+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: TV w aucie

  1. #1

    [MkIII] TV w aucie

    Szukam monitor aby zamontowac go w aucie.Naped DVD z kpl wyjsc mam i jutro montuje ,ale nie wiem jaki wyswietlacz dokupic do kpl.
    Wymagania: mozliwosc podwieszenia pod dachem auta,latwa demontowalnosc(bo na codzien nie bedzie wozony),wielkosc ok 15-17".
    Ktos ma takie urzadzenie w uzytkowaniu i jakieś pozytywne lub negatywne opinie?
    BTW.WYbór kategorii do tematu w tym wypadku nie odzwierciedla naszych mozliwosc technicznych.Taki sprze mozna montowac w kazdym aucie

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar Oktan
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 88 KM
    Opis
    E55T AMG '98
    Od
    23 Dec 2004
    Mieszka w
    pod Łodzią
    hmmm, z tym wyjmowaniem na czs niewożenia to będzie gorzej - z uwagi na masę takiego monitora jest on przykręcany bezpośrednio do dachu (tzn. chłopaki robią dodatkową konstrukcję wzmacniającą)

    pytanie czy ma być to markowy sprzęt ?? czy też coś innego ??
    może podpytaj CASKP'a - on ma chyba największe doświadczenie w tej branży
    S212 '13 2.0T - stage 3 !! KM i Nm nieznane - jest
    W211 '06 z pakietem AMG -> 320 CDI - 260 KM i 600 Nm - było
    E55T AMG '98 -> wolnossące V8 - 354 KM i 530 Nm - było/jest

  4. #3
    Zbanowany
    Od
    13 Jan 2005
    Mieszka w
    Wa-wa & Sulejówek City

    Re: [MkIII] TV w aucie

    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Szukam monitor aby zamontowac go w aucie.Naped DVD z kpl wyjsc mam i jutro montuje ,ale nie wiem jaki wyswietlacz dokupic do kpl.
    Wymagania: mozliwosc podwieszenia pod dachem auta,latwa demontowalnosc(bo na codzien nie bedzie wozony),wielkosc ok 15-17".
    Ktos ma takie urzadzenie w uzytkowaniu i jakieś pozytywne lub negatywne opinie?
    BTW.WYbór kategorii do tematu w tym wypadku nie odzwierciedla naszych mozliwosc technicznych.Taki sprze mozna montowac w kazdym aucie
    IMO - tylko ekran LCD. Kup zwykłą 15 i przytrocz do dachu. Nie wiem jak będzie z obróceniem wizji ale to ... w manualu powinno być .

  5. #4
    Cytat Zamieszczone przez Oktan
    hmmm, z tym wyjmowaniem na czs niewożenia to będzie gorzej - z uwagi na masę takiego monitora jest on przykręcany bezpośrednio do dachu (tzn. chłopaki robią dodatkową konstrukcję wzmacniającą)

    pytanie czy ma być to markowy sprzęt ?? czy też coś innego ??
    może podpytaj CASKP'a - on ma chyba największe doświadczenie w tej branży
    Ma byc dobry sprzet,co do marki jest to mi obojetne ale wysokosc $$$ tez ma pewne ograniczenia

  6. #5

    Re: [MkIII] TV w aucie

    Cytat Zamieszczone przez truszkowskip
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Szukam monitor aby zamontowac go w aucie.Naped DVD z kpl wyjsc mam i jutro montuje ,ale nie wiem jaki wyswietlacz dokupic do kpl.
    Wymagania: mozliwosc podwieszenia pod dachem auta,latwa demontowalnosc(bo na codzien nie bedzie wozony),wielkosc ok 15-17".
    Ktos ma takie urzadzenie w uzytkowaniu i jakieś pozytywne lub negatywne opinie?
    BTW.WYbór kategorii do tematu w tym wypadku nie odzwierciedla naszych mozliwosc technicznych.Taki sprze mozna montowac w kazdym aucie
    IMO - tylko ekran LCD. Kup zwykłą 15 i przytrocz do dachu. Nie wiem jak będzie z obróceniem wizji ale to ... w manualu powinno być .
    Zwykla 15" LCD? A jak z zailaniem? W aucie mam jak wiadomo 12V instalacje

  7. #6
    Niedzielny kierowca Awatar sleep
    Od
    25 Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Krzys, jest rozwiązanie
    Pogrzeb w necie bo ma 100% pewności, że identyczne rozwiązanie (monitor LCD zwisający z dachu) było seryjnie montowane w niektórych GALAXY, musiał to FORD zaadoptować po swojemu więc pewnie będzie wszystko idealnie pasować.
    Swoją drogą zdjęcia, artukuł i kosztorys poprosimy
    MKI 94` 1,8 16V 115PS LPG GHIA SEDAN

  8. #7
    Niedzielny kierowca Awatar sleep
    Od
    25 Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    http://www.swf-ice.co.uk/av%20images/PICT0014.JPG

    Prosze bardzo, oto monitor z Galaxy
    MKI 94` 1,8 16V 115PS LPG GHIA SEDAN

  9. #8
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    No tak, tylko że on nie ma więcej niż 8". Z podobnie mocowaną 15-tką to będzie ciężko. A może dwa ekrany 6" mocowane w zagłówki? Tylko dla widzów z tyłu...

    A co do zasilania - jak już chcesz wydać QP kasy to te 200-300 zł więcej na przetwornicę 12VDC - 220VAC nie będzie stanowić różnicy. LCDki mało prądu żrą więc byle jaka z Allegro wystarczy.

    Bardziej bym się martwił wlotem sygnału - zwykłe monitory LCD mają tylko VGA/DVI, trzeba by poszukać jakiegoś z wejściem VIDEO Albo kupić "zwykły" TV ciekłokrystaliczny...
    Dobra, zmiana!

Podobne wątki

  1. [MkIII] Woda w aucie cd...
    By damianbor in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-11-2013, 18:59
  2. [MkIII] dym w aucie!!!
    By andriu67 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 02-11-2010, 13:34
  3. [MkIII] Welur w aucie.
    By Sławomir in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-06-2010, 13:30
  4. [All] Dziecko w aucie
    By elninho86 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 23:50
  5. [MkI] Dyskoteka w aucie
    By lisek in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 12:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów