+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Kursant
    Opis
    MKIII 1,8 16v 125ps
    Od
    26 Mar 2012
    Mieszka w
    monachium

    chłodnica,oderwany plaster...

    witam Kolegów oderwał mi się ostatni plaster (cała chłodnica jest z nich złożona, nie wiem jak to się fachowo nazywa ) od dołu tak do płowy ale nigdzie nie cieknie, wisi sobie tak po prostu, mogę podwiązać go jakimś drucikiem czy coś? czy wymienić chłodnicę ??

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Wrzuć fotkę o co chodzi bo ciężko się domyśleć co konkretnie się w tej chłodnicy urwało i nie ma wycieku.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  4. #3
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    28 Jun 2015
    Mieszka w
    Wąwolnica
    Mam podobne problem i podobne pytanie.Poprzedni właściciel zahaczył i wyrwał plastikową osłonę chłodnicy,tą dolną.Chcę zmienić tą osłonę,ale dopiero teraz zauważyłem że ruszona jest chłodnica.Dolna ramka,ta z gąbką,jest przerwana,chłodnica jest lekko przegięta od spodu na wysokość ze trzech rurek ale jest szczelna.Założę osłonę to jakoś ją osłonię od ew.zahaczenia o coś,ale boję się że w końcu zacznie ciec.Aby zmienić chłodnicę trzeba cały przód rozbierać?Co z chłodnicą klimy,też trzeba wykręcać?
    Ostatnio edytowane przez jarek1124 ; 08-04-2018 o 14:54

  5. #4
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    140 KM 350Nm po chipie
    Od
    27 Jan 2018
    Mieszka w
    Kęsowo
    Chłodnicę wyjmiesz bez rozbierania całego przodu ale będziesz musiał wyjąć lampy i gril
    Co do połączenia 2 chłodnic to są na plastikowych zatrzaskach/spinkach/mocowaniach razem

  6. #5
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    28 Jun 2015
    Mieszka w
    Wąwolnica
    Chłodnica wychodzi górą czy dołem?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów