PDA

Zobacz pełną wersję : Zapach...



uszat
06-05-2005, 23:35
Mam pytanie, moze ciutke banalne ale jednak. Mianowicie, wymienilem filtr kabiny, autko czyszcze regularnie, pralem dywaniki i tapicerke...wszystko gicior, ale zapach dalej nie jest taki jak bym to widzial. I nie chodzi o to ze brzydko pachnie tylko o to zeby pachnialo ladniej. Kupilem nawet drzewko "nowy samochod"...ale niestety pachnial jak perfum z targu od ruskich. I dal bym sobie siana z tym, i zsotal przy wyprobowanej mieszance Kokos+Wanilia, jednak tydzien temu zanjomy kupil Audi B4 1994, z salonu uzywanych w Audi, i ... pachnie w tym samochodzie jak w nowej furze, az milo sie w srodku siedzi.
A moje pytano jest takie, czy ktos ma pomysl jak nadac samochodow "siwerzy" zapach nowego wnetrza? Bo wiem ze jest to w jakis magiczny sposob mozliwe, talko jak???

HEVA
06-05-2005, 23:45
Nooo, ja niedawno kupiłem furkę i poprzedni helmutowski właściciel chyba palił bez przerwy :) Ale obecnie jestem w fazie wietrzenia i "choinkowania" i jest coraz lepiej. Za jakiś czas udam się na pranie tapicerek, specjalnymi środkami - mam nadzieję, że pomoże. A ogólnie wnętrze jak to z aut z niemiec - mam jak nowe (pomijajac nikotynkę) - i z tego jestem bardzo rad :metal

mburz
06-05-2005, 23:47
albo ci przeciekooo znaczy cie wilgotno lub gnijaco związku z tym wysusz tapicere i bedzie git. Jeśli nie to pranko całkowite wnętrza, może mysz ci zdechła ..... tfu,tfu

Miroo
07-05-2005, 00:32
daj autko do prania tapicerki i zajrzyj pod dywaniki powinno byc sucho,jak nie to tez prac .

uszat
07-05-2005, 00:35
nieeee...
wszystko jest suche i fajne, pralem i dywaniki i tapicerke, i jest OK. Chodzi jedynie o to zeby pachnialo jak w noowym autku. Jesli w Audi jakos cudownie to zrobili, to musi byc jakis srodek nadajacy zapach jak w nowym autku.

Miroo
07-05-2005, 00:51
moze to jest jakis plak o zapachu salonowego auta?

Rav_tk
07-05-2005, 01:02
Nom..jest sposób, ale nie opłacalny. Kup nowego Mondka i przełóż części do starego. :D

mburz
07-05-2005, 01:04
Nom..jest sposób, ale nie opłacalny. Kup nowego Mondka i przełóż części do starego. :D

yyyyytam ja tam wole dziewice :))

HEVA
07-05-2005, 10:20
nieeee...
wszystko jest suche i fajne, pralem i dywaniki i tapicerke, i jest OK. Chodzi jedynie o to zeby pachnialo jak w noowym autku. Jesli w Audi jakos cudownie to zrobili, to musi byc jakis srodek nadajacy zapach jak w nowym autku.

No ty chyba nie będzie Ci pachniało jak w nowym, bo autko ma 10 lat :) A nie lepszy zapach 10 latka niż nówki? :metal
W nowym aucie pachnie jak w sklepie sportowym. Więc: trza by kupić z 2 piłki do kosza, dwa materace, do tego pompka, można jeszcze jakieś obuwie i koła do rowera. Wszystko wkładasz do bagażnika, albo wieszasz w aucie gdzie sie da i po dwóch dniach masz zapach nóweczki :satan:

uszat
07-05-2005, 12:09
:brawo: :wall:

gozma
07-05-2005, 17:11
Może spróbuj preparatu do pielęgnacji deski rozdzielczej firmy K2 - Cockpit Max Protectant o zapachu ,,nowe auto”.

zack29
07-05-2005, 22:06
:metal dam ci znac jutro, podjade do salonu gdzie ja kupilem swojego mondka. 2latek pachnial jak z pod igly. ponoc jest taki9 srodek, do plastików i tapicery. sam go chiba lykne bo moja pani mi marudzi ze pale w aucie. moze to znajdziesz w polandzie :satan: i bedzie tansze.
pozdro :beer:

krzys-68
07-05-2005, 22:12
Mam pytanie, moze ciutke banalne ale jednak. Mianowicie, wymienilem filtr kabiny, autko czyszcze regularnie, pralem dywaniki i tapicerke...wszystko gicior, ale zapach dalej nie jest taki jak bym to widzial. I nie chodzi o to ze brzydko pachnie tylko o to zeby pachnialo ladniej. Kupilem nawet drzewko "nowy samochod"...ale niestety pachnial jak perfum z targu od ruskich. I dal bym sobie siana z tym, i zsotal przy wyprobowanej mieszance Kokos+Wanilia, jednak tydzien temu zanjomy kupil Audi B4 1994, z salonu uzywanych w Audi, i ... pachnie w tym samochodzie jak w nowej furze, az milo sie w srodku siedzi.
A moje pytano jest takie, czy ktos ma pomysl jak nadac samochodow "siwerzy" zapach nowego wnetrza? Bo wiem ze jest to w jakis magiczny sposob mozliwe, talko jak???Jak jest dobrze wyprana i WYSUSZONA tapicerka to przykre zapachy powinny ustapic.Nieraz pralem tapicerki w swoich autach i tylo raz po totalnym palaczu nie było zadawalającego rezultatu za pierwszym razem.Vanish do dywanów i odkurzacz pioracy działaja cuda :bigok: