PDA

Zobacz pełną wersję : Głośniki w tylnych drzwiach



kaammyyk
07-05-2005, 11:29
Jak w temacie kupiłem samochod i z tylu nie ma głośników/chyba/ - czy w każdej wersji samochodu doprowadzone byly kable do głośników do tylnych drzwi / nie chce mi się na razie rozkręcać drzwi/

fordziak76
07-05-2005, 11:33
nikt jeszcze nie wie jaką masz wersje , ale instalacja powinna być
pozdro :)

kaammyyk
07-05-2005, 11:36
Kurde gdzies mój podpis zniknął ? mam 1997 kombi glx - dzięki

pingwin
07-05-2005, 11:44
Nie dosc ze kable, ale nawet glosniki powinny byc. Jesli nie ma glosnikow to sie nie przejmuj, bo te fabryczne sie do niczego nie nadaja.

Jak sie bedziesz rozgladal za nowymi, to wymiar 5x7, ale 16cm + odpowiednie przejscoiwki to ekonomiczniejszy wybor, bo wymiar 5x7 jest nietypowy, a wiec drogi.

Pozdrawiam,
pInGwIn

espe
07-05-2005, 13:36
Nie dosc ze kable, ale nawet glosniki powinny byc. Jesli nie ma glosnikow to sie nie przejmuj, bo te fabryczne sie do niczego nie nadaja.

Jak sie bedziesz rozgladal za nowymi, to wymiar 5x7, ale 16cm + odpowiednie przejscoiwki to ekonomiczniejszy wybor, bo wymiar 5x7 jest nietypowy, a wiec drogi.

Pozdrawiam,
pInGwIn


Masz moze namiary na takie przejsciowki? Jakis sklep www albo allegro? Jakos nie moge nic znalezc. A patrzylem ceny to narazie nie znalazlem duzej roznicy miedzy 5x7 a 16.

Pozdrawiam.

pingwin
07-05-2005, 14:03
Masz moze namiary na takie przejsciowki? Jakis sklep www albo allegro? Jakos nie moge nic znalezc. A patrzylem ceny to narazie nie znalazlem duzej roznicy miedzy 5x7 a 16.

Pozdrawiam.

Przejsciowki do kupienia w Norauto (ok. 25PLN za pare). Jak pytalem w paru sklepach to roznica w cenach byla ogromna (nie bylo glosnikow 5x7 za mniej niz 300PLN za pare). Poza tym, wybor 5x7 byl znacznie skromniejszy niz 16cm. W sklepach tlumaczyli mi to tak, ze 5x7 jest duzo drozszy, bo nietypowy.

Pozdrawiam,
pInGwIn

mareckis
07-05-2005, 14:37
W sklepach tak mówią o 5x7 bo często ich nie mają a jak mają to takie które zalegaja im półki (cena). Spójrz na allegro. Ja właśnie zakupiłem sobie takiego lanzara http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49398794. Jeszcze nie instalowałem ale mój kumpel ma podobne i jest bardzo zadowolony. Acha, sprzedawca dał mi przesyłke gratis.
A jak kupisz np. 165 cm + przejściówki to nie wyjdzie Cię taniej a może nawet drożej. Inna sprawa że wtedy masz dużo większy wybór głośników.

pingwin
07-05-2005, 15:12
No tak, zgoda na allegro jest wszystko mozliwe :)). Z tym ze dla mnie to troche kupowanie kota w worku.

Pozdrawiam,
pInGwIn

mareckis
07-05-2005, 15:35
Sprzedający pewny (ilość i jakość komentarzy). Głośniki ob'look'ane w sklepie. To będą moje 2-gie głośniki kupione na allegro.
Nie widzę przeciwskazań :beer:

espe
07-05-2005, 15:45
Nie tylko na allegro mozna znalezc. Na stronach "zwyklych" sklepow internetowych ze sprzetem audio tez jest spory wybor i cena 120zl to jest tak srednio, ale taniej tez sa. I mowie o Sony Boschman (czy jak to sie pisze) i Pyle. Tylko podobno Boschman idealnie pasuje w miejsce starego a w pozostalych nie iwem jak jest z zaczepami.

Pozdrawiam.

pingwin
07-05-2005, 16:04
No to sobie bzdur dalem do glowy naklasc w klepach w takim razie :terefere: . Ale i tak jestem bardzo zadowolony z moich nowych 16cm pionkow i jak bym mial jeszcze raz kupowac to bym kupil te same :).

Pozdrawiam!!!
pInGwIn

Oktan
09-05-2005, 10:18
w tylne drzwi polecam głośniki 6 x 9 " - po niewielkim cięciu blachy wchodzą - a grają zdecydowanie lepiej niż 16 cm (większa powierzchnia głośnika). Co do producenta to nie będę się wypowiadał, gdyż przy wyborze głośników decyduje kilka czynników:
1. kasa,
2. upodobania co do producenta,
3. typ muzyki,
4. poziom umuzykalnienia,
5. zadowolenie z zakupu.

:bigok: