PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Pyle - czy są coś warte??



vMZe
18-05-2006, 21:32
Planuję kupić Takie głośniki (http://allegro.pl/item104696853_pyle_698_8_drozne_500w_max_transport _gratis_.html) i założyć je w tylne drzwi. Warto czy nie??

fuel111
18-05-2006, 21:56
Jak się dowiadywałem najważniejsze są przody. Z tyłu mogą być trochę słabsze głośniki. No nie jest to rewelacja ale na tył w/g mnie spoko jako wersja economy.

Dzekis
18-05-2006, 22:11
mam głośniki Pyle w swoim aucie od około 2 lat. Przód i tył te same. Jednak po dwóch latach jeden głośnik zaczyna pierdzieć dość mocno. Ogólnie mogły być - tak jak napisał fuel grały dość przyzwoicie, ale rewelacji nie było. Co prawda moje nie są identyczne jak te z linka, ale firma podobna. Jak chcesz, możemy się umówić na odsłuch. Radio mam blaupunkta - więc chyba nienajgorsze, ale głośniki będę chciał wymienić, przynajmniej te na przodzie.

vMZe
18-05-2006, 22:17
Z przodu mam separowane JVC HS 651 zdaje się. Grają spoko, ale basiku za grosz nie mają. Dlatego na tył chciałem 6x9''

rc23
18-05-2006, 22:34
cóż jak dla mnie to trochę przekombinowane
na cholerę 4 głośniki? :)) lepiej kup takie które maja dwa za to lepszej jakości niż cztery kiepskie :metal
wystarczy, że kupisz głośniki dwudrożne tym bardziej do tyłu
dołóż trochę i kup TE (http://www.allegro.pl/item102719233_nowosc_jbl_gto_8627_2ohm_wieksza_moc _od_dealera.html) JBL to w końcu firma mająca lepsze głośniki w swej ofercie i jak widzisz niewiele droższe

Jackking88
26-05-2006, 20:28
Ja najpierw miałem Magnaty z przodu oznaczenia juz nie pamiętam ale były to 180 W max a z tyłu MacAudio 120 W i po po roku i jedne i 2 zaczeły mi charczeć . Wymieniłem wszystko począwszy od radia . Teraz mam radyjko Pioneer'a CD/MP3 z przodu Lanzar 16,5 280W Max , tył to Lanzar MidiBASS 16,5 300W. wygłuszyłem drzwi matami ,zwłaszcza proponuje wygłuszyc tylnie drzwi bo nei maja prawie wogle i blachy wpadaja w rezonans ;( Tylko właśnie się zastanawiam czy dodac jeszcze jakiś wzmak czy nie ???/ (moc radyjka do 50W)

WBmondeo
26-05-2006, 22:18
z tyłu to proponował bym przede wszystkim właśnie wygłuszyc drzwi bo wsadzisz dobre głosniki a i tak nie bedzie tył dobrze grał. Ja mam z tyłu JBL 16,5mm, gdy je kupowałem to w sklepie na pólce grały świetnie zawalisty bas, a po zamontowaniu do samochodu :ass: niema basu tylko jest dudnienie przy głośniejszym podkreceniu radia.

mareckis
28-05-2006, 21:36
Ja mam pyle na tyle:). Ogólnie mówiąc nie są złe ale po 1,5 roku mi jeden też zaczął harczeć. Na przód zapodałem Lanzary - wirze mi, inna bajka :) .

vMZe
29-05-2006, 17:54
założenie jest takie - mają czysto grać i ładnie basikować ale nie za głośno, ani nie za cicho. W sam raz. Muzykę rozrywkową z radyjka 4x40 W mocy.
Myślałem też o takich MAcAudio (http://allegro.pl/item106034250_mac_audio_mx_69_4_150_w_cena_szok_na jtaniej_.html)

airzocho
01-06-2006, 17:11
z tyłu to proponował bym przede wszystkim właśnie wygłuszyc drzwi bo wsadzisz dobre głosniki a i tak nie bedzie tył dobrze grał. Ja mam z tyłu JBL 16,5mm, gdy je kupowałem to w sklepie na pólce grały świetnie zawalisty bas, a po zamontowaniu do samochodu :ass: niema basu tylko jest dudnienie przy głośniejszym podkreceniu radia.

Przerabiałem ten temat, JBL zwlaszcza w ostatniej seri GTO (nie mowie o tej 2ohm) sa bardzo pradozerne, bez wzmacniacza nie masz co liczyc na bas, bedzie tylko trzeszczało.

Ja tez planuje zalozyc na tyl cos basowego,bo 16,5cm pionki z przodu basem nie grzeszą :(

Zastanawiem sie czy warto giac blachy dla 6x9? Wiem ze takie glosniczki moga zapewnic mrowienie na plecach, ale moze 5x7 tez dadza rade?

Czy ktos kto ma 5x7 ma z nich jakis dobry basik?

Wiem,ze do produkcji basu sa subwoofery ale ja nie potrzebuje go az tyle.