+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar Markon
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    25 Oct 2010
    Mieszka w
    Pajęczno (EPJ)

    czy to próba oszustwa ??

    Witam jeestem w szoku dostałem dziś mejla

    "Witaj, Twój pojazd nadal dostępne w sprzedaży? uprzejmie wrócić do mnie, czy nadal na sprzedaż.
    Dzięki. " m2jd5imjgogfyaj@jetable.org


    odpisałem ze tak dostałem 2

    "Hello,

    Dzięki za odpowiedź, kiedy ostatnio było serwisowane, jak długo jesteś jej właścicielem? Jaka jest ostatnia cena za samochód, chciałbym się dowiedzieć więcej na temat obecnego stanu samochodu i historia serwisu samochodowego .. będę płacić za pośrednictwem systemu PayPal, który jest szybki, bezpieczny i niezawodny sposób płatności .. .. i będę dbać o wszystkie przygotowania transportu dla pojazdu do mojego domu w Turcji.

    Proszę o poradę,
    Collins.
    collins_001@live.com

    odpisałem ze wolałbym żeby obejrzał auto

    "Dzięki za maila, mam przejść przez pocztę, a ja jestem zadowolony z stanu samochodu jak reklamowane w aukcji, co jest cena za samochód?

    Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć od ciebie szybko,
    Pozdrowienia. collins_001@live.com


    więc napisałem jaka mnie interesuje cena

    Hello,

    Dzięki za maila, chciałbym przyjść i sprawdzić samochód. Ale jestem obecnie na państwa .... Jestem marine inżynier, który znajduje się na statku, teraz na Bermudach ..... wszystkie potrzebne jest Twoje słowo szczerości, że samochód jest w dobrym stanie, tak jak opisano w trybie online, a ja jestem gotów zapłacić wspomnianą kwotę 12.000 zł za to, płatność będzie za pośrednictwem systemu PayPal, ponieważ jego szybkie i bezpieczne, a to jedyna metoda dla mnie, aby dokonać płatności, a ja będę organizowanie odebrać z samochodu na progiem domu , mam nadzieję że masz konto PayPal prosimy wysłać mi e-mail i konta PayPal swoje imię i nazwisko, więc można dokonać płatności od razu, czy można otworzyć jeden w www.PayPal.com. Z emisją moje dane, przekazując nazwę własności i podpisanie wszystkich formalności zostaną przeprowadzone przez podnieść agenta, więc nie musisz się martwić o
    to.

    hmmm zdziwiło mnie to bardzo poszukałem na necie i na Dunskiej stronce forum znalazłem takie coś


    Podczas mojej reklamy w Bilbasen, otrzymałem kilka a'la następujące e-maile. W jednym przypadku, to rzeczywiście otrzymał zawiadomienie od PayPal, COM, do £ 195.000 (tj. moja cenie wywoławczej 175.000 dolarów plus £ 20.000) został złożony na moje konto, i być natychmiast zwolniony do mojego usposobienia wobec mnie jest wyświetlany pokwitowanie PayPal.com zapłacić afkontant zł 20.000, za pośrednictwem Western Union, do kupującego agenta / przewoźnika, że podnieść i przesunąć samochód do Anglii.

    Mówię tylko uważać tam.

    "Hello,

    Dzięki za maila, chcę przyjść i sprawdzić samochód. Ale jestem obecnie na państwa .... Jestem inżynierem, który jest na statku, teraz na Bermudach ..... wszystko, czego potrzebujesz, to twoje słowo szczerości, że samochód jest w dobrym stanie, zgodnie z opisem na stronie internetowej, i jestem gotów zapłacić tę kwotę 175.000 DKK za to płatność będzie za pośrednictwem systemu PayPal, ponieważ jego szybkie i bezpieczny, a jedynym sposobem dla mnie, aby dokonać płatności, a ja organizuje odbiór pojazdu w drzwi domu, mam nadzieję że masz konto PayPal proszę wysłać mi e-mail i konta PayPal swoje imię i nazwisko tak, że można dokonać płatności natychmiast, czy można otworzyć jeden z www.PayPal.com. Z kwestią moich informacji, przekaże nazwę własności i podpisanie wszystkich formalności wykonanej przez podnieść środek, więc nie musisz się martwić o to.

    Oczekiwanie na szybką odpowiedź.

    Collins Alexander [collins_001@live.com]
    Czekają na szybką odpowiedź wkrótce.


    czyli ktoś mnie próbuje robić w trąbę

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar hefi
    Model
    MKI
    Silnik
    1,8 pb + lpg automat
    Od
    12 Oct 2008
    Mieszka w
    Mragowo
    Cytat Zamieszczone przez Markon Zobacz posta
    czyli ktoś mnie próbuje robić w trąbę
    tak

    Ha
    mulec jest dla tchorzy


  4. #3
    Zbanowany
    Imię
    Marcin
    Model
    Punto II '01
    Silnik
    1.2 16V 80KM
    Od
    15 Jul 2011
    Mieszka w
    Tarnów
    Ooooo stary ile ja takich wiadomości dostałem

    Napisz, że oferta aktualna, prosisz o kontakt telefoniczny, a zakup możliwy tylko po wstępnych oględzinach oraz transakcja tylko gotówka-samochód. Gwarantuję Ci, że już nic więcej nie napiszą

    ---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

    Ode mnie chcieli kupić dosłownie wszystko począwszy od samochodów przez biżuterię, zastawę porcelanową itd.
    Ostatnio edytowane przez Tycak ; 02-12-2012 o 00:42

  5. #4
    Mistrz pobocza Awatar kojot310
    Imię
    Darek
    Model
    2.0 benzyna
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    mk 3 benzyna 2.0 w automacie 145 km
    Od
    31 Jul 2007
    Mieszka w
    Żory/ Górny Śląsk/ SZO
    To jest to samo co z wszystkimi mk4 za 15-17 tys na allegro,nie ma adresu sprzedawcy, ani telefonu ,tylko meil .Napisz a każą ci wysłac zaliczkę której jak i samochodu nigdy nie zobaczysz.Uwaga na oszustów.

  6. #5
    Niedzielny kierowca Awatar Markon
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    25 Oct 2010
    Mieszka w
    Pajęczno (EPJ)
    tylko ja tu jestem sprzedawcą

  7. #6
    Zbanowany
    Model
    Laguna, 406
    Silnik
    F4R, EW10J4
    Opis
    Initiale
    Od
    13 Oct 2011
    Mieszka w
    Würzburg
    Cytat Zamieszczone przez Markon Zobacz posta
    tylko ja tu jestem sprzedawcą
    Dostaniesz info, ze pieniadze zostaly przelane na jakiegos lipnego paypala albo inny lipny bank, ktory przeleje je tobie jak tylko wsadzisz auto w kontener i wyslesz wraz z podpisana umowa i dokumentami. Skonczysz z brakiem $$$ i auta.

  8. #7
    Mistrz pobocza
    Imię
    Tomek
    Model
    Fokus Kombi
    Silnik
    1.5 TDCi 95KM
    Opis
    Mondeo na jakiś czas musiałem odstawić
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    ... mało to cwaniaków na świecie?
    napisz im że interesuje Cie tylko kasa na łapę i tyle - wówczas może brać auto

    PS. te tłumaczenia to z google czy co? masakra jakaś
    Ostatnio edytowane przez mixol11 ; 02-12-2012 o 12:53

  9. #8
    Niedzielny kierowca Awatar Markon
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    25 Oct 2010
    Mieszka w
    Pajęczno (EPJ)
    ja nie tłumaczyłem takie do mnie przyszły

  10. #9
    Niedzielny kierowca Awatar nikolaus87
    Imię
    Mikołaj
    Model
    Kuga eMkaDwa
    Silnik
    kle-kle-kle-klekot
    Od
    03 Mar 2012
    Mieszka w
    SMI
    ja ostatnio laptopa sprzedawałem to też podobne maile przychodziły, nie rozpisywałem się zbytnio i podziękowałem słowami nie wysyłam za granicę ...

  11. #10
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Grzegorz
    Model
    Vauxhall Vectra C
    Silnik
    1.9 CDTI 120 KM
    Opis
    Kombi
    Od
    20 Aug 2012
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    To jest "nigeryjski szwindel" http://pl.wikipedia.org/wiki/Nigeryjski_szwindel

  12. #11
    Mistrz pobocza Awatar kojot310
    Imię
    Darek
    Model
    2.0 benzyna
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    mk 3 benzyna 2.0 w automacie 145 km
    Od
    31 Jul 2007
    Mieszka w
    Żory/ Górny Śląsk/ SZO
    Cytat Zamieszczone przez Markon Zobacz posta
    tylko ja tu jestem sprzedawcą
    To nie ma znaczenia, to napisz mu niech to on wyśle ci pierwszy kase na konto zaraz zobaczysz ze kontakt sie urwie

Podobne wątki

  1. [TDCi MKIII] próba przelewowa
    By bunia25 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 14-03-2022, 13:39
  2. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 18-01-2015, 14:18
  3. [MkII] Próba włamania
    By MondeuszTD in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 07-01-2012, 14:35
  4. Próba sprawdzenia
    By sebekian in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-10-2005, 13:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów