+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Mistrz pobocza
    Opis
    Ford Mondeo MKIII sedan
    Od
    18 Feb 2006
    Mieszka w
    Zabrze-Śląskie

    Zestaw do auta roboczego

    Mam zamiar zamontować w drugim autku zestaw CB, bo ciągle mi czegoś brakuje jadąc na robotę lub na ryby.
    Autko to Peugeot Partner.
    Co powiecie na Alan 48+ Multi i antena Lemm AT-1002 Mini Turbo montowana na stałe.
    Dłuższej anteny nie dam rady zamontować, a ta która ma być powinna mieć motylek do szybkiego pochyłu (bardzo niski garaż)
    "Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Na cuda trzeba trochę poczekać"

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Piotr
    Model
    MK III kombi
    Silnik
    diesel 2.0 TDCI
    Od
    08 Feb 2010
    Mieszka w
    Radom
    Używam Alana 48+ Multi z dwoma antenami Midland ML-145 (trasa) i Lemm AT-106 (miasto). Z radia jestem bardzo zadowolony. Ze wspomnianymi antenami działa wręcz rewelacyjnie. Na ML-ce miałem łączność mobil - mobil 16 km, mobil - baza 17 km. Przy tej ostatniej łączności nie był to szczyt możliwości zestawu. Sygnał miałem na połowie skali i tak samo zgłaszał rozmówca. Lemm jest krótką anteną - ledwo niecałe 70 cm, ale wystarcza w zupełności - łączności na poziomie do 10 km to norma.
    teraz o samym radiu - niektórzy twierdzą że to lepszej klasy szumofon, ale wg mnie idzie tak wyregulować, że jest przyjemne w odsłuchu. Oprócz squelcha i rf gaina posiada też przełącznik DX/Local, co się przydaje przy dużym poziomie zakłóceń w miastach. Jeden ruch palcem i cisza w radyjku. Wiadomo,że skrócony zasięg odsłuchu, ale w mieście niekoniecznie jest to wadą.Jedyny mankament to słaby głośnik. Używam zewnętrznego głośnika po pierwsze dla polepszenia odsłuchu , po drugie - radio wbudowane w deskę.
    MIC Gain to w zasadzie atrapa - non stop ustawiony na maxa. Inaczej słaba modulacja.
    ML-145 była kiedyś na magnesie i zestaw spisywał się dobrze, obecnie mam zamontowaną na stałe i jest rewelacyjnie na ML-ce i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu na krótkim Lemie. Obecnie zakupiłem mikrofon ze wzmocnieniem i echem (używam bardzo delikatnego echa) i stwierdziłem, że lepszego zestawu mi nie potrzeba.
    Ostatnio edytowane przez Optysio ; 06-04-2012 o 23:18
    Był Kadet, Ibiza I, Orion, Mondek MK I i obecnie Mondek MK III


  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar kojot310
    Imię
    Darek
    Model
    2.0 benzyna
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    mk 3 benzyna 2.0 w automacie 145 km
    Od
    31 Jul 2007
    Mieszka w
    Żory/ Górny Śląsk/ SZO
    Cytat Zamieszczone przez KOKOT Zobacz posta
    Co powiecie na Alan 48+ Multi i antena Lemm AT-1002 Mini Turbo montowana na stałe.
    Dobry zestaw

  5. #4
    Kursant
    Imię
    Marek
    Opis
    MK III 2.0 Pb kombi 2001
    Od
    26 Dec 2010
    Mieszka w
    Kozienice
    Zobacz sobie jeszcze radyjko M-Tech legend 3

Podobne wątki

  1. [Radio] Profesjonalny zestaw CB do auta
    By kosalki in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-02-2014, 16:45
  2. [Radio] Zestaw
    By norbi333 in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów