PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Tuning optyczny dla czerwonego MkIII kombi.



TomekWino
03-06-2006, 21:47
Witajcie specjaliści Tuningu. :metal
Mam zamiar upiększyć swoje kombi MkIII jest czerwony i nie mam pomysłu jak zrobić to z gustem. Jak ktroś może podrzucić dla inspiracji jakieś ciekawe fotki na forum lub pochwalić się swoimi pomysłami, będę zobowiązany. :pad: :pad: :pad:

Bauma
04-06-2006, 01:24
szczerze powiem ze jeszcze nie znalazlem ladniejszego ospoilerowania do MK3 jak fabryczne czyli pakiet RS lub od ST220. do tego gleba,alusy,szyby i nic z zewnatrz wiecej nie potrzeba potem tylko pod macha :)

matzone
04-06-2006, 01:51
Zobacz ofertę tego sklepu
www.dragon.istore.pl
Masz tu do wyboru kilka rodzajów spojlerów i innych akcesoriów. Mam podobne zdanie jak kolega Bauma i uważam, że fabryczne ciuszki są najładniejsze pomijając niektóre fordowskie felgi.
Jestem zwolennikiem poprawiania wyglądu samochodu ale przeciwnikiem robienia z niego choinki. Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć.

KarolRS
04-06-2006, 02:17
Na twoim miejscu załozył bym pakiet z ST220, przyciemnił szyby, jakieś ładne aluski 18" (szprychy) i obniżył delikatnie.

TomekWino
04-06-2006, 10:06
Na twoim miejscu załozył bym pakiet z ST220, przyciemnił szyby, jakieś ładne aluski 18" (szprychy) i obniżył delikatnie.

Tak właśnie podobają mi się aluski w formie (szprych) 18'' były by czadowe, do tago pomaluję zacisi, jednak z tym obniżaniem to chyba nie bo żona jeździ i wiesz. Szukam jeszcze jakiegoś fajnego grila i tu jest mały problem firmy nie mają dużego wyboru a St220 jest fajny ale wiesz to nie ten samochód. Mogło by być podobnie ale jednak chciałbym żeby się różnił.

TomekWino
04-06-2006, 10:11
Zdecydowanie macie rację, jestem daleki od robienia "choinki" interesują mnie detale, jednak nie chciał bym zrobić w 100% na ST220, moze podobne elementy alę zmienione.

snakes
04-06-2006, 11:56
Witam,

mam podobny "problem" - właściwie większość dodatków ospojlerowania rodukowanych do MkIII kombi w Polsce nie wydaje mi się interesująca.

Gdzie można nabyć ten pakiet RS? może to jest dobre rozwiązanie, żeby nie zrobić "wiejskiego tuningu" :)

Osobiście zamierzam założyć jedynie spojlerek dachowy i jakieś ładne felgi, 17". No chyba że znajdę coś naprawę fajnego :)

Pozdrawiam

KarolRS
04-06-2006, 12:52
Felgi wsadziłbym DOTZ le mans cały pakiet z ST220 i delikatne owalne końcówki z dwóch stron, do tego ciemna szyba i wyglądałby pięknie :bajer:

A obnizenie to nawet -35mm i byłoby ok.

Bauma
04-06-2006, 14:06
Gdzie można nabyć ten pakiet RS?
czasami pojawiaja sie jego elementy na allegro ale jest on zdecydowanie rzadszy niz ST220.

ja mam ubranego kompletnie w pakiet RS i moim zdaniem jest on delikatniejszy niz ST.