PDA

Zobacz pełną wersję : mk3 pilna ocena auta



funai
03-05-2013, 19:10
http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-ghia-2001-CID5-ID2Ls3f.html#80a9bb5ca1;r:2;s: co myślicie o tym aucie

michax
03-05-2013, 19:20
na zdjeciach ciezko stwierdzic ... cene mozesz sporo negocjowac, ja rok temu wyrwalem mondka z niemiec za 11.500 z przebiegiem 60 tkm udokumentowanym :) na miejscu sprawdz w jakim stanie sa tylne zaciski recznego (zaciagnij reczny i sprawdz czy zaciski odbijaja), czy obroty nie faluja jak dojezdzasz na jalowym do skrzyzowania, w jakim stanie jest skrzynia biegow bo z tego co zauwazylem to automat (chyba :P) no i blacharka. Ja ze swoim mondkiem nie mam wiekszych problemow oprocz zaciskow i tych nieszczesnych falujacych obrotow a juz sprawdzilem chyba wszystko co mozliwe :) poki auto nie gasnie to nic powaznego ale pozniej licho wie co bd. Życze udanego zakupu :)

Piotrek_77
03-05-2013, 23:43
xenon bez spryskiwaczy.. przód był robiony na bank.. bok lewy też, drzwi w innym odcieniu niż błotnik.. odpuść..

MatusMK3
04-05-2013, 09:39
To że drzwi albo błotnik były malowanie nie oznacza że auto było składane z trzech i nie nadaje się do niczego... :skromny:

Najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo, ze zdjęć ciężko coś wywnioskować.