PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] Podswietlenie popielniczki



lukgor6
28-12-2012, 00:53
Witam:) macie moze jakies pomysły na podswietlenie popielniczki jak zamontowac, skad wziac prad itp.

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

hmm... troche poczytałem i widze z w każdej wersji jest podswietlenie popielniczki i zapalniczki jutro sprawdze bezpiecznik. Dodam tez ze pokrętła od nawiewu tez mi sie nie swieca czy to tez wina bezpieznika? jesli tak to czy to jest ten sam o popielniczki czy inny?

iNDi
28-12-2012, 02:13
Po pierwsze sprawdĽ bezpieczniki,ale wszystko powinno ci się nie ¶wiecić jak by padły.

Wymontuj gniazdo zapalniczki(wyjmij popiołkę,zdemontuj obudowę plastykowa dookoła gniazda,wykręć gniazdo-wykręca się je odwrotnie do ruchu wskazówek zegara i masz doj¶cie do obudowy gniazda wraz z żarówk± która jest zapewne przepalona).
Taka żaróweczka http://allegro.pl/zarowka-podswietlenia-zegarow-osram-12v-2w-lodz-i2845118258.html
Tak samo z panelami,zdemontuj i wymień żarówki.

lukgor6
28-12-2012, 14:10
wyczytałem ze to jest bezpiecznik numer 27 / 15A ale szperałem troche w bezpiecznikach pod maska i tak takiego numeru niema...

dream
28-12-2012, 14:15
wyczytałem ze to jest bezpiecznik numer 27 / 15A ale szperałem troche w bezpiecznikach pod maska i tak takiego numeru niema...

Nic dziwnego bo ten bezpiecznik jest w skrzynce w kabinie a nie pod mask± :palacz: tyle, że on odpowiada za działanie zapalniczki nie jej pod¶wietlenia

lukgor6
28-12-2012, 16:57
a wiec jaki jest numer bezpiecznika odpowiedzialnego za podswietlenie?

dream
28-12-2012, 18:23
a wiec jaki jest numer bezpiecznika odpowiedzialnego za podswietlenie?

Pod¶wietlenie zapalniczki działa wraz z pod¶wietleniem tablicy rozdzielczej