PDA

Zobacz pełną wersję : prośba o looknięcie na mondeo



tarman
08-03-2013, 10:22
witajcie :)
rozglądam się za sensownym mondeo, to z linka wygląda zadbane, natomiast mam prośbę o zerknięcie przez Was bardziej fachowym okiem i opinie czy warto? automat, silnik 115 KM, brak książki serwisowej- obecny właściciel młody chlopak odkupił od swojego szefa- gdzieś w mrokach historii zaginęła ta książka....

http://otomoto.pl/ford-mondeo-ghia-krakow-C28020592.html

VIN to WF0WXXGBBW4Y63233, na etis.ford com wyskoczyły mi takie informacje jak poniżej:

Data produkcji: 30.09.2004
Model pojazdu: Mondeo 2001-2007
Typ nadwozia: Kombi
Wersja: Seria 56
Silnik: Duratorq DI 2,0 HPCR (115 KM)
Przekładnia: 5-biegowa przekł.automat. Jatco
Napęd: LHD FWD
Przełożenie przekładni głównej: 3.49
Norma emisji spalin: 2000 EEC (EEC 7)
Klimatyzacja: Automatyczna Regulacja Temperatury
Obszar: (+)"D"
Lakier: Panther Black Metalik
Kolor wnętrza: Wnętrze Ebony
Materiał we wnętrzu: Alcantara

co sadzicie o tym aucie? Witek

wrx
08-03-2013, 11:43
wyglada na to ze auto ma hak a do tego ktos w niego przywalil a to odbilo sie na zderzaku - osobiscie bym sprawdzil od dolu bo moze pociagnelo podloge skoro hak sie wygial?

tarman
08-03-2013, 15:55
tak kolego, cofał i za bardzo cofnął- tak twierdzi właściciel... bardziej mam obawy o połączenie automatu i 115 KM, czy aby to na pewno dobre połączenie....


wyglada na to ze auto ma hak a do tego ktos w niego przywalil a to odbilo sie na zderzaku - osobiscie bym sprawdzil od dolu bo moze pociagnelo podloge skoro hak sie wygial?

misiekfg
08-03-2013, 16:27
wyglada na to ze auto ma hak a do tego ktos w niego przywalil a to odbilo sie na zderzaku - osobiscie bym sprawdzil od dolu bo moze pociagnelo podloge skoro hak sie wygial?
Dokładnie tak, widać że miał hak i dostał strzała, oprócz tego musiał trochę się naciągać bo nikt nie montuje haka w celach dekoracyjnych. Właściciel twierdzi, że cofał - to po co mu czujniki parkowania:red:
Szkoda, że nie zrobił zdjęć na dworze, tylko na ciemnym podziemnym parkingu jakby chciał coś ukryć. Po za tym skrzynia automat + ciężka przyczepa - nie zaciekawie. Ogólnie po zdjęciach źle nie wygląda.

tarman
08-03-2013, 16:39
hmmm, generalnie będę szukał jednak czegoś z silnikiem 2.2 TDCi, choć lekko pewnie nie będzie...
koledzy, a w tym z linka poniżej coś niepokojącego rzuca się Wam w oczy?
coś za tanio widzi mi się!!!

http://allegro.pl/show_item.php?item=3081120908

pozdrawiam, Witek

dobra, już wszystko wiadomo, auto z NL, pewnie nastukane kilometrów od czorta a licznik skręcony... oczywiście książki serwisowej brak, pan nic nie wie czy coś było wymieniane itp... szkoda czasu.... echh

misiekfg
08-03-2013, 17:33
Taki rocznik za tę cenę i w dodatku prawie jak nowy. Na zdjęciach też źle nie wygląda. Na pewno ma cofnięty licznik o minimum 100tysi ponieważ nikt nie sprzedaje w holandii auto w dieslu z tak małym przebiegiem. Tylko kierowca nie ma dywanika, ponieważ był już tak zniszczony, że wyrzucili go żeby nikt się nie jarnął ile ma naprawdę kilometrów, skóra na siedzeniu kierownika też ma swój przebieg...
Jest odpicowany, a za 5000km zacznie być dużą skarbonką.

tarman
08-03-2013, 18:16
dokładnie kolego, masz zdecydowana rację.... jedno wiem, trzeba mieć dużo szczęścia i czasu żeby kupić coś nie bitego, nie przekręconego.... to jakaś masakra!!

http://bez-wypadkowe.net/forumdisplay.php/462-Korekta-przebiegu

warto poczytać, jakie walki kręcą handlarze... a ja szukam krajowego od dziś !!


Taki rocznik za tę cenę i w dodatku prawie jak nowy. Na zdjęciach też źle nie wygląda. Na pewno ma cofnięty licznik o minimum 100tysi ponieważ nikt nie sprzedaje w holandii auto w dieslu z tak małym przebiegiem. Tylko kierowca nie ma dywanika, ponieważ był już tak zniszczony, że wyrzucili go żeby nikt się nie jarnął ile ma naprawdę kilometrów, skóra na siedzeniu kierownika też ma swój przebieg...
Jest odpicowany, a za 5000km zacznie być dużą skarbonką.

dmisieekk
08-03-2013, 23:51
Witam, kolego to że nie był krajowy nie koniecznie musi znaczyć że miał sklepany przebieg, mój w 2005 przyjechał z niemiec, dzisiaj ma 202tys i jest to 100% oryginalny przebieg potwierdzony przez ASO.akurat 2.2 TDCI po FL w takich cenach to WIELKA MINA. w ogolę za dobre Mondeo mk3 trzeba zapłacić... Cała reszta z cenami 10 /11 tysięcy to zwykłe szroty których ktoś chce się pozbyć.

kojot310
09-03-2013, 05:03
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/103542-Sprzedam-moje-Mondeo-V6-)?goto=newpost Tu masz dobre i sprawdzone

tarman
09-03-2013, 11:55
oczywiście, nie ma co generalizować. akurat dwa, które na wisus spodobały mi się nie miały książki serwisowej i wiele wskazuje na to, ze liczniki kręcone w nich były. na szczęście nie chce kupić na szybko, mam czas wiec mogę spokojnie rozglądać się na rynku...

Witam, kolego to że nie był krajowy nie koniecznie musi znaczyć że miał sklepany przebieg, mój w 2005 przyjechał z niemiec, dzisiaj ma 202tys i jest to 100% oryginalny przebieg potwierdzony przez ASO.akurat 2.2 TDCI po FL w takich cenach to WIELKA MINA. w ogolę za dobre Mondeo mk3 trzeba zapłacić... Cała reszta z cenami 10 /11 tysięcy to zwykłe szroty których ktoś chce się pozbyć.

---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

dzięki kolego, już go oglądałem, pewne, ładne autko i utrzymane pięknie...
z pewnych względów chce kupić autko z 2003 lub młodsze. mam na to jeszcze trochę czasu... ale dzięki za podsuniecie tematu :)

http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/103542-Sprzedam-moje-Mondeo-V6-)?goto=newpost Tu masz dobre i sprawdzone