy różnicy 200 - 300 pln lepiej zainwestować w oryginał. Poza tym są trzy rodzaje kół i dopiero po wysłaniu do gostka (gdzieś na południu kraju) okazuje się, czy ma jakieś gotowe na podmianę, czy musi robić to zdemontowane z Mdo (co wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na autko ).Ciekawe w jaki sposób zregeneruje to kolo?Muisalby nowiutkie "tlumiki" zalozyc,a tych nie ma jako czesc wymienna Juz to przerabialem

    :metal

  9. #8
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Nie wiem krzysiu jak magik to robi, aż tak głęboko nie wnikałem. Wiem jedynie, że już trzy Mdo w okolicach Wawy tak "uzdrowił" i działają.
    Mimo wszystko jak pisałem - różnica w cenie między nowym i regenerowanym jest na tyle niewielka, że jednak zbieram kasiorę na nowe

    :metal

  10. #9
    Zielony listek Awatar QBAMKIII
    Opis
    Corolla T-Sport
    Od
    06 Jan 2006
    Mieszka w
    RADOMSKO/ ŁÓDŹ
    Co się może stać jeżeli nie wymienie tgo koła na nowe tylko będę jeździł z tym???

  11. #10
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Pewnie się w końcu rozsypie i laweta, sznurek, albo inszy sposób dotarcia do warsztatu pozostanie
    Ja dostałem prikaz od mechesa, coby spokojnie (j) jeździć i na razie nie ma problemów (znaczy się trochę hałasuje - ale jeździ ).
    Jak będę miał wolne $$$ to zrobię (albo jak padnie ), na razie turlam się tak jak jest

    :metal

Podobne wątki

  1. [MkII] Koło zamachowe Mondeo Mk2 2.5 V6
    By Pacco in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 22:23
  2. [TDDi MKIII] Niedwumasowe koło zamachowe ???
    By andriu67 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 20:52
  3. [All] Lekkie koło zamachowe
    By Bachor in forum Tuning
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-06-2010, 10:10
  4. [MkII] koło zamachowe
    By Kleber in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-05-2008, 23:16
  5. [MkII] 1,8TD, koło zamachowe-ile zębów??
    By generalX in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-03-2008, 17:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów