+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 46 z 170 PierwszyPierwszy ... 364243444546474849505696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 3391
  1. #901
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Nigdy nie miałem w posiadaniu Focusa, wiem że ktos już poruszał ta kwestię ale powiem więcej - dopiero ostatnio pojawił się w moim powiecie pomarańczowy focus st przedliftowy, nigdy wcześniej u nas Focusa ST nie widziałem w moim rejonie. A tak pozatym fajne auto
    a to spoko

    kiedyś byłem zainteresowany zakupem Focusa ST 2008r. i właśnie w Limanowej ktoś miał 2 sztuki. Jedno niebieskie 2008r i drugie chyba białe 2009r... no ale skoro to nie Ty to tematu nie rozwijam
    Carpe diem...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #902
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Zresztą chyba nikt by nie zaoferował takiego kontaktu jakiego ja zaoferowałem swojemu klientowi czyli DonMondeo, co może potwierdzić.
    potwierdzam, kontakt jest po dziś dzień
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  4. #903
    Niedzielny kierowca Awatar rmf83
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    MK III 2007 LPG HB Gold X
    Od
    27 Jun 2008
    Mieszka w
    Kłodzko
    czy ktoś może oglądał ten egzemplarz?
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-C31947277.html
    MK III 2007 2.0 PB+LPG HB Gold X
    http://www.mondeoklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=5408&dateline=1405546  278

  5. #904
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    hmmm coś kojarzę to auto.... czy to nie jest auto PewniakaJakuba czy jakoś tak?
    Carpe diem...

  6. #905
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    A PewniakJakub nie był z innego rejonu, nie miał przedlifta na czarnych felach z czerwonymi dywanikami w środku ?
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  7. #906
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    Kurde nie pamieta. Tak mi sie tylko skojarzylo

    wyImprezowano z Galaxy S4
    Carpe diem...

  8. #907
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Panowie auto-reklama zabroniona. Czy ktoś z obcych mi formułowiczów nie ma blisko Limanowej, aby obejrzał/przejechał się moimi wozami i rzucił posta na forum ? Rodzynki jakich mało i szkoda żeby się marnowały... proszę o PW gdyby ktoś reflektował/nudził się w weekend.

    ..aa najlepiej właściciel STeka coby porównanie miał.
    Ostatnio edytowane przez Stfan ; 07-02-2014 o 23:12 Powód: dodatek

  9. #908
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    Witam, Nie wiem czy już była mowa o tym aucie bo doszukać się nie mogę. A jest co o nim napisać samochód wcześniej był wystawiony przez komis za 20 tys zł bez pakietu chromu który nowy właściciel dodał. Z przebiegiem ponad 200 tyś. Jak widać nowy właściciel przekręcił Kilometry i próboje zarobić na nim prawie 2 krotie. Piszę o tym tu by przestrzec innych przed nim. Oto link do niego http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C31971626.html A z tego co widzę tu na forum to właścicielem st w kombi jest STfan. Informacje nie są wyssane z palca. Lecz z komisu kiedy jeszcze to mondeo było wystawione przez nich a już kupione przez niego od nich.
    Ostatnio edytowane przez Pacoo ; 08-02-2014 o 01:29

  10. #909
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez Pacoo Zobacz posta
    A z tego z widzę tu na forum to właścicielem st w komi jest STfan. Informacje nie są wyssane z palca. Lecz z komisu kiedy jeszcze to mondeo było wystawione przez nich a już kupione przez niego.
    No to poczekajmy co STfan ma do powiedzenia
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  11. #910
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Pechowy zbieg okoliczności z tą uszczelką, jak wspomniałem gwarantuje że auto miało 100% sprawny kondycyjnie silnik. Zresztą chyba nikt by nie zaoferował takiego kontaktu jakiego ja zaoferowałem swojemu klientowi czyli Donmondeo, co może potwierdzić.
    Kontakt na co? Na zakup UPG czy na mechanika który się tego podejmie?

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Panowie auto-reklama zabroniona. Czy ktoś z obcych mi formułowiczów nie ma blisko Limanowej, aby obejrzał/przejechał się moimi wozami i rzucił posta na forum ? Rodzynki jakich mało i szkoda żeby się marnowały... proszę o PW gdyby ktoś reflektował/nudził się w weekend
    Ja mam blisko i nawet byłbym zainteresowany zakupem ST220 w kombi, ale szkoda mi dymać nawet te 100 km, żeby obejrzeć te rodzynki.
    Co do pecha z UPG ZARAZ po zakupie, to jakoś niespecjalnie mi się chce w to wierzyć. Piszę "zaraz po zakupie" ponieważ DonMondeo sprzedaje auto po niecałym miesiącu użytkowania, a w tym czasie zdążył już wymienić UPG, a to nie jest taka szybka akcja jak wymiana oleju...

    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C32117849.html

    ten UPG ma zrobione?

    Cytat Zamieszczone przez Pacoo Zobacz posta
    Witam, Nie wiem czy już była mowa o tym aucie bo doszukać się nie mogę. A jest co o nim napisać samochód wcześniej był wystawiony przez komis za 20 tys zł bez pakietu chromu który nowy właściciel dodał. Z przebiegiem ponad 200 tyś. Jak widać nowy właściciel przekręcił Kilometry i próboje zarobić na nim prawie 2 krotie.
    Jakiś link do ogłoszenia komisu?
    To wielce prawdopodobne co piszesz, ponieważ:

    "Wszystkie dokumenty, książki serwisowe posiadam, ostatni wpis ASO był w 2010r przy 84tys przebiegu"
    "Instalacja gazowa STAG została zainstalowana 08.2012r, przy 149tys przebiegu"

    Jak widać przebieg w ciągu tych dwóch lat rósł na tyle szybko - 32500 km/rocznie - że ktoś w 2012 zdecydował się na instalacje LPG po czym od momentu instalacji LPG do dzisiaj auto zrobiło tylko 17 tys. km, a przyjmując, że auto od momentu instalacji LPG w ciągu przejechało tylko tyle ile robiło wcześniej na Pb da nam to przebieg bliski 200 tkm.


    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Pacoo Zobacz posta
    A z tego z widzę tu na forum to właścicielem st w komi jest STfan. Informacje nie są wyssane z palca. Lecz z komisu kiedy jeszcze to mondeo było wystawione przez nich a już kupione przez niego.
    No to poczekajmy co STfan ma do powiedzenia
    Poczekajmy...

  12. #911
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Ehh..das polska.

    Pacoo po pierwsze nigdy nie kupiłem samochodu z komisu, śmiać mi się chcę jak ze znajomym oglądam np jakiś wóz taki bardziej nietypowy ale mam pojęcie na jego temat i te gadki czasami są po prostu śmieszne komisantów. Zawsze kupuje od prywatnych właścicieli spod domu i nigdy nie było inaczej ! Przebieg 200tys ? Proszę Cię, nawet nie chce mi się na ten temat konwersować. Aa no i kupiłem go za hmm 12tys bo mam na nim jakieś 2x tyle + jeszcze mój wkład, gratis dostałem 2 bilety na majorke bo cena wydawała się mało atrakcyjna Typowe szukanie kiedy komuś żal ściska zadek.

    boro możesz łaskawie sam porozmawiać z DonMondeo i zapytać czemu wymienił UPG ? Bo jak narazie to tylko widzę że masz za zadanie ciąć po bandzie moją osobę. Ja chętnie zwrócę koszta wymiany UPG ale kupujący nawet mnie o tym nie poinformował a informował mnie o wszystkich rzeczach, ponadto wiem że była 100% sprawna gdy auto było u mnie, ale podejrzewam jaki incydent mógł przyczynić się do jej stanu - tyle że to za kadencji nie mojej, a nabywcy - miałem z nim kontakt nonstop. Jak napisałem w innym wątku nie znam tematu UPG w ST220, nie wiem nawet jakie to są koszta, nigdy jej nie wymieniałem i koniec .
    Aa i twoje niezwykłe równanie matematyczne ma się nijak do rzeczywistości bo auto w 2012r przyjechało z Niemiec, i te 32500x2 twoje obliczone zrobiło w Niemczech przez Niemca. Polak od którego zakupiłem/sprowadził wóz 'sam' założył LPG, i mocno doinwestował samochód. Oczywiście wóz nie był pozbawiony 'wad' ( przez telefon ideał, w realu tylne drzwi do malowania, przedni zderzak pęknięty, i standardowo blenda/spoiler pęknięta jak to w każdym kombi - zdjęcia do wglądu ) za które na miejscu urwałem całe 500zł co w ogóle nie było adekwatne do nakładu, ale jak się nim przejechałem to wiedziałem że albo będzie mój po wieki albo jak się znajdzie klient - to się znajdzie. Jeśli sprzedam inne STeki to wywalam w nim katy, modze przy wydechu, poleruje kolektor i już go na otomoto nie zobaczycie bo ten ST to najlepszy egzemplarz jakie mi w życiu dane było jeździć ( chodzi mi o stan pierwotny, jeszcze żaden poprzedni właściciel nie zadbał tak o stan techniczny że nie wymieniłem totalnie nic szukając uporczywie z diagnostą ). Jeszcze jakieś insynuacje ? Jeśli nie to już nie szukajcie czegoś czego nie ma, i zajmijcie się swoimi sprawami

  13. #912
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    Linku do głoszenia z komisu nie mam bo już ogłoszenie wygasło. jakieś 2 tyg. temu jeszcze było. Pisze od tym dopiero teraz bo nie wiedziałem że taki temat tu istnieje
    Pacoo po pierwsze nigdy nie kupiłem samochodu z komisu, śmiać mi się chcę jak ze znajomym oglądam np jakiś wóz taki bardziej nietypowy ale mam pojęcie na jego temat i te gadki czasami są po prostu śmieszne komisantów. Zawsze kupuje od prywatnych właścicieli spod domu i nigdy nie było inaczej ! Przebieg 200tys ? Proszę Cię, nawet nie chce mi się na ten temat konwersować. Aa no i kupiłem go za hmm 12tys bo mam na nim jakieś 2x tyle + jeszcze mój wkład, gratis dostałem 2 bilety na majorke bo cena wydawała się mało atrakcyjna Typowe szukanie kiedy komuś żal ściska zadek.
    No proszę Cie gadałem osobiście z poprzednim właścicielem, bo chciałem go kupić. był wystawiony za 20 tyś zł. Z przebiegiem ponad 200 tyś. w ogłoszeniu pisało to co u Ciebie. wymienione tarcze i zaciski, założona instalacja. itp. Sam właściciel mi powiedział że już sprzedany i jak chce go kupić to jest wystawiony za 32 tyś. z mniejszy przebiegiem. Nawet ten sam zapach jest w aucie, co na zdjęciach u Ciebie jak u nich. Naklejka Euro 4 idealnie tak samo naklejona. Zbieg okoliczności ? wątpię. Miałbyś trochę odwagi i się przyznał a nie w Hu** ludzi robić.
    Ostatnio edytowane przez Pacoo ; 08-02-2014 o 11:26

  14. #913
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Wrzucaj dowody teraz to wygląda na bicie piany

    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

  15. #914
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    proszę o to link do tego http://otomoto.pl/ford-mondeo-prawdz...C31557206.html nawet te same Tablice rejestracyjne.

  16. #915
    Niedzielny kierowca Awatar Luky
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIV polift w kombi
    Silnik
    2.2 TDCi 200KM automat
    Opis
    Indyvidual
    Od
    02 Dec 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Długo szukam ST220 i przyznam,że sam miałem jechać obejrzeć auta Damiana z Limanowy. Przygoda Don Mondeo ,dowód tego Kombiaka jak również to,że ten niebieski liftback za 29300zł (stał dwa miesiące temu za 10tys. zł z walniętym silnikiem i dobrze zjechany) dają do myślenia .
    Nie mówię-może bym się skusił na jego auta-bo wizualnie je dobrze robi(może prócz tych chromów z allegro i po chińskiego grzyba te szyby przyciemniać i wycinać katy)-ale ceny jakie żąda za te auta(mało wiarygodne i z kiepską historią) są po prostu chore.

    I jak to w aucie szykowanym na sprzedaż - jeśli nawet jest naprawiony to części "prawdopodobnie" pochodzą z rynku wtórnego(używane).
    Wystarczy wejść na allegro -dostępne są części blacharskie nawet w tym samym kolorze bez potrzeby lakierowania za nie dużą kasę.


    To jest na zasadzie "ile jest ktoś w stanie zapłacić za złote jajko niespodziankę".

    Gdyby samemu kupić takie auto za 10tys.zł wyremontować co trzeba na "nowych" częściach wyjdzie to taniej i przede wszystkim "pewniej".
    ST-220 : Eibach Pro Kit, KW, El-Tec Exhaust, HEL+320mm Brakes, Bi_xenon Koito,

    Watch video ST-220 : http://youtu.be/CIMClUqwggA

  17. #916
    Kursant Awatar morhot
    Imię
    Wojtek
    Model
    Cougar '99
    Silnik
    2,5 V6
    Opis
    eLPiGi
    Od
    25 Apr 2012
    Mieszka w
    Myślenice
    Oj tam się dziwisz... Oj tam się czapiasz... po prostu NIGDY NIE WIERZ HANDLARZOWI, a kolega jest jak widać zwykłym handlarzem.
    Siłą rzeczy działa na zasadzie: kupić jak najtaniej, podpicować, sprzedać jak najdrożej. Musi mu coś zostać, i raczej będzie kombinował żeby to COŚ było jak najwiękze

  18. #917
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Kiedy będzie gdzieś jakiś spot STekowców albo ogólnie mondeo ? Nie wiem gdzie sa te informacje na forum. Coś podejrzewam że te moje obecne wielce picowane pod sprzedaż STeki są w większości w lepszym stanie niż wóz nie jednego zapaleńca na forum tylko nikt nie może dać wiary bo przecież to tylko zwykły handlarz. Nie, nie jestem zwykłym handlarzem bo wiem jak do samochodu podchodzi ktoś kto handluje wieloma markami, a wiem jak to robię ja, czasami poświęcam samochodowi tyle czasu że nie mogę spokojnie zjeść, a wy pewnie czyścicie skórę raz na miesiąc

  19. #918
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Kiedy będzie gdzieś jakiś spot STekowców albo ogólnie mondeo ? Nie wiem gdzie sa te informacje na forum. Coś podejrzewam że te moje obecne wielce picowane pod sprzedaż STeki są w większości w lepszym stanie niż wóz nie jednego zapaleńca na forum tylko nikt nie może dać wiary bo przecież to tylko zwykły handlarz. Nie, nie jestem zwykłym handlarzem bo wiem jak do samochodu podchodzi ktoś kto handluje wieloma markami, a wiem jak to robię ja, czasami poświęcam samochodowi tyle czasu że nie mogę spokojnie zjeść, a wy pewnie czyścicie skórę raz na miesiąc
    Wszystko ok. Ale możesz się odnieść do słów Pacco o kręceniu licznika ?
    To by było typowe dla handlarza, byle by nie było 200 na liczniku... Prawda ?
    Ale czegoż się czepiam...
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  20. #919
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Ładna przebitka 12500 za chińskie listwy

  21. #920
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Ładna przebitka 12500 za chińskie listwy
    eeee
    Panie!
    Zaciski jeszcze są
    Odlicz Pan 500zł
    Pewnie jakaś kiera wymieniona czy coś w tym stylu
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów