+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Kombi 2003r
    Od
    15 Jul 2015
    Mieszka w
    Jawor

    Question Uzupełnienie fabrycznego audio basem

    Witam

    Mam pytanko czy taki oto zestaw będzie mi dobrze grał tzn czy będę miał głęboki bas a nie jakaś łupanke? Fabryka mi gra bardzo dobrze lecz chce wzmocnić nieco

    Radio: http://allegro.pl/jvc-kw-r510-radio-...578407818.html
    Bass: http://allegro.pl/pioneer-ts-w304r-s...649851739.html
    Wzmak: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5295913294
    Kable: http://allegro.pl/powerbass-awk-4-ze...376836264.html
    Kondzio: http://allegro.pl/promo-kondensator-...763072835.html

    Zabudowa skrzynia zamknięta. Aku nowy zdrowy Radio chce zmienić i ten JVC wydaje mi się ok Ford Mondeo MK3 Kombi

    Z góry dzięki za pomoc

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza Awatar swojtas
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    2.2TDCI
    Od
    10 Apr 2010
    Mieszka w
    Grudziądz
    Przy wzmacniaczu do 500W RMS kondensator jest zbędny jeśli posiadasz dobre przewody zasilające.Lepiej tę kasę zainwestować w dobrej jakości kable sygnałowe z podwójnym ekranowaniem jak byś w przyszłości chciał wzmacniaczem napędzać przedni zestaw. Z zestawu znacząco poprawią się basy dzięki subwooferowi nie ma co ukrywać. Jeśli możesz sobie pozwolić na postawienie czegoś w bagażniku wybieraj subwoofer. Ja nie chciałem sobie zagracać i wsadziłem w wygłuszone drzwi 16tki focala i basu jest wystarczająco dużo bez subwoofera
    Co do radia to nie mam pojęcia jak to napędzi 4 głośniczki fordowskie, zapewne będzie to podobnej mocy co seryjne czyli około 20W rms w 4ohm. Pytanie czy pasuje idealnie w miejsce po seryjnym radiu ?

  4. #3
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Kombi 2003r
    Od
    15 Jul 2015
    Mieszka w
    Jawor
    Dzięki za odp czyli mówisz że kondek nie potrzebny ok a te przewody są dobre czy polecasz coś lepszego? powiem Ci ze chce tylko suba wrzucić do bagaja bo te fabryczne naprawdę dobrze grają sam byłem w szoku i raczej nie będę robić przodu no to radio wydaje mi się ok i mam nadzieję że głośniki nie stracą na jakości ani mocy powiem Ci ze nie wiem czy pasuje idealnie bo jeszcze go nie mam, ale z tego co czytałem to nie powinno być jakichkolwiek problemów z włożeniem go a co powiesz na temat pionierka wystarczy Czy pokusić się o coś lepszego? Nie zależy mi żeby walilo dookoła auta na 100m :P Hah mocne uderzenie basu w środku i tyle. A Wzmak jest ok, bo różne opinie krążą na jego Temat jedni chwalą drudzy narzekają
    Ostatnio edytowane przez SKIBIC ; 22-03-2016 o 09:34

  5. #4
    Zielony listek Awatar Lukson
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    14 Dec 2014
    Mieszka w
    Łódź
    1. Mocne uderzenie w środku to się uzyskuje z drzwi.
    2. Kable nadają się co najwyżej do rozwieszenia jako zastępstwo sznurków na pranie.
    3. W cenie tego (nowego) głośnika na giełdach CA (fejs i fora) można dorwać lepszy i to już w skrzynce (używany).
    4. Radio poza tym, że świeci się jak choinka lub psu jajca na wiosnę jest biedne - tylko jedno wyjście wzmacniacza.
    5. Dokładanie subwoofera do słabych głośników w drzwiach sprawi, że całość będzie jednym wielkim, jeżdżącym buczypudłem.

  6. #5
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Kombi 2003r
    Od
    15 Jul 2015
    Mieszka w
    Jawor
    Zmiana planów koledzy radyjko które podałem mi pasuje i się podoba więc nie zmieniam a czy wejdzie to ciężko powiedzieć pewnie nie i trzeba będzie przerobić otwór ale dam radę to ogarnąć :P. Natomiast co do reszty kwota jaką mogę przeznaczyć to jest maks. 1000zł i chciałbym was prosić o propozycję suba 30cm bez skrzyni albo 25cm również bez skrzyni, wzmaka 2 kanalowego, kabli 20mm myślę będzie git no i Kondzia o ile mus go mieć no chyba że to co podałem jest ok to spoko

  7. #6
    Kursant Awatar qstosz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    Octan blue
    Od
    22 Jan 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Nowe czy używane?

    Jakie preferencje.

  8. #7
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Kombi 2003r
    Od
    15 Jul 2015
    Mieszka w
    Jawor
    Najlepiej nowe bo nie jestem przekonany do używek no chyba że lepiej opłacalne są używki to ok sub ma mi dać głęboki bas żeby uzupełnić audio aktualne muzyka jaka słucham jest różna dubstep, rap, pop, disco no wszystko po trochu będę robił zabudowę (closed) w bagażniku
    Ostatnio edytowane przez SKIBIC ; 03-04-2016 o 17:06

  9. #8
    Zielony listek Awatar Lukson
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    14 Dec 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Closed do pop i disco będzie dobry ale nie uzyskasz takiego zejścia w rapie i dubstepie.

    Do tego ostatniego najlepiej dobrze zrobić drzwi (kickbas) i dobrać skrzynkę o niskim strojeniu.

Podobne wątki

  1. [MkII] Przerobienie fabrycznego car audio 5000 RDS
    By Brzoz3k in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-09-2013, 11:57
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-05-2009, 07:33
  3. [MkIII] Jak poprawić jakośc fabrycznego zestawu audio ???
    By arrturro in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-02-2007, 21:11
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-12-2006, 14:31
  5. problem z basem
    By WBmondeo in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2005, 08:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów