PDA

Zobacz pełną wersję : Osłona silnika w benzynach



vMZe
11-02-2005, 09:06
Czy standardowo jest montowana w MKII 2.0 1996/97?

brahu
11-02-2005, 13:39
z tego co wiem, to standardowo nie była montowana w MKII

gozma
11-02-2005, 14:27
U Forda nie ma czegoś takiego jak standard :satan: (a w szczególności, jeśli chodzi o wyposażenie)

vMZe
11-02-2005, 14:49
Pytam, bo wczoraj byłem w warsztacie, kolesie męczyli się z 15 minut, żeby odkręcić osłonę, która i tak była połamana, i już jej nie przykręciliśmy. I zastanawiam się czy dobrze, czy źle zrobiłem.

patria
12-08-2005, 10:25
ja tam narazie jezdze bez oslony sprzegła hihih

HEVA
12-08-2005, 10:30
Pytam, bo wczoraj byłem w warsztacie, kolesie męczyli się z 15 minut, żeby odkręcić osłonę, która i tak była połamana, i już jej nie przykręciliśmy. I zastanawiam się czy dobrze, czy źle zrobiłem.

Sprawa wyglada tak, ze oslony nikt dla zabawy nie zaklada. Wiec jak byla, to najlepiej jakby wrocila na swoje miejsce.

leszcz
12-08-2005, 10:50
Ja mam osłony i to dwie .Pod chłodnice i pod silnik :)
Ale sobie je sam kupiłem :) na allegro
a montaż dziecinada 10 minut jak masz wszystko gotowe i kanał.
A dziś montuje podświetlenie klameczek na diodach Super Flux 12000 cd.Efekt piorunujący (świeci się) i dziecinnie prosty jak ktoś ma elektrykę szyb :).
Polecam tylko te diody bo inne efekt żaden(własnie wymieniłem jedną i wiem co piszę).Zresztą konstrukcja tej diody jest specyfczna i można ją tak zamontować ,że strumień swiatła pada dokładnie prostopadle do szybki .
P_O_L_E_C_A_M zabawę :) :) :) :terefere: :bigok:

kerid
12-08-2005, 13:08
Skoro była to znaczy że jest potrzebna, w moim nie było ale kupiłem i założyłem i :car:
Kupiłem tu: OSŁONA (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59882373)

waldemarz
12-08-2005, 13:22
Ja mam osłony i to dwie .Pod chłodnice i pod silnik :)
Ale sobie je sam kupiłem :) na allegro
a montaż dziecinada 10 minut jak masz wszystko gotowe i kanał.
A dziś montuje podświetlenie klameczek na diodach Super Flux 12000 cd.Efekt piorunujący (świeci się) i dziecinnie prosty jak ktoś ma elektrykę szyb :).
Polecam tylko te diody bo inne efekt żaden(własnie wymieniłem jedną i wiem co piszę).Zresztą konstrukcja tej diody jest specyfczna i można ją tak zamontować ,że strumień swiatła pada dokładnie prostopadle do szybki .
P_O_L_E_C_A_M zabawę :) :) :) :terefere: :bigok: Leszczu zamiast sie chwalic to zrob fotki i pokaz jak to wyglada i opisz jak to robiles. :metal :metal

STraits
12-08-2005, 13:27
Ja kupiłem oryginalną osłone pod silnik i pod zderzak. Efekt jest taki że silnik ładnie trzyma swoją temperaturę w zimie, szybciej sie nagrzewa. Jest czyściutko - poprzednio miałem zarąbane półosie, łożyska, sprężarke klimy i jeszcze sporo innych elementów. Moim zdanie warto to mieć.

m3hoo
12-08-2005, 13:30
Ja również mam oryginalną osłonę. Porównując do poprzedniego auta, stwierdzam, że jest to bardzo przydatny element. Jak powiedział straits - dużo mniej syfu.