+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    bambus
    Gość

    MkIV 1.8 TDCi Titanium prośba o opinię

    Witam,

    Zastanawiam się nad kupnem tego egzemplarza:
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-C24198531.html

    Dzwoniłem już do właściciela.
    Samochód sprowadził z Belgii od osoby prywatnej. Był lekko stuknięty z boku (nie wiem z którego). Jeździł nim w Polsce rok, a teraz kupuje coś nowszego i chce sprzedać (nie jest handlarzem).
    Według mnie opcja full wypas, a cena atrakcyjna (pod warunkiem, że to lekkie stuknięcie było faktycznie lekkie, a gość faktycznie nie jest handlarzem.
    Dajcie znać gdybyście dostrzegli coś niepokojącego.
    Dostalem też VIN: WF0EXXGBBE7S48364. Zaraz spróbujęgo posprawdzać, a jutro jadę zobaczyć. Niestety nie mam czujnika grubości lakieru. Może ktoś z Wawy, kto ma, chciałby się przejechać ze mną? (zapraszam nawet bez czujnika - para fachowych oczu też cenna).
    Przy okazji - ktoś może polecić jakieś ASO w Warszawie, robiące rzetelne przeglądy?

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Kursant
    Opis
    MkIV 2.5T
    Od
    31 May 2009
    Mieszka w
    Warszawa/Marki
    Na dzień dobry masz w ogłoszeniu kłamstwo odnośnie kraju pochodzenia pojazdu. Przetrzep go bardzo dokładnie, skontaktuj się z serwisami w Belgii gdzie auto było serwisowane. A do full wypasu to mu daleko.

  4. #3
    bambus
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez vega Zobacz posta
    Na dzień dobry masz w ogłoszeniu kłamstwo odnośnie kraju pochodzenia pojazdu. Przetrzep go bardzo dokładnie, skontaktuj się z serwisami w Belgii gdzie auto było serwisowane. A do full wypasu to mu daleko.
    Tak jak pisałem - wiem, że jest sprowadzony z Belgii. Mogę gościowi najwyżej zwrócić uwagę, żeby to zmienił w ogloszeniu.
    A co do full wypasu - porównując wersje z polskich salonów śmiem jednak twierdzić, że wypas. Czy "full"??? Zawsze można coś dodać, ale dla mnie wystarczy to co ma.
    Ale do rzeczy.
    Pojechałem go dzisiaj zobaczyć. Wygląda ok. Ma kilka otarć na zderzakach po parkingowych incydentach, poza tym nic specjalnego nie zwróciło mojej uwagi. W poniedziałek spróbuję umówić sięna przegląd do ASO- zobaczymy co tam wynajdą.
    Człowiek faktycznie nie jest handlarzem, rok temu sprowadził auto dla siebie a teraz wymienia na nowsze. Niestety samochod nie ma książki serwisowej. Gość twierdzi, że mimo usilnych próśb sprzedający w Belgii mu jej nie przekazał. I to jest jedyna rzecz, która mnie niepokoi. Podobno samochod został sprowadzony z przebiegiem ok. 70000 rok temu, czyli miał 4 lata. Jak na diesla trochę mało, chyba,że ktoś go użytkował pywatnie (co teżsię przecież zdarza.W związku z tym chętnie bym sięskontaktował z serwisami w Belgii, tylko nie bardzo wiem jak. Gdzie mogęznaleźć namiary na nie? Próbowałem na stronie www.ford.be, ale kiepsko u mnie z flamandzkim
    A tak w ogóle, co o tym wszystkim sądzicie patrząc z boku, bo ja chyba trochę stracilem możliwość trzeźwej oceny sytuacji (czas mnie już nagli, trochę jestem też zmęczony poszukiwaniami więc może sobie idealizuję to co widzę i naciągam fakty żeby tylko go kupić).

  5. #4
    Pieszy
    Opis
    Mondeo 2.0TDDI
    Od
    10 May 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    przyjrzyj sie szczelina maski oraz na slupku srodkowym pomiedzy drzwiami z obu stron
    2.0 TDDI 130Km/320Nm

  6. #5
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Galaxy
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    25 Dec 2005
    Mieszka w
    warszawa
    w fordzie nie ma pojęcia full - zawsze coś da się wrzucić, a wersje strasznie się różnią.

    jak będziesz go miał to pojedź do aso - np. ostroroga 20.
    albo do mechanika klubowego Paola - warto ;-)

  7. #6
    Mistrz pobocza
    Imię
    Dawid
    Model
    Kangur, Fiesta mk6
    Silnik
    1,2i, 1,4 TDCI
    Opis
    Renault Kangoo 1,2 16V, '02/Ford Fiesta 1,4 TDCI
    Od
    18 Nov 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp
    Na moje oko przebieg przesadzony...Poza tym zdjęcia kiepskie...No i na "-" silnik 1,8, ale to już moje zdanie. Jak Ci pasuje, jedź na serwis na sprawdzenie.
    126p (seledynek)->ASTRA I 1,7 TDS (pierwszy ścigacz)->ASTRA II 1,7 DTI->MDO MK CZY TDDI 116 KM!!!->MONDEO MK IV 2,0 TDCI 143 KM ----->>> http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/89291-Mondełuś-MK-IV-by-agassii-) ------->>Kangur do budowy chałupy, Fiesta mk6


  8. #7
    bambus
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Michal55 Zobacz posta
    przyjrzyj sie szczelina maski oraz na slupku srodkowym pomiedzy drzwiami z obu stron
    O tej szczelinie piszesz tak profilaktycznie, czy coś zauważyłeś?

    ---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

    Cytat Zamieszczone przez esik_az_eso Zobacz posta
    jak będziesz go miał to pojedź do aso - np. ostroroga 20.
    albo do mechanika klubowego Paola - warto ;-)
    Chcę jechać do ASO na przegląd zanim go będę miał Jak mi coś znajdą to nie biorę. Bliżej mam do OMC Motors przy Trasie Toruńskiej ale gdzieś mimochodem różne glosy o nich słyszałem. W sumie nic sprawdzonego, ale jeżeli polecasz Lipski B.S, to spróbuję tam sięumowić.
    O Paolu wyczytałem wczoraj. Od razu sobie numer zanotowałem. Może faktycznie przedzwonię. Dzięki.

  9. #8
    Pieszy
    Opis
    Mondeo 2.0TDDI
    Od
    10 May 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    no sa jakos takie bardzo nierowne jak bedziesz ogladal to przyjrzyj sie temu lepiej jesli po 1 stronie jest 2 razy wieksza niez pod drugej to znak ze cos sie dzialo z autem
    2.0 TDDI 130Km/320Nm

Podobne wątki

  1. Prośba o opinię na temat Mondeo Mk3 TDCI TITANIUM
    By adiksik in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-09-2013, 20:43
  2. Mondeo MkIV prośba o opinię
    By grafiq in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-09-2013, 00:35
  3. MKIV 2.2.TDCI TITANIUM S-ST Prośba o opinię
    By hydrogen2 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 20:19
  4. MONDEO TITANIUM S ST2.2 175KM - prośba o opinię
    By xisqo in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 15:04
  5. Prośba o opinię Mondeo MKIV 2.0 TDCI Małopolska Kraków
    By garrulous in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów