PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Ford 6006E problem ze zmieniarką CD



Mike
24-05-2006, 12:42
Witam,

Mam w swoim samochodzie radio z CD 6006E ze zmieniarką na 6 płyt. Włożyłem 3, słuchałem przez dwa dnia a tu nagle ...... error E 3.
Teraz to już mam tylko radio a CD odmawia współpracy krzycząc E 3.
Czy ktoś ma wiedzę co to za błąd i jak sobie z nim poradzić?
Dzięki z góry

Mike
ST 220, blue racing 2003, 96.000km; W-wa

Krzysiek_WW
24-05-2006, 13:57
Mam ten sam problem, czeka Cie najprawdopodobniej naprawa radia.
Ja juz sie poddalem i nie mam CD, gdyz okalalo sie ze mam zlamana jedna z tacek na ktorej sa ukladane plyty...u Ciebie pewnie tez tak sie stalo.
W ASO naprawa mija sie z celem :) jak wszystko (to radio kosztuje w ASO 4500zl, a naprawe zaśpiewali 1000zl) :) IDIOTYZM!
Albo udajesz sie do złotej rączki elektronika, albo czeka Cie wymiana radia :(

Mojego juz nie dalo sie uratować, jedna peknieta tacka (plastik grubosci 2mm, nie do sklejenia) polamala 2 inne tacki :( i totalna klapa !!!
Tak wiec FORD nie potrafi skonstruowac dobrego (wytrzymalego) radia !! Z tego co wiem wiele osob ma problemy z tymi radiami.

Pozdawiam,
Krzysiek

Mike
24-05-2006, 15:31
Dzięki za informację chociaż nie są pocieszające.
Mam złotą rączkę więc oddam mu CD do zabawy. PLN 1000 to abstrakcja, ale to zawsze miej niż PLN 4.500. Wierzę jednak w swojego fachowca.
Pzdr

Mike
ST 220 Blue racing, W-wa

lebiega
24-05-2006, 16:48
Ja mam ten sam problem, CD mieli okolo minuty i nie potrafi znalezc zadnej plyty. Do niedawna dzialala chociaz jedna plyta, ale nieopatrznie ja wyjalem i nie wlozylem innej. Tez mnie czeka zlota raczka.

devilisch
24-05-2006, 20:09
Kiedys chciałem kupić ten model radia ale ogladajac oferty na Allegro zauwazylem ich znaczna usterkowosc. Wiec zdecydowalem sie wtedy na zwykly model 6000 CD. A koszt naprawy w wysokosci 1000 zł jest smieszny wiec jak Twoj elektryk nie poradzi to najlepiej sprzedaj to radyjko i kup inne. :)) :))