PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Jak wymienić żarówki przełączania świateł mk2



mkkostel
22-05-2013, 16:40
Witam mam do was pytanie otóż zauważyłem że nie działa mi podświetlenie od przełącznika świateł no i mam problem nie wiem jak się zabrać do tego patrzyłem z pod kierownicy ale widać poprzedni właściciel połamał ten uchwyt do trzymania żarówki i sobie lata w środku no ale to się sklei z tym że z pod kierownicy tego nie zrobię może macie jakąś swoją metodę ?

Stasio1948
22-05-2013, 17:42
Witam mam do was pytanie otóż zauważyłem że nie działa mi podświetlenie od przełącznika świateł no i mam problem nie wiem jak się zabrać do tego może macie jakąś swoją metodę ?

Trzeba odczepić cały plastik w którym siedzą przełączniki.Trzyma się na czterech blaszkach sprężystych które wyczepią sie po delikatnym podważeniu plastiku np. śrubokrętem.Wtedy odciągnąć na ile pozwalają kabelki i masz dostęp.

DjCaro
23-05-2013, 14:34
Jaka tam wchodzi żarówka ? bo u mnie też nie świeci

Stasio1948
23-05-2013, 16:39
Jaka tam wchodzi żarówka ? bo u mnie też nie świeci

W3W.Nie wkładać W5W bo wypala obudowę.Najlepiej wsadzić tam diodę taką jak do postojówek-odpowiednik W5W bo się nie grzeje.

mkkostel
23-05-2013, 22:11
a ja mam pytanie z innej beczki macie jakąś w miarę prostą metodę na montaż oświetlenia na nogi niestety w moim mondku jedynie co to są otwory na żarówki ale żadnego podłączenia nie ma ani na kierownika ani na pasożyta :/ co do tego przełącznika nie mogę go wyciągnąć :/ ciągle mi się światła włączają?

Linarr
24-05-2013, 19:43
chodzi o to samo pokrętło? od dołu jest dziurka włóż tam jakś szpilkę ;)

mkkostel
24-05-2013, 22:52
jakoś dojdę do tego jutro a mam inne pytanie jak zmienić żaróweczki od temp.nawiewu i sposobu nawiewu te dwie po lewej bo już mi prawie nie świecą i zaraz chyba padną

ratmed24
26-05-2013, 00:06
zdemontować konsolę środkową - czy to takie trudne ? :P
szukanie nie jest trudne - http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/99374-Konsola-środkowa-demontaż