+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    emre
    Gość

    Mondeo MK3 TDCI 2004r

    Witam.

    Mam możliwość wymiany na ten konkretny egzemplarz mondeo

    http://szymon.otomoto.pl/ford-mondeo...C22372019.html

    Auto widziałem, fajnie jeździ. Zastanowiła mnie taka rzecz jak brak plastikowej osłony silnika pod maską. Właściciel twierdzi, że Fordy z Polskiego salonu jej nie miały i tak ma być, ściema?

    Przejechałem nim jakieś 2km i wskazówka od temperatury się prawie nie ruszyła, podobno po przejechaniu jeszcze kawałka miałaby się podnieść.

    Zaciekawiła mnie też świecąca na czerwono śnieżka w lewym górnym rogu zegarów, co sygnalizuje?

    Sorry za laickie pytania ale z MK3 praktycznie nie miałem do czynienia. Może jeszcze inne sugestie na temat tego konkretnego egzemplarza? Warty 15k?

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    obudowy miały wszystkie, dwie naklejki na szybie, ciekawe ile poprzedni właściciel sie "nacieszył" Może sprzedał za bezcen handlarzowi bo cos zaczel osie psuc po kupnie?
    Wersja bieda, zdjecia pdo takimi kątami, że nic nei widać...
    Wymiany to znaczy zamiany? Bo jeśli tak to pamietaj, że handlarz musi zarobić.
    O aucie możesz myślec ale jak sam sie nie znasz to uważaj albo zabierz do ASO bo jeśli np pompa wysokiego cisnienia siada w TDCI to koszta bardzo spore, lepiej byloby dołożyc i kupic inne

    Przynajmniej przebieg wydaje sie realny
    Ostatnio edytowane przez linkgrabber ; 27-01-2012 o 13:38

  4. #3
    Pochłaniacz prostych Awatar Jareczek1980
    Model
    Laguna
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    13 Mar 2010
    Mieszka w
    Czeladź
    Cytat Zamieszczone przez emre Zobacz posta
    Zaciekawiła mnie też świecąca na czerwono śnieżka w lewym górnym rogu zegarów, co sygnalizuje?
    ze wtryski do wymiany
    zartuję, pokażuje ze jest temp 0 lub poniżej. Jak jest temp od 0-4 to jest pomarańczowa.
    Miałem dwa krajowe mk3 i w obu miałem pokrywę silnika. Ktoś kiedyś pisał ze po lifcie byla za dopłatą, ale nie wiem ile w tym prawdy

  5. #4
    emre
    Gość
    Handlarz wziął go w rozliczeniu. Rzekomo wtryski i dwumas robiony. Nie podoba mi się za bardzo kolor i ta wersja.

    Na plus wychodzi rocznik i nieźle pocina ten silnik.

    Ogółem znam się na samochodach, ten nie jest jakiś idealny. Klepany gdzie nie gdzie też był. Ważniejsze było dla mnie to, że weszło by w rozliczeniu e39 535iA. Ale chyba odpuszczę

  6. #5
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    spróbuj sam sprzedać i wtedy masz chociaż możliwość negocjacji i większe możliwości znalezienia czegoś dobrego.
    Jak handlarz sprzedaje to nie powie, że trzeba włożyc ileś pieniędzy, wiesz jak jest, cena czyni cuda a wszystkie auta to perełki, brać i jeździć

Podobne wątki

  1. [TDCi MKIII] Mondeo MK3 2.0 TDCI 2004r. - Auto samo przyśpiesza
    By mariners in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 16:47
  2. DO OCENY Ford Mondeo AMBIENTE X TDCI 2004R
    By daman0629 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-12-2011, 16:21
  3. [MkIII] Mam problem ze sprzegłem Mondeo MkIII TDCI 130k 2004r
    By dprzemo1 in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 22:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów