PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Chciał bym kupić kolorowe NAVI do mondka 2001



jonyb
17-05-2006, 15:33
Chciał bym kupić kolorowe NAVI do mondka 2001,mam pytanko czy nawigacja będzie pasować z nowszych roczników np: 2003

Lowlander
17-05-2006, 16:46
Witaj. Uzupełnij profil.

Jeśli chodzi ci o wstawienie do mdo 2001 nawigacji od mdo po liftingu przeprowadzonym po bodajże 08.2003 to masz do wymiany całą konsolę środkową, obudowę dźwigni zmiany biegów, panel sterowania klimą, przyciski ogrzewania szyb, przycisk świateł awaryjnych i pewnie parę innych drobiazgów.

konio
18-05-2006, 22:11
Nie warto , kup palma ,z mapami nie ma kłopotu i przynajmniej nikt Ci nie pociągnie.Po drugie kolega wyżej wytłumaczył Ci inny problem.

jonyb
20-05-2006, 22:33
Jeżeli kupować palmptopa to jakiego i dlaczego, PLS o jakieś dane, ceny itp.

Veinard11
31-08-2007, 14:06
witam

Ja w swoim mondku mam palma Qtek 9100 lub jak kto woli SPV M3000 i zainstalowany TomTom. Na allegro kupilem Odbiornik Bluetooth NAVIBE ze SFIR star III.

Wszystko dziala bardzo dobrze. :metal: jedzilem tym juz w Niemczech we Wloszech, w Austrii, na Slowacji i po calej Polsce.

Mozesz kupic ww Palma ma on funkcje telefonu i system windows mobile 5.0. Nie jest to najnowszy model ale dzieki temu mozna go taniej kupic.

Mozesz kupic jego nastepce

Lub jakiegolwiek, nawet tanszego palma 5nowego lub uzywanego) ale bez telefonu.

Nie polecam zestawow nawigaji np z Norauto czy supermarketow... ale to osobista opinia.

Jakies inne pytania? jakies szczegoly? pisz smialo

pozdrawiam :pub:

Wierzba
31-08-2007, 14:44
ja mam nawigacje nei nadajaca sie do polski i msyle o kupieniu do konca roku nawigacji w psotaci palmtopa- najlepiej jakieś firm typu Asus i wgrać mu automapę :)

no i fajny plamtop z telefonem na sim kartę- odchodzi wtedy problem noszena kilku urządzeń ze sobą :) no i zwykle mają opcje urządzenia głośnomówiącego- więc i większe bezpiczeństwo :)

same plusy tylko szkoda że za 1300+ zł