+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    Mistrz pobocza
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    24 Feb 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Luca, to będzisz tyle nim jeździł że oddasz go potem Szkodnikowi (sorry Juniorowi) ???

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Cytat Zamieszczone przez Luca
    Chciałem zachować pełną regulację fotela (żonka też czasami śmiga Mondkiem , a i szkodnik rośnie ), a że plastiki są ciemne w środku to i radyjko się tak nie rzuca w oczy

    :metal

    U mnie tam się reguluje fotel w pełnym zakresie, a MkIII jest w środku przestronniejszy od MkII

    La..La..La..Laguna....A..A..A....Alfa Romeo....[b:86951b4ac7]I'm Demon
    Speeding

  4. #23
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    @ Mamut - akurat za 4 latka będę miał 10-letniego "szrota" na pożarcie przez Szkodnika - przynajmniej będę wiedział, czym jeździ

    @ Pawulon - Przestronniejszy jest, ale akurat między fotelem i tunelem jakoś mi radyjko nie pasiło

    :metal

  5. #24
    piotrek13
    Gość

    CB w lewym schowku pod kierownicą MkIII

    Witam Wszystkich!

    Czy zastanawiliście się nad możliwością montażu i ukrycia CB w lewym schowku pod kierownicą, tak by można było go zamykać.
    Może macie jakieś doświadczenia lub przemyślenia w tej sprawie. Potrzebne jest małe CB o szer. max. ok. 110 mm. Nie mam praktycznie żadnej wiedzy w temacie CB i zastanawiam się czy takie małe radia są dostępne lub czy taki montaż jest właściwy(np. brak chłodzenia radia).

    Pozdrawiam

  6. #25
    Mistrz pobocza
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    24 Feb 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Witaj na forum.
    Luca ma radio w innym miejscu.
    Większość ma CB właśnie w tym schowku.
    Ja poszukasz to znajdziesz sporo wątków o tym, chyba był nawet atrykuł z fotkami.
    zawsze można użyć "szukaj"

  7. #26
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Cytat Zamieszczone przez 70Mamut
    Większość ma CB właśnie w tym schowku.
    Mamuciku - większość tak, ale posiadaczy MKI i II , a Kolega dysponuje wersją MKIII
    Niestety MKIII nie ma półeczki "na gąbkę"

    Do schowka, o którym pisze piotrek13 przymierzałem swojego Unidena i jeśli zrezygnowałbym z zamykania schowka (tzn. pozbyłbym się tej klapki), to radyjko nawet pasowało wymiarowo. Problem wystąpił z mocowaniem, nie było do czego podczepić - trzeba by dorabiać jakiś uchwyt do uchwytu itd. itp.
    W końcu Uniden wylądował jak na fotkach i bardzo sobię chwalę.

    :metal

  8. #27
    Ustawienie przy nodze kierowcy tez nie jest najlepsze,ogranicza ruchy.
    wiec lepiej z drugiej strony tunelu lub przy slupku srodkowym

  9. #28
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Ustawienie przy nodze kierowcy tez nie jest najlepsze,ogranicza ruchy.
    wiec lepiej z drugiej strony tunelu lub przy slupku srodkowym
    Nic nie ogranicza , w moim przypadku fotel zachował nawet pełną (no prawie, wykluczam krasnoludki za kółkiem ) "przesuwalność". Generalnie z przodu Monduś jest dość obszerny i radyjko spokojnie wchodzi między nogę i tunel :metal , z dużym zapasem.
    Myślałem nad słupkiem, ale zerkanie pod pachą podczas zmiany kanałów, bądź regulacje SQ & RFG podczas jazdy są mniej wygodne, niż przy moim montażu.
    Z drugiej strony tunelu to zaraz siakaś kobita sobie porwie pończoszki i będzie awantura

    :metal

  10. #29
    Porwane rajstopki to okazja do zdjecia ,a jak obiecasz drugie nowe.........Ja w swoim mialem radio na podlokietniku kladzione ,ale nie bylo tam caly czas tylko na wyjazdy

  11. #30
    Kursant
    Imię
    Krzysztof
    Opis
    Mondeo MK4 2009 PB+LPG
    Od
    07 Aug 2007
    Mieszka w
    Chełmno
    Mamuciku - większość tak, ale posiadaczy MKI i II , a Kolega dysponuje wersją MKIII
    Niestety MKIII nie ma półeczki "na gąbkę"

    Do schowka, o którym pisze piotrek13 przymierzałem swojego Unidena i jeśli zrezygnowałbym z zamykania schowka (tzn. pozbyłbym się tej klapki), to radyjko nawet pasowało wymiarowo. Problem wystąpił z mocowaniem, nie było do czego podczepić - trzeba by dorabiać jakiś uchwyt do uchwytu itd. itp.
    W końcu Uniden wylądował jak na fotkach i bardzo sobię chwalę.

    :metal [/quote]

    Ja mam Alana 102 i mając MKII miałem zainstalowanego go właśnie na tej półeczce (po odpowiednich przeróbkach). Aktualnie chcę tegoż alana założyć do MKIII i myślę o zastąpieniu schowka radiem. Wydaje mi się że po odpowiednim przystosowaniu otworu (a konkretnie uchwytów) nie powinno być problemu. Poza tym jest jeszcze inna opcja kupić sam schowek na szrocie i popróbować go przerobić w taki sposób aby radio się w nim zmieściło w razie czego będzie niewielka strata. Jak coś mądrego wymyślę to na pewno się odezwę. MKIII mam dopiero od kilku dni i muszę jeszcze trochę nad tym pogłówkować.
    -= CRYSTOPH =-

    MKIV 2.0 FlexiFuel Kombi 2009 PB+LPG
    Dzisiaj jest średnio: lepiej niż wczoraj, ale gorzej niż jutro

  12. #31
    Znawca leśnych tras Awatar rc23
    Imię
    ROBERT
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    SIX PACK 04'
    Od
    09 Apr 2005
    Mieszka w
    Poznań/Borówiec
    Cytat Zamieszczone przez Crystoph
    Mamuciku - większość tak, ale posiadaczy MKI i II , a Kolega dysponuje wersją MKIII
    Niestety MKIII nie ma półeczki "na gąbkę"

    Do schowka, o którym pisze piotrek13 przymierzałem swojego Unidena i jeśli zrezygnowałbym z zamykania schowka (tzn. pozbyłbym się tej klapki), to radyjko nawet pasowało wymiarowo. Problem wystąpił z mocowaniem, nie było do czego podczepić - trzeba by dorabiać jakiś uchwyt do uchwytu itd. itp.
    W końcu Uniden wylądował jak na fotkach i bardzo sobię chwalę.

    :metal
    Ja mam Alana 102 i mając MKII miałem zainstalowanego go właśnie na tej półeczce (po odpowiednich przeróbkach). Aktualnie chcę tegoż alana założyć do MKIII i myślę o zastąpieniu schowka radiem. Wydaje mi się że po odpowiednim przystosowaniu otworu (a konkretnie uchwytów) nie powinno być problemu. Poza tym jest jeszcze inna opcja kupić sam schowek na szrocie i popróbować go przerobić w taki sposób aby radio się w nim zmieściło w razie czego będzie niewielka strata. Jak coś mądrego wymyślę to na pewno się odezwę. MKIII mam dopiero od kilku dni i muszę jeszcze trochę nad tym pogłówkować.[/quote]

    odpowiadasz na post z przed 4 lat, zastanowił sie kolega po co?
    MYŚLĘ ZA motocyklistów...2X
    "to właśnie używanie kierunkowskazów wskazuje mężczyzn w tłumie na drodze" ercu młodszy

  13. #32
    Kursant
    Imię
    Krzysztof
    Opis
    Mondeo MK4 2009 PB+LPG
    Od
    07 Aug 2007
    Mieszka w
    Chełmno
    Cóż nie spojrzałem na datę, a właśnie kupiłem MK3. Chcę go teraz uzbroić w to i owo więc zacząłem od szukajki zamiast zaczynać nowy wątek niepotrzebnie skoro temat był już wałkowany. Ponadto wybierając opcje cytuj coś pomyliłęm i efekt jest taki jakbym całość sam napisał, a pierwsza część postu jest cytatem z wcześniejszego.
    -= CRYSTOPH =-

    MKIV 2.0 FlexiFuel Kombi 2009 PB+LPG
    Dzisiaj jest średnio: lepiej niż wczoraj, ale gorzej niż jutro

  14. #33
    Kursant
    Opis
    Mondeo MKIII
    Od
    16 Apr 2010
    Mieszka w
    Warszawa_WT
    Witam,
    ja właśnie przymierzam się do montażu anteny na klapę tylko przewód 3,5m po poprowadzeniu go 'po krawędzi' i pod tapicerką ni cho...y nie starcza do miejsca przy kierowcy.
    Czy kabel jakoś przedłużaliście? Może inaczej poprowadzony?
    Druga sprawa to moje TTI880, które jest dość duże i nie wiem za bardzo gdzie je zapakować. Ma ktoś jakiś patent z tym sprzętem?
    mdd

Podobne wątki

  1. [MkI] ABS i jego dzialanie
    By MisieqM3 in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-01-2010, 07:36
  2. Luca, gdzie są kawały z CB????
    By Mamut in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-11-2006, 10:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów