+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Kursant
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Opis
    mondeo mk2 td
    Od
    03 Jan 2012
    Mieszka w
    krzeszowice

    Silniczek krokowy

    Witam wszystkich forumowiczów!!!mam pytanko co może być przyczyną działającego od czasu do czasu silniczka krokowego raz działa raz nie???dodam że jest wyczyszczony i po ponownym założeniu niestety nic nie pomogło,przy ponownym zapłonie autko (endura de)kręci jak szalone ale nie mogło zapalić dopiero ręczne podciągnięcie linki z silniczka krokowego-auto odpaliło od strzału!wszystkie inne bolączki mojego klekotka już wyeliminowałem typu wtryski,przewody przeżroczyste,rozrusznik,kąt wtrysku,podgrzewacz i orginalna pompka zastąpiona nowym filtrem VW-owszem pojawia się taki drobniutki piaseczek powietrzny w min ilościale-to nic.,pompe dziś podłączyłem na krótko i za pierwszym odpaleniem nic dopiero po ruszeniu dzwigni z przyśpieszenia zapłonu tak jak pisałem odpalił super-jaka przyczyna takiego zachowania silniczka krokowego i czy on ma coś wspolnego z odpalaniem bo szereg opini na forum mówi o braku powiązania silniczka z odpalaniem.Pozdrawiam.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Opis
    mondeo mk2 td
    Od
    03 Jan 2012
    Mieszka w
    krzeszowice

    sterowanie silniczka krokowego

    Witam ponownie niestety nikt z szanownych forumowiczów nie odpowiada???Mam jeszcze jedno pytanie co steruje owym silniczkiem krokowym bo po podłączeniu do komputera -ERROR układu wtryskowego więc może to przyczyna???W piątek podłączam do oryginalengo kompa forda-napisze o efektach
    Ostatnio edytowane przez slawson1611 ; 01-02-2012 o 21:43

  4. #3
    Kursant
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Opis
    mondeo mk2 td
    Od
    03 Jan 2012
    Mieszka w
    krzeszowice

    Angry silniczek krokowy

    Cytat Zamieszczone przez slawson1611 Zobacz posta
    Witam ponownie niestety nikt z szanownych forumowiczów nie odpowiada???Mam jeszcze jedno pytanie co steruje owym silniczkiem krokowym bo po podłączeniu do komputera -ERROR układu wtryskowego więc może to przyczyna???W piątek podłączam do oryginalengo kompa forda-napisze o efektach
    Witam,diagnoza na kompie zrobiona-wszystko sprawne z strony elektronicznej a silniczek jak chce to działa bądz nie.Elektryk powiedział że jedna z ścieżek może być wytarta i to jest efekt-jak go poruszy to chodzi dopuki znów nie zatrzyma sie na owej ścieżce.

Podobne wątki

  1. [Zetec] Silniczek krokowy
    By boleslav12 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-01-2012, 15:35
  2. [MkII] silniczek krokowy
    By qentin in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-10-2008, 11:47
  3. silniczek krokowy...
    By gundas in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-10-2006, 13:42
  4. silniczek krokowy
    By maxic in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2006, 08:41
  5. silniczek krokowy
    By rydzadam in forum LPG
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-01-2006, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów