PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] Lusterko zewn- wymiana



akwedukt76
06-01-2013, 00:13
Witam, mam pytanie, czy można w jaki¶ sposób przełożyć obudowę lusterka zewn- prawego . Problem polega na tym ze urwałem lusterko , zakupiłem na szybko - ale ono jest czarne a moje srebrne:) Czy tylko malowanie mi pozostało?

MondeuszTD
06-01-2013, 00:24
Kupiłe¶ całe lusterko i jak chcesz je przełożyć?Przełożysz ale tylko szkło.Musiałby¶ kupić następn± obudowę lusterka.Dobierz dobrze kolor i pomaluj albo szukaj na wymianę zakupionego lusterka w swoim kolorze.

akwedukt76
06-01-2013, 00:32
Kupiłe¶ całe lusterko i jak chcesz je przełożyć?Przełożysz ale tylko szkło.Musiałby¶ kupić następn± obudowę lusterka.Dobierz dobrze kolor i pomaluj albo szukaj na wymianę zakupionego lusterka w swoim kolorze.
Tak kupiłem całe kompletne lutro razemz mocowaniem i tym trójk±tem , w starym popękało całe mocowanie - samo szkło i obudowa jest ok.
Czyli lipa- pozostaje malowac lub szukać w kolorze.

pupek86
09-01-2013, 14:25
szukać w kolorze.

szukaj na allegro, sporo tego tam jest. ja miałem farta i trafiłem w kolorze 34. i to z kompletem tj z drzwiami :zakrecony:

SteelRat
22-02-2013, 22:18
lusterko inne niz w mk2?
przeciez to sie rozbiera...
wyciagasz wklad i wykrecasz srubki, o ile sie tylko da ;] na ile moge sie przyjrzec...
ja moje stare zaczalem kiedys demontowac, ale mi sie odechialo i tak lezy pod lozkiem...