+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 172
  1. #101
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Dlaczego je kupiles?

    tapatalk

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #102
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    I tlumaczenie ze bieznikowane sa dobre do miasta zima dla osob spokojnie jezdzacych jest zalosne - jadac 50km/h w sytuacji zagrozenia wyhamujesz na tych oponach tak szybko jk na dobrej, markowej gumie?

    tapatalk

  4. #103
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    Cytat Zamieszczone przez danielWr Zobacz posta
    Ze by nie było, uważam ze bieżnikownie są gorszej jakości od nowych opon. Kwestia użytkownika, jak ktoś jeździ po mieście spokojnie, wyrósł ze szczeniackiej fantazji to nie widzę przeciwwskazań.


    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    często kupujesz do swoich aut nowe markowe opony
    to to chyba nawet potrafię wymienić z głowy.

    Nowe kupiłem kilka razy tylko 15',16'17',18',19'' niedawno zdarzyło mi się kupić nowe 20'' i na nich pojezdzić, sa jakieś inddonezyjskie i nie widzialem nic złego w nich.

    markowe rzadko.

    Nankang ns2,pirelli p zero rosso, jakies te indonezyjskie accelery to kilka kpl, good year eagle nct, pirelli p6000, Falken zx912 (swietne), toyo proxes, Avony do ibizy 215/35r18,

    jakies takie mialem, to jak mówię, najgorsze na świecie Pirelli P6000, a reszta to poprostu wiedziałem,ze na mokrym trzeba bardziej uważać i tyle, nie widziałem wielkich różnic.

    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    różnica 10-20 m przy hamowaniu to dla ciebie "trochę"?
    10-20m to z jakiej predkosci z 200? Bo jak tak to tutaj bardziej refleks i czas reakcji chyba wiec mi te 10-20m nie przeszkadza jak mam dac z aopony 50% ceny....

    Pisze całowicie poważnie.

    ---------- Post added at 13:17 ---------- Previous post was at 13:17 ----------

    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    jadac 50km/h w sytuacji zagrozenia wyhamujesz na tych oponach tak szybko jk na dobrej, markowej gumie?
    myślę,że tak bo taka opona jednak jest nowa i ma ''miecho'' na sobie, do tego kierowca sie liczy najbardziej jednak....

  5. #104
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Te 10-20 m to ze 100 na mokrym.

    tapatalk

  6. #105
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    Dlaczego je kupiles?
    bo pewnie jak 99% osób liczy pieniądze?

    Woli zamiast 2500pln dać za opony 1000pln i reszte przeznaczyć na coś innego?

  7. #106
    Pogromca zakrętów Awatar dominiq
    Imię
    Dominik
    Model
    Fiat Croma II FL ASB
    Silnik
    2.4 MultiJet 200KM
    Opis
    oraz FSO 125p '88
    Od
    03 Nov 2010
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    reszte przeznaczyć na coś innego?
    Na przykład na naprawy blacharskie jak gdzieś na tych bieżnikach przydzwoni

  8. #107
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    Te 10-20 m to ze 100 na mokrym.
    ok, a hamulce w aucie są nieważne? Na jakich tarczach i klockach jezdzisz?

    Oryginalnych fordowskich? Lipa, to ci najlepsza guma nie pomoże, dlaczego nie zakładasz 6cio tłoczkowego zestawu TAROX za 10k pln? to ci pozwoli wyhamować szybciej.

    zgadza sie?

    ---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

    Cytat Zamieszczone przez dominiq Zobacz posta
    Na przykład na naprawy blacharskie jak gdzieś na tych bieżnikach przydzwoni
    z głową trzeba jezdzić

  9. #108
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    Oryginalnych fordowskich? Lipa, to ci najlepsza guma nie pomoże, dlaczego nie zakładasz 6cio tłoczkowego zestawu TAROX za 10k pln? to ci pozwoli wyhamować szybciej.
    ile taki zestaw skróci mi drogę hamowania? zobacz, ze nawet sportowe auta (lambo z ceramiką) hamują 2-4m krócej niż mondeo (które ma b.dobre hamulce - 36/37m ze 100).

    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    Woli zamiast 2500pln dać za opony 1000pln i reszte przeznaczyć na coś innego?
    to trzeba kupować taki rozmiar felg, żeby potem nie "sknerzyć" na oponach. proste

  10. #109
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    ile taki zestaw skróci mi drogę hamowania? zobacz, ze nawet sportowe auta (lambo z ceramiką) hamują 2-4m krócej niż mondeo (które ma b.dobre hamulce - 36/37m ze 100).
    Ok 2-4m na jednym hamowaniu, zrób ich 8-10 swoim autem to przy 10tym pojedziesz z pedałem w podłodze prosto, a tarox zatrzyma się przy 50tym hamowaniu tak samo jak przy pierwszym.

    Tu jest róznica.

    wiec warto co?



    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    to trzeba kupować taki rozmiar felg, żeby potem nie "sknerzyć" na oponach. proste
    ale po co sknerzyć, najtańsze opony na rynku to chyba 205/55r16 są, ja widziałem nówki po 19.99 ostatnio jakieś tajwańskie, a po 20 max 2 latki porzadnych firm z bieżnikami po 5.5mm - które by tu wziać?

    ---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

    jarek to masz standard wymiar - na jakich oponach jezdzisz, ile one kosztuja za kpl?

  11. #110
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    Ok 2-4m na jednym hamowaniu, zrób ich 8-10 swoim autem to przy 10tym pojedziesz z pedałem w podłodze prosto, a tarox zatrzyma się przy 50tym hamowaniu tak samo jak przy pierwszym.
    a one są tak samo dobre jak są zimne i ciepłe?
    mało znam osób które 8-10 hamowań, takich ze 100 do zera robi w miesiącu, a moze nawet roku

    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    na jakich oponach jezdzisz, ile one kosztuja za kpl?
    16 cali, hankooki, 1100-1200kpl

  12. #111
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    16 cali, hankooki, 1100-1200kpl
    i założ je teraz do wartego 3.000pln mk2, ja bym sie pochlastał chyba....



    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    a one są tak samo dobre jak są zimne i ciepłe?
    bez porównania wzgledem serii



    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    mało znam osób które 8-10 hamowań, takich ze 100 do zera robi w miesiącu, a moze nawet roku
    no to polecaj im nalewki i chinczyki, widać jezdza spokojnie

  13. #112
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    i założ je teraz do wartego 3.000pln mk2, ja bym sie pochlastał chyba....
    a co to ma do rzeczy, czy przez słabe opony giniesz w aucie za 3 czy 300tysi?

  14. #113
    Kursant
    Imię
    Dariusz
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 88 KM
    Opis
    Focus mk1 1.4 Kombi
    Od
    17 Mar 2013
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    bo pewnie jak 99% osób liczy pieniądze?

    Woli zamiast 2500pln dać za opony 1000pln i reszte przeznaczyć na coś innego?
    Moje życie nie jest warte śmiesznej różnicy, tymbardziej że w przypadku 15 cali, różnica między bieżnikowanymi a np. kompletem Klebera, Uniroyala czy innego dobrego producenta to 250-max300 zł? Wolę dołożyć kasy i mieć bezpieczeństwo niż później stracić życie za to że zaoszczędziłem 300 zł raz na 5 lat... czasami to jest żałosne co piszecie... później dziwota że tyle wypadków, jak 50% jeździ na bieżnikach firmy maxigumka, która przy okazji produkuje prezerwatywy :P

    ---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    to trzeba kupować taki rozmiar felg, żeby potem nie "sknerzyć" na oponach. proste
    Dokładnie tak, dlatego ja wybrałem 15 cali na lato 14 na zimę, bo to jest 16 letni samochód a nie nowy... W życiu bym 17 czy 18 nie dał do mondeo, wolałbym kupić sobie za to mk3 :P

  15. #114
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    a co to ma do rzeczy, czy przez słabe opony giniesz w aucie za 3 czy 300tysi?
    słabe opony, prędzej zginiesz przez to,że ci sie auto za 3k pln rozleci niż to,że nalewka w nim puści

  16. #115
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta

    Opony na przodzie to Nankang NS2 w rozmiarze 165/40r16 - nie wierzyłem,że to może sie trzymać drogi i mieć trakcje - rewelacja.

    Zmieniłem na Pirelli P zero rosso - nie dorastały Nankangom do pięt, na mokrym to w ogóle przepaśc.
    Karol, proszę Cię...

    Ponieważ jesteśmy w dziale należącym do rezulteo, to wstawię linki z ich strony porównujące P Zero Rosso i Nankangi NS-2:

    http://www.rezulteo-opony.pl/opony-p...esty-opon-2407
    http://www.rezulteo-opony.pl/opony-n...esty-opon-1909

    Osiągi opony Pirelli PZero Rosso

    Bezpieczeństwo

    Hamowanie sucha nawierzchnia 6,8 /10
    Hamowanie mokra nawierzchnia
    8,7 /10
    Przyczepność na mokrym
    6,4 /10
    Aquaplaning 6,5 /10

    Komfort

    Trzymanie toru jazdy 7,9 /10
    Tłumienie nierówności 9,5 /10
    Hałas toczenia 6,9 /10

    Oszczędność

    Trwałość 10 /10
    Oszczędność paliwa 7,8 /10




    Osiągi opony Nankang NS-2

    Bezpieczeństwo

    Hamowanie sucha nawierzchnia 8 /10
    Hamowanie mokra nawierzchnia
    1,8 /10
    Przyczepność na mokrym
    4,1 /10
    Aquaplaning 6,5 /10

    Komfort

    Trzymanie toru jazdy 8,4 /10
    Tłumienie nierówności 6,8 /10
    Hałas toczenia 8,6 /10

    Oszczędność

    Trwałość 3,9 /10
    Oszczędność paliwa 8,2 /10


    Rzeczywiście na mokrym jest przepaść, tylko w drugą stronę...

  17. #116
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    No tak, tylko,że ty czerpiesz swoją wiedzę z google.pl, a ja zajechałem po komplecie takich kół, wiec zgadnij czym ja będę sie sugerował kupując nastepne opony?

    Lub będe komuś polecał?

    To co wygooglałem czy to z czym mialem doczynienia?

    Mi bez porównania lepiej jezdziło się na nankangu w tym konkretnym przypadku.

    I ja tu piszę z praktyki, a ty wyjeżdzasz ramkami z jakiś autoswiatów

  18. #117
    Pogromca zakrętów Awatar danielWr
    Imię
    Daniel
    Model
    Mondeo MKIV,Focus MK2,Czarna Strzała bez dachu
    Silnik
    2.0+1.6+1.6=345KM
    Od
    08 Jun 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    Dlaczego je kupiles?
    Bo drugim autem jezdze dla przyjemności, wolno.

    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    I tlumaczenie ze bieznikowane sa dobre do miasta zima dla osob spokojnie jezdzacych jest zalosne - jadac 50km/h w sytuacji zagrozenia wyhamujesz na tych oponach tak szybko jk na dobrej, markowej gumie?
    Załosne jest wypowiadanie sie na temat znany tylko z teorii i opinii innych.

    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    bo pewnie jak 99% osób liczy pieniądze?

    Woli zamiast 2500pln dać za opony 1000pln i reszte przeznaczyć na coś innego?
    Dokładnie, wole odłożyć kasę na nowy dach. W zeszłym roku przejechałem tym samochodem niecały 1000km

    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    a co to ma do rzeczy, czy przez słabe opony giniesz w aucie za 3 czy 300tysi?
    Jak ktoś nie ma pod deklem to nawet w bibliotece może zginać.

    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    słabe opony, prędzej zginiesz przez to,że ci sie auto za 3k pln rozleci niż to,że nalewka w nim puści
    Tego mały paradoksie, ponad polowa ma wywalone zawieszenie do kresu sil ale opony na pewno im uratują życie.
    Ostatnio edytowane przez danielWr ; 06-04-2013 o 17:21

  19. #118
    Kursant
    Imię
    Dariusz
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 88 KM
    Opis
    Focus mk1 1.4 Kombi
    Od
    17 Mar 2013
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    I ja tu piszę z praktyki, a ty wyjeżdzasz ramkami z jakiś autoswiatów


    Ogólnie co zauważyłem to nasz kolega boro, świetnie posługuje się przeglądarką internetową i wyszukuje teoretyczne informacje oparte o perfekcyjnie wykonane testy. Tylko chyba wciąż zapomina o jednej rzeczy, mianowicie o różnicy pomiędzy teorią a praktyką... Niestety ale te testy są robione w warunkach wymyślonych przez firmy czy organizacje które testują opony, z reguły jest to na przystosowanych do tego torach itp. do testów też nie używają Mondeo, tylko nowoczesnych samochodów ze wszystkimi systemami kontroli trakcji, ABS-ami, ESP, ASR i innymi. Boro, twierdzisz że to jest dział Rezulteo, w porządku, ale co widzę każdy ma prawo się w nim wypowiadać i dla mnie osobiście, jak i dla wielu poważnych kierowców będzie się liczyć zdanie szarych ludzi a nie firm testujących w idealnych warunkach, a potem tylko posługujących się tabelkami... Poza tym trzeba na wszystko brać poprawkę. Nie twierdzę że tak jest, ale korupcja istnieje wszędzie i równie dobrze firma produkująca opony zawsze może dać w łapę gazecie motoryzacyjnej żeby podbiła ich notowania w najnowszym numerze... Ja jak szukam opon to pytam najpierw wulkanizatora, a potem dzwonię do znajomych do Niemiec, z którymi śmigałem na torze w Hockenheim (byłem tam kilka razy jak mieszkałem w Heidelbergu - oni potrafią w ciągu dnia na torze spalić kilka kompletów nowych opon i często dzielili się swoimi doświadczeniami) i czasami piszę na forach takich jak to, ale też biorę poprawkę, bo nie wiadomo czy jakiś amator sie nie trafi co się zna na oponach, ale tylko tyle co przeczyta w gazecie albo w sieci...
    A jeżeli ktoś z Adminów uważa że to dział wyłącznie dla ekspertów, to otwórzcie osobny dział "opony - dla użytkowników forum", gdzie nie będzie ekspertów i wtedy każdy będzie zadowolony, a rozsądny kierowca pójdzie po radę do innego doświadczonego kierowcy a nie będzie szukał najnowszej tabeli z drogą hamowania danych opon...
    Ostatnio edytowane przez Dariusz22 ; 06-04-2013 o 17:25

  20. #119
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    No tak, tylko,że ty czerpiesz swoją wiedzę z google.pl, a ja zajechałem po komplecie takich kół, wiec zgadnij czym ja będę sie sugerował kupując nastepne opony?
    Nie muszę zgadywać. Po tym co wnioskuję z Twoich postów w temacie to sądzę, że ceną...

    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    I ja tu piszę z praktyki, a ty wyjeżdzasz ramkami z jakiś autoswiatów
    To nie są ramki z autoświatów...



    Cytat Zamieszczone przez Dariusz22 Zobacz posta
    Ogólnie co zauważyłem to nasz kolega boro, świetnie posługuje się przeglądarką internetową i wyszukuje teoretyczne informacje oparte o perfekcyjnie wykonane testy. Tylko chyba wciąż zapomina o jednej rzeczy, mianowicie o różnicy pomiędzy teorią a praktyką...
    Ale przecież testy to właśnie praktyka. Droga hamowania w testach nie jest wyliczona w oparciu o komputerową symulację więc o jakiej teorii piszesz?

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz22 Zobacz posta
    Niestety ale te testy są robione w warunkach wymyślonych przez firmy czy organizacje które testują opony, z reguły jest to na przystosowanych do tego torach itp. do testów też nie używają Mondeo, tylko nowoczesnych samochodów ze wszystkimi systemami kontroli trakcji, ABS-ami, ESP, ASR i innymi
    A Ty nie masz w Mondeo ABS i TCS (odpowiednik ASR)? Dziwne, bo ja mam...

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz22 Zobacz posta
    Boro, twierdzisz że to jest dział Rezulteo, w porządku, ale co widzę każdy ma prawo się w nim wypowiadać i dla mnie osobiście, jak i dla wielu poważnych kierowców będzie się liczyć zdanie szarych ludzi a nie firm testujących w idealnych warunkach, a potem tylko posługujących się tabelkami...
    A gdzie napisałem, że nie wolno się tutaj wypowiadać?
    Napisałem, że skoro to dział rezulteo, to wstawiam oceny z ich strony. A te oparte były na kilku różnych testach...

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz22 Zobacz posta
    Poza tym trzeba na wszystko brać poprawkę. Nie twierdzę że tak jest, ale korupcja istnieje wszędzie i równie dobrze firma produkująca opony zawsze może dać w łapę gazecie motoryzacyjnej żeby podbiła ich notowania w najnowszym numerze...
    No to co Twoim zdaniem stoi na przeszkodzie, żeby jakiś chiński producent, a nawet cała chińska koalicja producentów opon dała w łapę prasie motoryzacyjnej testującej opony?

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz22 Zobacz posta
    Ja jak szukam opon to pytam najpierw wulkanizatora, a potem dzwonię do znajomych do Niemiec, z którymi śmigałem na torze w Hockenheim (byłem tam kilka razy jak mieszkałem w Heidelbergu - oni potrafią w ciągu dnia na torze spalić kilka kompletów nowych opon i często dzielili się swoimi doświadczeniami) i czasami piszę na forach takich jak to, ale też biorę poprawkę, bo nie wiadomo czy jakiś amator sie nie trafi co się zna na oponach, ale tylko tyle co przeczyta w gazecie albo w sieci...
    Skoro tak, to po kiego zadajesz tutaj pytanie o opony:
    http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...90KM-Hatchback

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz22 Zobacz posta
    Chciałbym poznać opinię experta na ten temat, lub znać odpowiedź forumowiczów wprost: Które z nich wybrać? Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Nie bardzo Cię rozumiem - najpierw pytasz o opony eksperta (rezulteo), a jednocześnie kwestionujesz to co napisali o zakładaniu lepszych opon na tył albo wyśmiewasz oceny opon/tabelki zawarte na ich stronie.
    Dlaczego nie zapytasz u wulkanizatora albo nie zadzwonisz do znajomych z toru Hockenheim tylko pytasz tutaj?

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz22 Zobacz posta
    A jeżeli ktoś z Adminów uważa że to dział wyłącznie dla ekspertów, to otwórzcie osobny dział "opony - dla użytkowników forum", gdzie nie będzie ekspertów i wtedy każdy będzie zadowolony, a rozsądny kierowca pójdzie po radę do innego doświadczonego kierowcy a nie będzie szukał najnowszej tabeli z drogą hamowania danych opon...
    Ale czy ktoś każe Ci kierować się tymi tabelkami/testami przy wyborze opon? Przecież jeśli chcesz to kieruj się radami wulkanizatorów, znajomych kierowców z toru Hockenheim czy userów z forum. W czym problem?

    Po co w ogóle pytasz skoro jak widać sam wiesz wszystko najlepiej, bo masz prawko od 5 lat, przejechałeś 100 tys. km i uważasz się za doświadczonego kierowcę...
    Ostatnio edytowane przez boro ; 07-04-2013 o 09:03

  21. #120
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    Chińczyki na mokrym troche gorzej, na suchym ok są
    W Radomiu na torze byłem na oponach chińskich LINGLONG 225/45 R17. Na suchym na każdym zakręcie odrobina gazu i auto traciło przyczepność.Potem zaczął padać deszcz i to już była tragedia.Na zakręcie najzwyczajniej mnie obróciło już.Kto widział ten tor to wie ,że na nim nie osiągamy żadnych większych prędkości. Opony wyły niemiłosiernie.Jedyna ich zaleta to możesz stać i mielić kołami,a bieżnik nie znika
    Co do nalewek nie jeździłem nigdy,ale na pewno bym nie kupił.Nie uznaję tego typu opon ,ze względu na to ,ze to jedyne co nas łączy z asfaltem i nie powierzę swego i mojej rodziny zdrowia jakimś wynalazkom. Opona ma być nowa i dobra
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

Podobne wątki

  1. [MkI] Opony bieżnikowane - początek testu
    By Macminik in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 05-02-2017, 11:46
  2. [All] Opony bieżnikowane - co sądzicie?
    By blaszczu in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 19:33
  3. [MkIII] opony bieżnikowane
    By fikcjoner in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 15-11-2010, 10:03
  4. Bieżnikowane opony
    By blasko in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20-07-2005, 17:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów