PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] jak zdemontować gniazdo AUX ze schowka pasażera



AndiK
10-02-2013, 22:00
Witam.
Mam pro¶bę do znawców tematu-jak zdemontować gniazdo AUX ze schowka, tak, żeby nic nie połamać?
Z gory dz za info.
Pozdr
AndiK

Bajek
10-02-2013, 22:05
Musisz wyj±ć schowek i odpinasz wtyczkę. Następnie wyci±gasz samo gniazdo.

AndiK
10-02-2013, 22:23
mam schowek juz wyjety, ale nie wiem jak sie dobrac do samego gniazda, tak, zeby nic nie polamac. W swoim oryg. czarnym schowku mam gniazdo AUX i chce przelozyc do jasnego (ktory kupilem niestety bez gniazda AUX :( - oba wersja EUR), mam tez schowek jasny z UK i jak probowalem wymontowac z niego gniazdo to niestety ulamal sie jeden jasny zaczep (sa 2) i gniazda nie moge wyjac:(

kamyk
13-09-2014, 15:19
Też mam z tym problem a odpowiedzi jako¶ brak. Widziałem już wymontowane gniazdo http://www.ford-esklep.pl/pl/p/Gniazdo-AUX-IN-zlacze-A-V/3204 ale i tak nie umiem go wyj±ć:/ (Wyjmuję bo po zamknięciu schowka czasami zanika sygnał na prawym kanale. Sprawdzane na różnych kablach. Pomaga wył±cznie otwarcie schowka.)

Pomian
13-09-2014, 23:43
Powiem tak: byłem bardzo, bardzo ostrożny przy delikatnym poważaniu zaczepu tego gniazda, a on mi zaraz po ruszeniu wystrzelił w kosmos.
Albo ten plastik się tak starzeje (jest Ľle dobrany), albo Ford zrobił to celowo...

Ja swój zwyczajnie skleiłem kropelk± po tej przygodzie.
Oczywi¶cie nie przykleiłem gniaxda do schowka, tylko skleiłem jego 2 połówki w miejscu na zaczep.

》wymęczone na m±drymtelefonie《

kamyk
14-09-2014, 13:57
Hmm... czyli chyba nie ma rady:/ Dzięki za info. Pozdrawiam

Cinek
14-09-2014, 14:23
A mi się udało bez problemu. Oczywi¶cie należy wyj±ć schowek i odpi±ć wtyczkę, następnie gniazdo odci±gaj±c do tyłu schowka jasny zaczep z wyczuciem wypychamy na zewn±trz. Nic się nie połamało, złożyłem wszystko równie dobrze, ale na zanikaj±cy sygnał na jednym kanale nic to nie dało. Widocznie ten typ tak ma...

Pomian
15-09-2014, 10:14
Czyli jeden na 3 czy 4 daje radę ;)

Ja też wszystko rozebrałem, tyle że robiłem w samochodzie, a nie na stole.

》wymęczone na m±drymtelefonie《