PDA

Zobacz pełną wersję : drobne porady odnosnie zakupu



ziemniak
26-03-2013, 08:48
Witam. Zmieniam autko na mondeo i chciałem się dowiedzieć jakie są typowe usterki tego modelu i na co zwracać szczególna uwagę przy zakupie. Interesuje mnie głównie mk2 w kombi na olej napędowy.

koni
26-03-2013, 09:58
kolego,gdzie znajdziesz w LKR dobre mdo?na początek-nie ten dział.po drugie o mk2 to chyba 1/3 forum jest i połowa z tego to dizle.generalnie mdo lubi ruda,szczególnie z tyłu,w kombi trzeba sprawdzić zawiechę z tyłu,były tam też nivomaty.dizel w mk2 to nie common rail.wielkiej mocy nie ma ,ale niewiele pali.jak znajdziesz konkretny egzemplarz daj do oceny,pozdro:D

ziemniak
26-03-2013, 12:38
Wiem że mondeo bokiem nie pośmigam i właśnie o to mi chodzi. Na razie mam omege B 2.0 w benzynie. Sporo mocy, lekki tył i jakieś 3 miesiące doświadczenia za kółkiem to całkiem dobry przepis na rozbity samochód. Poza tym bardzo zależy mi na niskim spalaniu. A samochód wcale nie musi być z kraśnika, po dobre autko można się pofatygować pare kilometrów.

koni
26-03-2013, 13:36
bo właśnie jest taki na forum do sprzedania,jakiego szukasz mk2 kombi 1.8 TD,ale w Gdyni...zajrzyj do działu sprzedam.ja jeżdzę już swoim mdo parę lat,znam to i owo.jedno miasto-daleko nie jest.jak coś to pisz na pw(prywatne wiadomośći)pomogę:skromny::pub: