PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Kłopocik z Lovato.



komandir
10-07-2006, 22:22
Siemka.
Mam problem:w czasie jazdy wolnej np: w korku zaczyna po krótkim czasie przerywac, nie wkręca się na obroty(gaz do oporu a tu nic,jakby gazu nie było w butli), muli go, dopiero przełączenie na PB i ponowne na gaz pomaga, czasami zdarza sie to w czasie normalnej jazdy,że zamula go.Zauważyłem także że są problemy z paleniem na Pb czasami za trzecim razem załapie.Gaz tankuje dobry, filtr powietrza nowy, przepływka i przepustnica przeczyszczone, filterek gazu niecałe 13tkm wymieniany.Jak myślicie koledzy co to może byc?

lyssy
10-07-2006, 22:36
Ten filterek...... :satan:
Czy wystarczy tylko przełączenie LPG->Pb->LPG i jest dobrze, czy też trzeba chwilę odczekać na Pb?
Może układ/reduktor zapowietrzony? Jak się zdarzy awaria to spróbuj pomacać reduktor, czy aby zamarznięty nie jest?

10-07-2006, 22:38
Ja bym sprawdził filterek gazu czy syfu juz nie ma w nim, ponieważ 13tkm to sporo jak na nasz krajowy przemysł gazowniczy, wiem coś o tym, bo nie jednym zagazowanym jeździłem, a i kolegów w tym fachu mam wielu, po drugie czy nie łapie powietrza, czasem drobna nieszczelność może przysporzyć wiele kłopotów, w poprzednim autku sam znalazłem usterkę, bo nawet koledzy magicy nie dali rady :wall:

komandir
10-07-2006, 23:02
lyssy:Wystarczy przełączyc na Pb i przegazowac i znowu na gas i jest dobrzeFazi1:.A z tym filterkiem jest tak że już wcześniej wymieniałem po 14tkm i było to zbedne poprostu był czysty ale sprawdze to bo moze jakiś syf sie juz tam uzbierał po tych 13tkm.